Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiaulių apskrityje - III

QUOTE(egesichora @ 2010 05 21, 15:31)
Man geriusiai išbūrė ta sena moteriškė prie "Tomo" kavinės. Viską konkrečiai pasakė,be jokių ten gudravimų ir aplinkelių. Viską. Net apgauti aš jos neapgavau. ax.gif



o turi jos kontaktus? Kiek kainavo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2010 05 21, 15:58)
Kas kad?  g.gif


Na,man ši moterytė tai konkrečių vėjų prikalbėjo.Draugei mano-taip pat.
Nenoriu niekieno jausmų įžeisti,bet man susidarė įspūdis,kad ji sėkmingai prie algos prisideda (ta prasme,čia jos pačios toks požiūris į tai,ką ji daro). Draugė bijojo net su mašina važinėti,nes "išmetė",kad vos ne dienų laikotarpyje turės labai skaudžią avariją per konfliktą kelyje ir,kad jos tikrai neišvengs,bet tik gali likti gyva,ar kažkas panašaus (čia prieš metus būrė).Ji manęs labai daug klausinėjo. Man tai nepatiko. Absoliut nieko iš mano gyvenimo neatspėjo.
Ta griežta pagyvenus moteriške,prie "Tomo",tai nustebino pirmąkart,nes labai tiksliai mano praeitį ir ateitį nuspėjo. Po to buvo nusigrybavusi irgi. Reiks pas ją kada dar nulėkti.
Papildyta:
QUOTE(Cili @ 2010 05 21, 15:58)
o turi jos kontaktus? Kiek kainavo?  g.gif


Viską į AŽ parašiau. Nerašau viešai,nes žmogus nedavė sutikimo afišuoti jo tel.nr.
Užmiršau parašyti,kad prieš metus kainavo 15 Lt.
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2010 05 21, 00:07)
as tai labai bijau cigoniu, nes kai prisiklausius, kad uzburia ir viska atima, tai bijau i jas net paziuret biggrin.gif Nors tikiu, kad kai kurios tikrai mokia burti.

O vat Rimos burimai jau pildosi ax.gif Belieka dar ZK laimet lotuliukas.gif

kas tas ZK

QUOTE(egesichora @ 2010 05 21, 16:31)
O ta Rima kartais ne penktame aukšte,durys-per vidury gyvena?
Ot žiopla doh.gif Ką tik viską perskaičiau ir pamačiau,kad ta pati mirksiukas.gif
Aš geriau jau dešimtkart daugiau sumokėčiau,bet kad ......

Man geriusiai išbūrė ta sena moteriškė prie "Tomo" kavinės. Viską konkrečiai pasakė,be jokių ten gudravimų ir aplinkelių. Viską. Net apgauti aš jos neapgavau. ax.gif

mes su drauge irgi buvom pas Rima,bus matyt kiek ten tos tiesos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2010 05 21, 16:31)
O ta Rima kartais ne penktame aukšte,durys-per vidury gyvena?
Ot žiopla doh.gif Ką tik viską perskaičiau ir pamačiau,kad ta pati mirksiukas.gif
Aš geriau jau dešimtkart daugiau sumokėčiau,bet kad ......

Man geriusiai išbūrė ta sena moteriškė prie "Tomo" kavinės. Viską konkrečiai pasakė,be jokių ten gudravimų ir aplinkelių. Viską. Net apgauti aš jos neapgavau. ax.gif



O as prieisnga nuomone galeciau parasyt... Esu pries kokius 2 metus buvusi prie tomo kavines pas ta bureja, tai galeciau tik pasijuokt is jos sapalioniu doh.gif pribure tokiu veju... Kelios mano drauges yra ejusios pas ja, tai niekam niekas nesipildo... O kai dar pries ka nors sakydama, paklausia ar taip, o gal taip...as sedejau apsalusi kol mano drauge bure...nes podruzke kaip uzhipnotizuota sako, ne arba taip...bet taip viska issiklausinejo ir tipo pribure doh.gif lotuliukas.gif as tylejau, tai ir taip bande klaust, ir kitaip, bet nieko nesigavo, tada sako, kazkas su tavim negerai, kazkokia uzssisklendusi ir negalesiu visko apie tave isburt cool.gif
Atsakyti
Mergaitės noriu paklaust, kam jums tos būrėjos? Ar nebijote, kad sužinojusios tai, ko galbūt nenorėtumėte žinoti užprogramuosite save būtent tai programai kurią pateiks būrėja? rolleyes.gif
Atsakyti
Manau, kad dažniau pas būrėjas eina tos, kurios nebijo "užsiprogramuoti" ir į tai žiūri tiesiog kaip į pramogą.
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2010 05 26, 08:22)
Manau, kad dažniau pas būrėjas eina tos, kurios nebijo "užsiprogramuoti" ir į tai žiūri tiesiog kaip į pramogą.


