Įkraunama...
Įkraunama...

MEDAUS TORTAS, 6 tema

QUOTE(MeGu @ 2010 05 05, 13:29)
Labutis, kažin kokio skermens formoje geriausia kepti Kirbės medutį pagal duotą jos receptą?
Ačiukas 4u.gif

Pasidalinkit patirtim.  smile.gif


26 cm skersmens formoje
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 05 05, 23:23)
Kelių dienų kol kas neteko laikyti, buvo suvalgytas per porą dienų smile.gif O prapjautas tortas apdžiūvo?Aha g.gif Tai tose pjuvio vietose atrode toks apdziuves .As vis laukiau kada gi man jis dregnesnis pataps , o cia matyt kiek pasieme dregmes is grietineles per pirma para ir viskas . sakau kita karta i saldytuva desiu su tortine ,kur su dangciu. Siap pati tai neragavau , net gamindama , vis ta beda dieta Bet is paziuros taip atrode . Na as jau kaip darau medaus torta , tai toki giganta , as nevalgau ,lieka MB ir du vaikai. tai jie torta per keturias dienas tik iveike
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 05 06, 21:16)
Aha  g.gif Tai tose pjuvio vietose atrode toks apdziuves .As vis laukiau kada gi man jis dregnesnis pataps , o cia matyt kiek pasieme dregmes is grietineles per pirma para ir viskas . sakau kita karta i saldytuva desiu su tortine ,kur su dangciu. Siap pati tai neragavau , net gamindama , vis  ta beda dieta Bet is paziuros taip atrode . Na as jau kaip darau medaus torta , tai toki giganta , as nevalgau ,lieka MB ir du vaikai. tai jie torta per keturias dienas tik iveike


O jūs neapdengiat niekuo? Dėl to ir apdžiūva. Prapjautą tortą būtinai apdengiu, nesgreit apdžiūna. Maišeliu ar tortinės dangčiu, jei tokio dydžio turiu.
Atsakyti
Kirbes medaus tortas dziuna?Nu anasyk kelias dienas isstovejo,sis tortas kaip tik dregnas
Mayfly,aciu uz temuke,Kirbe buvo rasius kiek tiksliai deda miltu 450g,kad mergaites kitos zinotu kiek det
Atsakyti
Sveikos,
Mano medaus tortai
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 05 07, 14:43)
O jūs neapdengiat niekuo? Dėl to ir apdžiūva. Prapjautą tortą būtinai apdengiu, nesgreit apdžiūna. Maišeliu ar tortinės dangčiu, jei tokio dydžio turiu.Na tai ,kad man sename saldytuve gyvenime ner apdziuves, o ju kepiau tikrai daug ir ivairiu , kaip tik dregmes daugiau igaudavo ,kadangi kiti visi produktai budavo dezutese tai kvapu neprisigaudydavo , o tame naujame net nustebau ,kai dziut pradejo g.gif Na nieko gyveni zmogus ir mokaisi turiu TW uzdengiama tortine ,kita karta laikysiu joje
Atsakyti
Gal tikrai nuo šaldytuvo priklauso, nežinau. Bet man nėra buvę, kad prapjautas tortas neapdžiūtų nei sename, nei naujame šaldytuve.
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 05 07, 20:35)
Na tai ,kad man sename saldytuve gyvenime ner apdziuves, o ju kepiau tikrai daug ir ivairiu , kaip tik dregmes daugiau igaudavo ,kadangi kiti visi produktai budavo dezutese tai kvapu neprisigaudydavo , o tame naujame net nustebau ,kai dziut pradejo g.gif Na nieko gyveni zmogus ir mokaisi turiu TW uzdengiama tortine ,kita karta laikysiu joje


Tai gal pas jus šaldytuvas kur pučia šaltą orą, kitaip tariant su No-frost sistema? Nes pas mane toks, tai jau išmokau, kad viską reikia uždengti, įvynioti į plėvelę ir t.t. smile.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
Kirbe, gal gali pasakyt mazdaug kiek tu miltu reikia det
Atsakyti
Gaminau si medaus torta dukruzes gimtadieniui ir ne pagal cipciuko recepta. Mano pertepimas ne plakta grietine, o grietine su zelatinu. Dar ir nektarino gabaleliu pridejau i pertepima, kad gaivesnis iseitu. Bet svarbiausia, puosimas. Gal patiks toms, kas nori gaminti vaikams-visai nesunku mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 11, 10:09)
Kirbe, gal gali pasakyt mazdaug kiek tu miltu reikia det
QUOTE(*Jonė* @ 2010 05 07, 15:31)
Kirbe buvo rasius kiek tiksliai deda miltu 450g,kad mergaites kitos zinotu kiek det


4u.gif

Atsakyti