Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas miega - auklei rojus!

QUOTE(JM @ 2012 06 07, 23:36)
žiauriai,tai žiauriai...štai draugės atveju taip ir buvo..aktyvus,energingas vaikas staiga pasikeitė atėjus naujai auklei į namus...tapo apatiškas,nežaismingas,keistas ir t.t....vaiko tėvelis gydytojas,susiprotėjo padaryti kraujo tyrimus....neskandalistai jie,tiesiog su aukle išsiskyrė ir tiek,o štai vėliau radau SM atgarsį iš auklės dukters(jei gerai pamenu giminystės ryšį)  apie tą atvejį,kad apkaltino " nebūtu" dalyku,dar ieškojo viešai tiesos biggrin.gif geras būdas pirmam pulti ir teisintis 4u.gif baisu,nes brangiausią turtą palieki realiai visiškai nepažistamam žmogui,nors tuo atveju,tai buvo tos šeimos draugų rekomenduota auklė.Kaip ir buvo pagrindo pasitikėti.
O kai pagalvoji,kad tas žmogus ir toliau " dirba" su vaikais...



Nu baisu doh.gif vaiko organizma nuo mazens nuodyt doh.gif nebuciau tikrai tylejus schmoll.gif apie tokius atvejus reikia garsiai kalbet ,kad tai nebesikartotu .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 08 birželio 2012 - 11:04
Labai didelė rizika vaiką palikti blogose rankose, bet net nežinau kaip nuo to apsisaugot...
Atsakyti
QUOTE(alabama999 @ 2012 06 08, 14:37)
Labai didelė rizika vaiką palikti blogose rankose, bet net nežinau kaip nuo to apsisaugot...

