Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuteriniai žaidimai

Sveikos mamytės 4u.gif

aš noriu vieno žaidimo bet niekur jo nerandu unsure.gif ir nežinau kaip vadinasi doh.gif
apibūdinsiu:
yra kvadratas kuriame juda kamuoliukai ar kokios kitos figureles, o mano valdoma figūrėlė ar kamuoliukas yra ant šoninės linijos ir as vis iš kvadrato galiu atsipjauti ploto ir taip reikia surinkti tam tikra procenta viso ploto, bet saugotis ten esanciu figūrėlių.

tikiuosi kas nors supras ko noriu bigsmile.gif
gal kas užmatėte kur tokį žaidimą ? bigsmile.gif
Atsakyti
Žinau, apie ką kalbi.. Bet pavadinimas užstrigo sad.gif Pabandysiu prisimint ir paieškot, iš kur jį gaut smile.gif Aš irgi tokį žaisdavau tongue.gif
Atsakyti
Radau tongue.gif

Parsisiųsti gali iš čia. Ten biški pamodifintas geimas.
O čia gali žaisti online. Originalus Jezzball bigsmile.gif

Bleeem, ieškodama šito geimo, perėjau per visokius Old Games puslapius (irgi nežinojau pavadinimo, tai ėjau per visus ir ieškojau paveiksliuko biggrin.gif O radau ne tuose puslapiuose, o pagal dar vieną seną gerą žaidimą Chip's Challenge. Šalia jo aprašymo buvo ir Jezzball). Ir radau tiek daug senų gerų žaidimų... Nostalgija apėmė biggrin.gif Kelis parsisiunčiau, gal kada pažaisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2010 05 29, 09:49)
Radau tongue.gif

Parsisiųsti gali iš čia. Ten biški pamodifintas geimas.
O čia gali žaisti online. Originalus Jezzball  bigsmile.gif

Bleeem, ieškodama šito geimo, perėjau per visokius Old Games puslapius (irgi nežinojau pavadinimo, tai ėjau per visus ir ieškojau paveiksliuko biggrin.gif O radau ne tuose puslapiuose, o pagal dar vieną seną gerą žaidimą Chip's Challenge. Šalia jo aprašymo buvo ir Jezzball). Ir radau tiek daug senų gerų žaidimų... Nostalgija apėmė biggrin.gif Kelis parsisiunčiau, gal kada pažaisiu biggrin.gif

Aham kažkas tokio bigsmile.gif bet truputi ne šito norėjosi g.gif čia tik tiesiai eina pjauti unsure.gif

ačiū už pagalba 4u.gif mirksiukas.gif bandau aš vis irgi ieškoti
Atsakyti
Nežinau jokio kito žaidimo, kad galėtų pjauti bet kaip.. Tik vertikaliai ir horizontaliai. Matyt tau reikia kažko iš naujesnių žaidimų. Arba Jezzball modifikacijos. Nes šitas, kurį radau (online), yra originalus tongue.gif Kažkada turėjau kompe, bet dabar nepavyko rast, iš kur parsisiųst nesiregistruojant..
Atsakyti
Labas 4u.gif seniau žinojau kažkokį rusišką tinklapį, iš kurio galima atsisiųsti įvairių žaidimų, t.y. pilnas versijas. Noriu atsisiųsti Sally's Spa pilną, bet nerandu... Gal kas ką patarsit?
Atsakyti
QUOTE(Neisha @ 2010 05 29, 17:07)
Labas  4u.gif  seniau žinojau kažkokį rusišką tinklapį, iš kurio galima atsisiųsti įvairių žaidimų, t.y. pilnas versijas. Noriu atsisiųsti Sally's Spa pilną, bet nerandu... Gal kas ką patarsit?


4u.gif Čia

www.2baksa.net apie šitą gal ir kalbi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gyromitra: 29 gegužės 2010 - 16:28
O, labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2010 05 20, 20:12)
Na va senaja uzbaigem,keliames cia mirksiukas.gif
Calaquendi ar apie si snekam zaidimuka?


Tai gal kas nors zinote is kur ji butu galima parsisiusti? tongue.gif
Mane irgi sudomino 4u.gif
Atsakyti
Labas, sveikinu su vasara vacation1.gif

Gal žinot kaip vadinasi ir kur galima rasti tokį žaidimą: toks raudonas veidukas renka tokius kaip atomus, jų visų nesurinkus negalima pereiti į kitą lygį. Dar yra tokie žali laukeliai, kuriuos valgo, dar yra bombų, žirklių. Daug lygių, 2D formato, sena grafika, jis vaikščioja tarsi po mikroschemas.

Labai būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Kitoj temoj juk parašė, kad supaplex tas žaidimas tongue.gif
Bandyk siųsti iš čia arba čia. Aš siunčiau iš kažkur kitur, bet man ant loading screeno pasminga.. Jei tau normaliai pasileis, pasakyk smile.gif Parsisiųsiu ir aš.
Atsakyti
QUOTE(Gyromitra @ 2010 05 28, 23:14)
Sveikos mamytės  4u.gif

aš noriu vieno žaidimo bet niekur jo nerandu  unsure.gif  ir nežinau kaip vadinasi  doh.gif
apibūdinsiu:
yra kvadratas kuriame juda kamuoliukai ar kokios kitos figureles, o mano valdoma figūrėlė  ar kamuoliukas yra ant šoninės linijos ir as vis iš kvadrato galiu atsipjauti ploto ir taip reikia surinkti tam tikra procenta viso ploto, bet saugotis ten esanciu figūrėlių.

tikiuosi kas nors supras ko noriu  bigsmile.gif
gal kas užmatėte kur tokį žaidimą ?  bigsmile.gif

Ar toks? http://pacxon.y-games.ru/
Atsakyti