Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiaulių apskrityje - III

Nebejuokaukit lotuliukas.gif , tiesiog sutapo , as ir pas rima buvau ir pas rasa , tai dabar sugalvojau i runa nueit, jokia cia savireklama o sutapimas.ir galiu pasakyt sutapo man runoje ir pas rima pranasystes, parasiau butent grizus is runos, nes maniau kad jum bus idomu suzinoti.
Atsakyti
50 lt mokejai? g.gif
Atsakyti
jo , bure is paprastu zaidimo kortu ir dar kazkokiu pavadinmo nepamenu , kazkokios moters kortos smile.gif
Atsakyti
Radau skelbimą internete. Ar naudojotės juo. Jei taip, kokie atsiliepimai? Gal verta pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2011 12 31, 18:42)
Radau skelbimą internete. Ar naudojotės juo. Jei taip, kokie atsiliepimai? Gal verta pabandyti g.gif


Žinau kas naudojosi doh.gif tai ten yra viena forumietė, kuri save giria, tik žaidžia keliais nic'ais. Su drauge mes ja buvom prigavusios kitame forume, tai forume ardėsi, o į az atsiprašinėjo ir prašė, grasino, "neiškoti galų" cool.gif
Atsakyti
Čia irg yra taip darančių cool.gif
Atsakyti
Merginos su naujais 2012 metukais,gal jau eis kuri issiburti ir suzinoti ka drakonas atnes siais metais? Man jau knieti Rima aplankyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirste @ 2012 01 03, 01:00)
Merginos su naujais 2012 metukais,gal jau eis kuri issiburti ir suzinoti ka drakonas atnes siais metais? Man jau knieti Rima aplankyti  ax.gif


Puskė buvo prieš pat Naujus pas Rima ax.gif tai pasakojo, kad sutiko tokią moteriškaitę laukiančią ant laiptų, tai sakė, kad Rima ima po 40 Lt., man stalčius atkrito, tai puskė irgi sakė, kad jau norėjo apsisukus nykt namo, bet užėjus sužinojo, jog kaina ta pati 15 lt, tik ta moteriškė iš Pakruojo, norėjo be eilės užtat 40Lt. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tepaluota @ 2012 01 02, 23:18)
Čia irg yra taip darančių  cool.gif


Yra yra... smile.gif Viena tokią atkapsčiau iš to ano forumo, tai užsiputojus buvo, bet aš nesiruošiu su ja ginčytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2011 11 22, 14:55)
Na jei skaitei komentarus, tai Rasa visoms viena ir ta pati sako...
Maciau, kad tau Rima pjove pro sali...bet man ir dar daugeliui ji visai tiko...man dar patiko Tatjana 4u.gif

gal kas apie tatjana placiau papasakotu..kiek ana kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Browny @ 2012 01 03, 16:14)
gal kas apie tatjana placiau papasakotu..kiek ana kainuoja g.gif



20 lt, man ji patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2012 01 03, 16:18)
man ji patinka  mirksiukas.gif

Bet kaip psichologė, nervukams nuraminti ir nuotaikai įpūsti. Būrėja iš jos menka.
Atsakyti
Rugsėjo mėn. buvau pas Rimą. Nusakė 4 momentus (įvykius) kurie turėjo įvykti iki 2011 gruodžio. Aiškiai įvardijo,be abejonių. Štai jau 2012 sausis, niekas iš minėtų dalykų neįvyko, net į tą pusę nieko...
Sausį dar kaikas turi įvykti, su viltimi tikiuosi, jog įvyks. smile.gif
Jei ne, vadinas, nieko nepamatė.
Atsakyti