turetumete pabuti kartu su aukle ir su vaikeliu savo namuose... jeigu pritampa, neerzina jos manieros, postringavimai, jusu nepuola mokyti, o elgiasi taktiskai, kukliai, patinka vaikui ... gerai. bet buna ir priesingai, kad sunku ta aukle patiems tevams pakesti:) smile.gif
Atsakyti
Ka reiskia migdymas per prievarta turbut salyginis dalykas. Tiek savo vaika, tiek auklejamaji migdau daugmaz pagal grafika. Yra laikas zaidimams, yra laikas ugdymuisi ir yra laikas miegui kai vaikas paguldomas i lovyte ir pamazu uzmiega.
O klausimas ka aukles veikia kol vaikas miega, manau turi buti aptariamas pirmojo pokalbio metu. As manau, jog savaime suprantama, kad susitvarkai ka sujaukem su vaiku. O visas kitas laikas, kaip ir buvo tartasi su darbdave mano.
Atsakyti
Na aš manau vargiai užspausčiau vaiką per prievartą miegui.... Pati daugiau suvargčiau ei tas vaikas. Turim savo grafiką miegelio 13-16val ir viskas.... Tada man būna laisviau susitvarkau ką rišnerkštėm su vaiku, o kai viskas blizga tada galima ir savo malonumui prie kompiuterio atsisėsti ar kokį TV pažiūrėti smile.gif Na man buvo pasakyta susitvarkai ir gali daryt tada ką nori: prie kompo ar TV, kas tau patinka... mirksiukas.gif
Atsakyti
Būna tokių neramių vaikų,kad kai pietų miego miega- reikia ant pirštų galų vaikščioti....O jei miega lauke-tai vežiot visą laiką arba stovintį vežimuką supt...
Atsakyti
Kai mano suneliui buvo vieneri metukai, teko grizti i darbe ir samdyti aukle. Pasamdeme... 58 m. moteriske buvo... prie manes ar vyro, nors prie zaizdos dek, gerio isikunijimas, bet man is esmes tokie zmones nepatinka... matau juose vaidmainiavima... nusprendziau pastatyti slapta kamera... vyras kiek grizdavo i namus, visada sake, kad musu berniukas pastoviai miega... kilo itarimas, kad migdo specialiai... pirmi vaizdai, nufilmuoti slapta kamera, patvirtino musu speliones... vaikas buvo pastoviai vezime, atsisesdavo, aukle ji per jega guldydavo ir ciuciuodavo... bet cia ne blogiausia... i darba einu puse astuoniu ir keliu dienu irasuose matau, kaip 7.45 aukle atsuka mano vaiko buteliuka (arbata jam visada palikdavau iseidama jau padaryta) ir ten kazka pila... po dvieju tokiu irasu kamera padejau ant palanges prie vaiko maitinimo kedutes, kad matyciau kas ten darosi, neuzsistotu (tai buvo elektroniname laikrodyje imontuota kamera, todel ji nieko nesuprasdavo). i mano vaiko arbata pastoviai buvo laisinami valerijonai.... tiksliau ne lasinami, bet pilami didziausiais kiekis... jis vakare net man grizus budavo ramus, vis gulinedavo, nors savaitgaliais, pagauti neidavo... parasiau pareiskima, policijoje pradetas tyrimas, patys su vyru taip pat jos taip nepaleidome... manau, aukle daugiau nedirbs... dabar vaikas eina i privatu darzeli, jau puse metu... yra sveikas ir spaciai tobuleja.. manau - tai geresnis variantas nei bet kokia aukle.
Atsakyti
QUOTE(Germutė @ 2013 10 26, 06:58)
Kai mano suneliui buvo vieneri metukai, teko grizti i darbe ir samdyti aukle. Pasamdeme... 58 m. moteriske buvo... prie manes ar vyro, nors prie zaizdos dek, gerio isikunijimas, bet man is esmes tokie zmones nepatinka... matau juose vaidmainiavima... nusprendziau pastatyti slapta kamera... vyras kiek grizdavo i namus, visada sake, kad musu berniukas pastoviai miega... kilo itarimas, kad migdo specialiai... pirmi vaizdai, nufilmuoti slapta kamera, patvirtino musu speliones... vaikas buvo pastoviai vezime, atsisesdavo, aukle ji per jega guldydavo ir ciuciuodavo... bet cia ne blogiausia... i darba einu puse astuoniu ir keliu dienu irasuose matau, kaip 7.45 aukle atsuka mano vaiko buteliuka (arbata jam visada palikdavau iseidama jau padaryta) ir ten kazka pila... po dvieju tokiu irasu kamera padejau ant palanges prie vaiko maitinimo kedutes, kad matyciau kas ten darosi, neuzsistotu (tai buvo elektroniname laikrodyje imontuota kamera, todel ji nieko nesuprasdavo). i mano vaiko arbata pastoviai buvo laisinami valerijonai.... tiksliau ne lasinami, bet pilami didziausiais kiekis... jis vakare net man grizus budavo ramus, vis gulinedavo, nors savaitgaliais, pagauti neidavo... parasiau pareiskima, policijoje pradetas tyrimas, patys su vyru taip pat jos taip nepaleidome... manau, aukle daugiau nedirbs... dabar vaikas eina i privatu darzeli, jau puse metu... yra sveikas ir spaciai tobuleja.. manau - tai geresnis variantas nei bet kokia aukle.

o, Dieve blink.gif doh.gif didziausia Jums uzuojauta, kad susiduret su tokia "aukle" gun_bandana.gif slapta kamera,shiuo atveju - puikus sprendimas!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Germutė @ 2013 10 26, 13:58)

labai noreciau suzinoti kuo istorija baigstis. Nes kazko itariu, kad gausit pranesima "byla nutraukta nesant nusikaltimo sudeties". O dar jei prisikabins, kad be zmogaus sutikimo/informavimo ji filmavot, tai visai nieko gero.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 10 27, 13:48)
itariu, kad gausit pranesima "byla nutraukta nesant nusikaltimo sudeties". O dar jei prisikabins, kad be zmogaus sutikimo/informavimo ji filmavot, tai visai nieko gero.

Pritariu. Kaip istorija klostysis priklauso ir nuo tyrėjo. Jei auklę apšvies, kad negalėjo filmuoti be jos sutikimo, tai tėvai daugiau problemų turės (nors, įtariu, kad auklė savo teisių vis tiek negins). O dėl nusikaltimo sudėties: kažin, ar valerijono girdymas būtų laikomas nusikalstama veika. Tuo labiau, kad vargu ar tėvai įrodys jog tai sukėlė vaikui kokius sveikatos sutrikimus.
Atsakyti