Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

Na man SV tiesino pertvara, nors kvepavimui tai netrukde.. smile.gif kakzaip buvau pamirsusi, bet mama primine, kad vaikysteje dar man buvo sake LOR kad pertvara kreiva.

Nu as kazkaip galvoju, kad neoperuotu gi tos pertvaros, jei su ja viskas gerai butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 06 08, 07:30)
Nu as kazkaip galvoju, kad neoperuotu gi tos pertvaros, jei su ja viskas gerai butu  g.gif


drinks_cheers.gif ir kaip supratau S.V. man pats pertvara tvarke, ne joks LOR g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2010 06 08, 03:00)
Va sito dalyko ir as nesuprantu  g.gif siaip koks tikslas S.V sakyti, kad pertvara iskrypusi, jei jis paminejo, kad pertvaros neoperuoja, o tame reikale dalyvauja kitas chirurgas  unsure.gif  ir suprask, akd nori.


Nes kaina skiriasi. As juk nematysiu kas mane operuoja ar neoperuoja narkozeje budama. Matot as neabejociau juo , jei mano pertvara butu neoperuota ir kitas daktaras butu nepatvirtines kad su ja viskas gerai. Kai isgirsiu visu kitu nuomone, tada ir pasidarysiu isvadas.
Papildyta:
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 06 08, 10:24)
drinks_cheers.gif  ir kaip supratau S.V. man pats pertvara tvarke, ne joks LOR  g.gif

Keista, nes jis man iskart pasake, jei pertvara kreiva, mes operuojam dviese, su Lor'u.
Atsakyti
[quote=Myllia,2010 06 07, 23:22]
Atsiprasau,bet kas tas DR?smile.gif

DR yra
http://www.dariusradzevicius.lt/ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2010 06 08, 09:07)

Keista, nes jis man iskart pasake, jei pertvara kreiva, mes operuojam dviese, su Lor'u.


ir man ta pati sake, o kaip itariu tas Lor Saulius Vaitkus
Atsakyti
gal as ne taip supratau S.V. doh.gif biggrin.gif reiks per konsultacija uzklausti, jei nepamirsiu, nes man didelio skirtumo kaip ir nera - vienas jis tvarke ar dviese smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Na ka, jungiuosi prie jusu... Siandien buvau konsultacijoje pas Papecki, taigi 30 diena operuosiuosi nosyte. Bus tvarkoma pertvara, salinama kuprele ir kiek supratau (?) bus ir galiukas koreguojamas...

Jauciuosi kazkaip keistai, kai buvau konsultacijoje net kazkaip nebuvo ko klausti,o kai grizau namo - pilna klausimu ir neaiskumu galvoje... Dabar su gydytoju pasimatysiu tik operacijos diena, kazin ar duoda ten laiko dar pasitikslinti del koknrecios nosies isvaizdos ir kas jai bus daroma? 4u.gif

Po operacijos imesiu foto pries ir po palyginimui..
Atsakyti
QUOTE(Maat`e @ 2010 06 08, 20:43)
Labas vakaras,
Jauciuosi kazkaip keistai, kai  buvau konsultacijoje net kazkaip nebuvo ko klausti,o kai grizau namo - pilna klausimu ir neaiskumu galvoje...
Po operacijos imesiu foto pries ir po palyginimui..


Parasyk gydytojui e-maila ir paklausk kas neramina:)
Atsakyti
QUOTE(Maat`e @ 2010 06 08, 20:43)
Labas vakaras,

Na ka, jungiuosi prie jusu... Siandien buvau konsultacijoje pas Papecki, taigi 30 diena operuosiuosi nosyte. Bus tvarkoma pertvara, salinama kuprele ir kiek supratau (?) bus ir galiukas koreguojamas...

Jauciuosi kazkaip keistai, kai  buvau konsultacijoje net kazkaip nebuvo ko klausti,o kai grizau namo - pilna klausimu ir neaiskumu galvoje... Dabar su gydytoju pasimatysiu tik operacijos diena, kazin ar duoda ten laiko dar pasitikslinti del koknrecios nosies isvaizdos ir kas jai bus daroma? 4u.gif

Po operacijos imesiu foto pries ir po palyginimui..

Sveika 4u.gif Pas Papecki nori operuotis blink.gif kodel butent pas ji? pas kitus buvai konsultacijoje? Patarciau gerai viska apgalvoti, as nerizikuociau, mergyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2010 06 08, 23:50)
Sveika  4u.gif  Pas Papecki nori operuotis  blink.gif  kodel butent pas ji? pas kitus buvai konsultacijoje? Patarciau gerai viska apgalvoti, as nerizikuociau, mergyt  unsure.gif

Sutinku ir aš taip galvoju. Bet bandydamas suprasti ją pagalvojau kad gal jai trūksta ir pajamų. Žinoma ir galbūt kantrybės.
Aš galvočiau kad tikrai vertėtų luktelėti, man asmeniskai jis nepatiko kai buvau konsultacijoje pas jį, ir konsultacija paėmė 60lt. Tikrai nepasirodė pagarbus. Jis manes neįtikino, linkiu neapsigauti.
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2010 06 08, 23:50)
Sveika  4u.gif  Pas Papecki nori operuotis  blink.gif  kodel butent pas ji? pas kitus buvai konsultacijoje? Patarciau gerai viska apgalvoti, as nerizikuociau, mergyt  unsure.gif


Na as sikarta geriau jau isvis patylesiu blush2.gif Manau jei pamatytu mano nuotraukas,ka jis man pridirbo praeitu greitai noras..
Papildyta:
QUOTE(Vandelonas @ 2010 06 09, 00:48)
Sutinku ir aš taip galvoju. Bet bandydamas suprasti ją pagalvojau kad gal jai trūksta ir pajamų. Žinoma ir galbūt kantrybės.
Aš galvočiau kad tikrai vertėtų luktelėti, man asmeniskai jis nepatiko kai buvau konsultacijoje pas jį, ir konsultacija paėmė 60lt. Tikrai nepasirodė pagarbus. Jis manes neįtikino, linkiu neapsigauti.


drinks_cheers.gif As irgi kazkada pas ji ejau butent dellto,kad pas ji pigiau
Atsakyti
Papildyta:
drinks_cheers.gif As irgi kazkada pas ji ejau butent dellto,kad pas ji pigiau
[/quote]
Pas jį dareisi operacija?Ar tik konsultacijai?
Kaip pasisekė tau?
Na užsipuoliau klausimais, tiesiog esu smalsus ir įdomu žinoti kaip kas.
Atsakyti