Įkraunama...
Įkraunama...

Po Cezario pjūvio

Laba diena,

esu rimtai sportavus iki nėštumo. Gimdymo metu atliktas cezario pjūvis. Jokių komplikacijų poto nebuvo.
Nuo kada jau galiu grįžt sportuot? Kaip greit didinti krūvius?

Ačiū už atsakymą
Atsakyti
Viskas priklauso nuo Jūsų savijautos.Atidžiai klausykite savo kūno"kalbos".
Atsakyti
Sveiki,
kada galima pradėti sportuoti po cezario? ar sportas neturės įtakos pieno gamybai? Dar buvo plyšęs gimdos kaklelis, gydytojas sakė, kad labai daug siuvimo buvo. Ir nuo kada galima vaikščioti į pirtį?

Ačiū
Atsakyti
Ir sportuoti, ir eiti į pirtį galite tada, kai gerai jausitės. Pieno gamybai tai jokios ytakos neturi.
Atsakyti
sveiki,
kiek laiko po cezario pjūvio kraujuojama?
po operacijos praėjo dvi savaitės, paties pjūvio nebeskauda, bet skauda sritį tarp pjūvio ir bambos (patį pilvą ar odą, net nežinau kaip paaiškinti), negaliu dėvėti jokių kelnių su guma ( net nestipria) ir net kelnaičių kurių guma eina per šią vietą , renkuosi rūbus virš bambos. kodėl taip yra? ar tai normalu?
Ačiū
Atsakyti
Po operacijoo, kaip ir po normalaus gimdymo kraujuoti galite iki 6 sav.
Tik odoje pjūvis, kosmetiniais sumetimais, daromas skersai, o visi kiti audiniai perskiriami išilgai būtent iki bambos. Po operacijos praėjo dar labai mažai laiko, todėl ir jaučiate nemalonius jutimus.
Atsakyti
laba diena. cezario operacja atlikta pries 8 dienas visas tas dienas beveik nekraujavau tik tepliojo, o astunta diena pasirode kraujo ir gan nemazai. ar tai gali buti menesines? kudiki maitinu krutimi.
Atsakyti
Ne, tai tikrai ne mėnesinės. Kraujavimas po operacijos, kaip ir po normalaus gimdymo, su įvairiom pertraukom gali būti iki 6 sav.
Atsakyti
Praėjo 7 savaitės po cezario operacijos. Tačiau oda virš pjūvio yra nejautri, tarsi apmirusi (nejaučiamas skausmas, lietimasis ir pan.). O pjūvio šonuose oda yra kaip tik pajautrėjusi. Sakykit, ar atsistatys normalus odos jautrumas, kiek tai galėtų trukti. Ar reikalingas koks nors gydymas, kokie medikamentai galėtų būti naudojami. Dėkoju.
Atsakyti
Taip yra dėl to, kad operacijos metu pažeidžiamos odoje ir paodyje esančios nervinės skaidulos. Jokio gydymo šiuo atveju nereikia. Ilgainiui tai atsistatys, tačiau kartais tam prireikia ir pusės metų.
Atsakyti
Laba, norejau pasiteirauti: po kiek laiko gali lytiniai santykiai po cezario operacijos?
ir ar galima naudoti kontraceptines tabletes maitinant krutimi?
Aciu.
Atsakyti
Lytiniai santykiai galimi, kai nustosite kraujuoti, gerai jausitės ir pati to norėsite.
Maitinant krūtimi galima gerti tabletes, sudarytas tik iš progesteroninio komponento.
Atsakyti