Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(-DolceVita- @ 2010 05 28, 15:52)
idomu kaip nosyte pries op atrode, nes nepalyginus negalima vertinti  blush2.gif


idejau pora smile.gif
Atsakyti
Aida13,

akivaizdziai galiukas yra pakeltas thumbup.gif
o lakui begant, kai nosyte pasitrauks, man regis, dar kiek sutrumpes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 05 28, 16:06)
Aida13,

akivaizdziai galiukas yra pakeltas  thumbup.gif
o lakui begant, kai nosyte pasitrauks, man regis, dar kiek sutrumpes  mirksiukas.gif


manau ir tikiuosi kad sutrumpes. jauciasi kad labai istines galiukas. as optimistiskai, nes dar tik 3 dienos praejo.
Atsakyti
Aida13, grazus pokyciai thumbup.gif O dar tik trecia diena 4u.gif

O del sekles savosios, ai nu ka padarysi..zmogui truksta etiskumo, nes vidurines net nebaigus mergina..
Tegul pavydi ax.gif ax.gif ax.gif

Atsakyti
Aida13 labai grazu 4u.gif wub.gif minimalus atrodo pokyciai, bet iskart nosyte pagrazejo.. thumbup.gif labai labai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 05 28, 15:26)
Aida13 labai grazu 4u.gif  wub.gif  minimalus atrodo pokyciai, bet iskart nosyte pagrazejo.. thumbup.gif  labai labai patinka 4u.gif

drinks_cheers.gif ir man labai grazu, o juk tik 3 dienos thumbup.gif
P.S. man labai grazu, kad tik minimalus pokyciai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(citrute @ 2010 05 28, 17:10)
drinks_cheers.gif  ir man labai grazu, o juk tik 3 dienos  thumbup.gif 
P.S.  man labai grazu, kad tik minimalus pokyciai  mirksiukas.gif



pritariu, atrodo minimalus pokyciai, bet veidukas iskart pagrazejes wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz jusu malonius zodzius.

As tikrai norejau ne drastisku pokyciu - kad mano unikalumas isliktu, tik truputeli padailintas wink.gif smile.gif

Beje, S.V. minejo kad iki savaites ir gal truputi daugiau operuota nosis atrodys lygiai kaip sena, kadangi viska ka jis nueme "kompensuos" istinimas. Tai jeigu jus jau dabar matote pokycius, tai saunu, tikekimes velesnis variantas dar geresnis bus.

Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2010 05 28, 12:28)
g.gif nu cia dabar,dar tokiu zmoniu buna doh.gif Tegu sneka,pavyduole

Nu tikrai, zmones neturi ka veikti siais laikais biggrin.gif Absurdas

Aida 13 liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2010 05 28, 20:59)
Nu tikrai, zmones neturi ka veikti siais laikais  biggrin.gif  Absurdas

Aida 13 liuks  thumbup.gif

Del Aidos13 pritariu cia visom pasisakiusiom, minimalus pokyciai, bet labai pagrazina veiduka thumbup.gif
Atsakyti
Aida13,tiesiog nuostabu 4u.gif ..Visiskai pakeite veida..
Atsakyti
dekui merginos. jauciu kad nosis ypac galiukas yra labai istine. kiek laiko jums galiukas laikesi akivaizdziai istines? visada rezultatu kuo greiciau norisi, reikia kantrybe apsisarvuoti, juk nei savaites dar nepraejo smile.gif
Atsakyti