Įkraunama...
Įkraunama...

MEDAUS TORTAS, 6 tema

QUOTE(amorosa @ 2010 05 16, 16:11)
O tai pertepei grietine ar grietinele? ir kiek mazdaug reikia imti grietines kad pertepimas butu normalus , na nepritruktu , ir kokio riebumo g.gif


As grietine emiau 30 %. Sunaudojau pusei normos 540 g. Tik sonam dar truputuka pasilikau aptepliot, nes savam vartojimui, tai virsu sokoladu apliesiu, o sonus likusiais trupiniais, nes as nupjoviau biksvito kupra biggrin.gif tai kad neliktu ji, sunaudosiu viska smile.gif o apie visa torto skoni, ir grietines kieki, ar jo uztenka, pasakysiu ryt, kai paragausiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 16, 15:20)
As grietine emiau 30 %. Sunaudojau pusei normos 540 g. Tik sonam dar truputuka pasilikau aptepliot, nes savam vartojimui, tai virsu sokoladu apliesiu, o sonus likusiais trupiniais, nes as nupjoviau biksvito kupra biggrin.gif tai kad neliktu ji, sunaudosiu viska smile.gif o apie visa torto skoni, ir grietines kieki, ar jo uztenka, pasakysiu ryt, kai paragausiu wink.gif



drinks_cheers.gif lauksiu atsiliepimu.
Atsakyti
Stai tortukas pagal Kirbe thumbup.gif

Nu skanu!!! Tikras medaus tortas thumbup.gif ir grietines kremo manau pats tas. Cia is puses normos 18 cm skersmens. Sunaudojau 540 g grietines.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 17, 14:27)
Stai tortukas pagal Kirbe thumbup.gif

Nu skanu!!! Tikras medaus tortas  thumbup.gif ir grietines kremo manau pats tas. Cia is puses normos 18 cm skersmens. Sunaudojau 540 g grietines.

Kaip tau ir pavyksta taip plonai perpjauti? Man tai niekaip doh.gif
Aš kai kepiau iš visos normos, grietinės į kremą sudėjau apie 2,5 indelio Dvaro 30 proc. Ten jie kažkiek mažesni, ne 420 g. Ir dariau pakankamai rūgštų, kad nebūtų labai saldu, nes saldus biskvitas. Tai buvo tikrai super wub.gif Noriu dar thumbup.gif
Atsakyti
Man tas biskvitas toks kietokas gavosi... tai sekancia diena pjausciau, tai gerai pjaustesi... i 6 dalis padalinau, virsutini trupiniams sunaudojau smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti zinanciu 4u.gif jei noriu deti i meduti bananu, bet nenoriu kad jie matytusi pajuodave kai prapjaus torta, tai juos reikia pavirti ir sutrinti (kaip tailandietiskam bananiniam torte), kad gautusi baninis skonis, ar tiesiog deti griezineliais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2010 05 17, 16:57)
Norejau paklausti zinanciu  4u.gif  jei noriu deti i meduti bananu, bet nenoriu kad jie matytusi pajuodave kai prapjaus torta, tai juos reikia pavirti ir sutrinti (kaip tailandietiskam bananiniam torte), kad gautusi baninis skonis, ar tiesiog deti griezineliais?  g.gif


Griezinelius uzpilt citrinos sultimis ir apvoliot, nu pamurkdyt juos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 17, 14:51)
Man tas biskvitas toks kietokas gavosi... tai sekancia diena pjausciau, tai gerai pjaustesi... i 6 dalis padalinau, virsutini trupiniams sunaudojau smile.gif

Aš irgi kitą dieną pjausčiau, nežinau, ar rankos klišos, ar peiliai blogi lotuliukas.gif Kai pjaunu, tai bangom tokiom, nu niekiap lygiai, o dar taip plonai tai... Bet ir taip buvo labai skanu. Tik apatinis ne tiek sumirko skaniai, kadangi tik iš vienos pusės kremas, bet kitą kartą gal pavyks ploniau perpjaut.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 17, 15:51)
Man tas biskvitas toks kietokas gavosi... tai sekancia diena pjausciau, tai gerai pjaustesi... i 6 dalis padalinau, virsutini trupiniams sunaudojau smile.gif


na tas biskvitas ir turi buti toks kietokas,nes pvzkai lakšteklius kepat taigi jie visiškai kieti buna ir nieko-sumirksta......
geriausia kita diena pjaustyt....gerai tu viska darei......o pjaustosi tikrai gerai....kitoms turbut ygudimo daugiau reikia ir tada supjaustysit plonai......
Atsakyti
kirbe, norėjau paklaust, ar galima šį biskvitą kept silikoninėje formoje? jei taip, ar būtina tiest kepimo popierių, ar jis turi būti per visą kepimo formą ar tik dugne?

QUOTE(Elentari @ 2010 05 17, 17:55)
Aš irgi kitą dieną pjausčiau, nežinau, ar rankos klišos, ar peiliai blogi  lotuliukas.gif Kai pjaunu, tai bangom tokiom, nu niekiap lygiai, o dar taip plonai tai... Bet ir taip buvo labai skanu. Tik apatinis ne tiek sumirko skaniai, kadangi tik iš vienos pusės kremas, bet kitą kartą gal pavyks ploniau perpjaut.

O nebandėt pjauti su siūlu? g.gif Nežinau ar šitam biskvitui tinka, nebandžiau dar kept, bet kiti su siūlu persipjauna puikiai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguze: 17 gegužės 2010 - 20:55
QUOTE(banguze @ 2010 05 17, 21:54)
kirbe, norėjau paklaust, ar galima šį biskvitą kept silikoninėje formoje? jei taip, ar būtina tiest kepimo popierių, ar jis turi būti per visą kepimo formą ar tik dugne?
O nebandėt pjauti su siūlu?  g.gif Nežinau ar šitam biskvitui tinka, nebandžiau dar kept, bet kiti su siūlu persipjauna puikiai..


silikoninej formoj tikrai galima kepti ir tada nereikia jokio popieriaus......iš jos labai gerai viskas išsiima......o ir paprastoij aš tiesiu popieriu tik ant dugno,kad lengviau išsiimtu......
su siulu šio biskvito neperpjausit,nes jis yra kietokas,bet su geru peiliu-drasiai.....
Atsakyti
Noriu paklaust KIRBE, ar butina medu det dirbtini gal tinka ir naminis ax.gif
Atsakyti