Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

user posted image
Atsakyti
vis dar raginam registruotis parodai su suvo mylimom orchidėjom biggrin.gif , transportavimo klausimas yra išsprendžiamas dalykas mirksiukas.gif
Atsakyti
Rytine rasa, laaabai gražu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2010 05 19, 07:42)

rytine rasa, gal cia naminiai ziedai? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 18, 23:31)
Pirma karta tokias girdziu  g.gif kokios jos firmos?



su gintaro rūgštim trąšas gamina rusai, dabar firmos neprisimenu blush2.gif

tai jau labai tikiuosi, kad Ryto Rasos vandas galėsim parodoj apčiupinėt ir nuglostyt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 19 gegužės 2010 - 13:50
axara ziedukai naminiai,olivija jos nera tokios ispudingos kaip ant foto gali pasirodyti.bet jei jos tinkamos parodai mielai sudalyvauciau
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2010 05 19, 15:09)
axara ziedukai naminiai,olivija jos nera tokios ispudingos kaip ant foto gali pasirodyti.bet jei jos tinkamos parodai mielai sudalyvauciau

Kiekvienas augintojas labai jau kritiškai savo augalus vertina, žinom (pirmą kartą ir man taip buvo, atrodė, nieko nieko neturiu, o kai atvažiavę kolegos peržiūrėjo, su visa dėže augalų išvažiavau tongue.gif )

Mielai laukiam, ir net, sakyčiau, primygtinai 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 05 19, 15:12)


jei iki kitos sav nepradės maniškės vysti, tai ir aš prisidėsiu blush2.gif
Atsakyti
kaip visada čia grožių pilna. Pas mane irgi daug žydi, bet neturiu dabar kada fotkint ir kelti. Dukrytė šokdina dabar mus doh.gif

va vieną įmetu


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 19 gegužės 2010 - 16:26
Silinge, aciu uz pakvietima 4u.gif as tikrai labai galvoju mirksiukas.gif didziausia beda, kad man bakalaurinis doh.gif manes namiskiai niekaip nesupras, jei paskutini savaitgali su gelem lakstyt pradeciau g.gif

Lietuva, idomus phalaenopsis thumbup.gif

Ziuriu, Brunete, Jusu ziedai irgi idomus, pasigarbanoje, tik nelabai matosi gerai is tokio foto kampo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 19 gegužės 2010 - 16:36
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 05 16, 11:15)


o žiedų grožis wub.gif
QUOTE(lasvegiete @ 2010 05 17, 16:52)
Štai kas pas mane šiuo metu žydi:


grožis wub.gif
QUOTE(Gioia @ 2010 05 17, 19:56)
Sveikos orchidėjų mylėtojos. Matau giriatės savo žiedais tai ir aš pasigirsiu  ax.gif Turiu parastą orchidėją, kurią labai myliu, nes tai buvo MB dovana gimtadienio proga. Tai va žydėjo jau du kartus, o trečią kartai kai sužydo  doh.gif sukrovė jei nepameluosiu 53 ar 52 žiedus.

tikrai įspūdinga bigsmile.gif wub.gif

Lietuva priimk nuoširdžiausius sveikinimus sulaukus dukrytės 4u.gif 4u.gif 4u.gif stiprybės, supratimo vienas kitam, ir visokeriopos sėkmės wub.gif
Atsakyti
net silpna cia o ypac skiltyje breeding plants
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 19 gegužės 2010 - 17:54