Ciocia Polia,itariu,kad siaip jau protinga moteris esi-tai kokius cia vejus dabar sau leidi kalbeti....Kokia dar pramoga?. Kas taves klausia-nori ar nenori,bijai ar nebijai....O lietuviskosios "burejos" net sapne nesapnavo,koki velnia jos cia su jumis dirba....Galu gale uz visa atsakomybe,kuria jos-nori nenori-uzsikrauna uz tai,kad n metu šuda mala-turi sušiktus savo ir savo vaiku gyvenimus....Paneikit,kad dauguma atveju taip nera....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 26 gegužės 2010 - 09:55
QUOTE(Vetra2 @ 2010 05 25, 09:59)
O as prieisnga nuomone galeciau parasyt... Esu pries kokius 2 metus buvusi prie tomo kavines pas ta bureja, tai galeciau tik pasijuokt is jos sapalioniu  doh.gif  pribure tokiu veju... Kelios mano drauges yra ejusios pas ja, tai niekam niekas nesipildo... O kai dar pries ka nors sakydama, paklausia ar taip, o gal taip...as sedejau apsalusi kol mano drauge bure...nes podruzke kaip uzhipnotizuota sako, ne arba taip...bet taip viska issiklausinejo ir tipo pribure  doh.gif  lotuliukas.gif  as tylejau, tai ir taip bande klaust, ir kitaip, bet nieko nesigavo, tada sako, kazkas su tavim negerai, kazkokia uzssisklendusi ir negalesiu visko apie tave isburt  cool.gif

na jei klausineja tada ner ko eit schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 05 26, 10:25)
Kokia dar pramoga? Kas taves klausia-nori ar nenori,bijai ar nebijai...

Pala, tai kas mane verčia eiti pas tas būrėjas? Einu ten niekieno neverčiama juk: noriu, einu, nenoriu - ne. Nesu iš tų, kurios myžčioja belen kam įvykus ir lekia pas kažkokią bobulką tartis, ką daryti toliau ir kaip bus, ir aklai tiki ja. Nu kaip kažkokia bobulka gali mane "užprogramuoti" ar nuteikti kažkam? Įdomu paskui pasidalyt įspūdžiais, papletkint ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2010 05 26, 14:26)
Pala, tai kas mane verčia eiti pas tas būrėjas? Einu ten niekieno neverčiama juk: noriu, einu, nenoriu - ne. Nesu iš tų, kurios myžčioja belen kam įvykus ir lekia pas kažkokią bobulką tartis, ką daryti toliau ir kaip bus, ir aklai tiki ja. Nu kaip kažkokia bobulka gali mane "užprogramuoti" ar nuteikti kažkam? Įdomu paskui pasidalyt įspūdžiais, papletkint ir tiek.



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif gera temuke, kazkada as ir uzsiimdavau kortu burimu - bet nuo pirmo nestumo nebeburiu, nes labai prietarais tam tikrais tikejau, kad nesciai esant burti nevalia lotuliukas.gif
galvoju as ir nueit kur pas bureja, ka merginos rekomenduotumet pietiniam, nes toli eiti nenoriu doh.gif

gal kas buvote pas angele reimeriene? savastopolio 11-27?
labai idomu butu isgirsti atsiliepimus (maciau ir is delno, ir taro kortom, ir runom, ir is nuotauku ir horoskopus sudarineja)
http://www.rekvizita...burimo_salonas/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 27 gegužės 2010 - 16:09
QUOTE(vikosiuks @ 2010 05 27, 17:30)
thumbup.gif  thumbup.gif gera temuke, kazkada as ir uzsiimdavau kortu burimu - bet nuo pirmo nestumo nebeburiu, nes labai prietarais tam tikrais tikejau, kad nesciai esant burti nevalia lotuliukas.gif
galvoju as ir nueit kur pas bureja, ka merginos rekomenduotumet pietiniam, nes toli eiti nenoriu doh.gif

gal kas buvote pas angele reimeriene? savastopolio 11-27?
labai idomu butu isgirsti atsiliepimus (maciau ir is delno, ir taro kortom, ir runom, ir is nuotauku ir horoskopus sudarineja)
http://www.rekvizita...burimo_salonas/


jei neturi kur pinigu deti, gali eiti, paskaitys moteryte is knygos... Nes kai mano podruzke buvo, tai sake, kd kai tik ji kokia korta istraukdavo, tada angele atsivercia knygele paskaito tos kortos reiksme... doh.gif jei gera bureja, neturi skaitinetis kazkur, o turi zinoti reiksmes ir zinoti kokios reiksmes greta esanciu kortu ir t.t.
Atsakyti