Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Cheekyyy,grazi tavo Pleione wub.gif wub.gif Man ju auginimas,tai dar kosmosas doh.gif Bet visai noreciau pabandyti :ax:Ramaske,nu tiesiog super thumbup.gif wub.gif Tiesa ,kur is taves pirkau phal.eguestrio keikiuka,tai jis nelabai sustresavo,buvo prazyde 3 ziedeliai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rodostoma: 21 gegužės 2010 - 14:16
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 05 21, 11:10)
kokį šiandien paliuką mačiau šeškinės gėlių turgelyje, baltai žalias, labai rupi jis man dabar neduoda ramybės niekaip g.gif

nesupratau, ką tokį matėt wacko.gif

kaip taip galit tyčiotis iš orchidėjų, tai paliukas, tai faliukas, tai išvis PH ( kas nežino tai rugštingumas žymimas PH)

įkeliu nuorodą http://www.laisveske...t/apie-projekta
čia pažymėta kaip kokios orchidėjos ir jų hibridai žymimi sutrumpintai. tik gaila ,kad nuoroda nusimėtys ir naujoj temoj vėl išlys koks .... lotuliukas.gif


nieko asmeniško, bet merginos , vadinkim daiktus savais vardais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misterija: 21 gegužės 2010 - 14:42
Ramaške nuostabu 4u.gif retai pasirodot, bet kai pasirodot su trenksmu thumbup.gif
mano tai equestris dar nežydi bet augina šaknis ir lapukus intensyviai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 05 21, 15:41)
nesupratau, ką tokį matėt wacko.gif

kaip taip galit tyčiotis iš orchidėjų, tai paliukas, tai faliukas, tai išvis PH ( kas nežino tai rugštingumas žymimas PH)

įkeliu nuorodą http://www.laisveske...t/apie-projekta
čia pažymėta kaip kokios orchidėjos ir jų hibridai žymimi sutrumpintai. tik gaila ,kad nuoroda nusimėtys ir naujoj temoj vėl išlys koks ....  lotuliukas.gif
nieko asmeniško, bet merginos , vadinkim daiktus savais vardais  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif , tik nuoroda ne apie orchidėjas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 21 gegužės 2010 - 15:15
QUOTE(pabirze @ 2010 05 21, 15:10)
drinks_cheers.gif , tik nuoroda ne apie orchidėjas g.gif

o geras , ne ta nukopinau doh.gif
http://www.notsogree...a/genera1.htm#A
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 05 21, 16:27)

joooo...kiek ten grožių,pavadinimų-rūšių wub.gif tai mano ne kambrija kaip rašiau,o tada miltonodium giminės vadinasi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaškė @ 2010 05 21, 15:08)
Pražydo Phalaenopsis stuartiana
ph.stuartiana

sveikinu, lb gražu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 05 21, 16:27)

Tiksliai- LABAI GERAS 4u.gif Nespėjau net perskaityt, kad klaida, nes puoliau PLYTĄ išsipirkti. Ačiū Tau aciuks.gif Tuomet taip sunkiai pasiekėm Baltijos kelią Kernavėj...
Atsakyti
Grazi stuartiana wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 05 21, 13:46)
uzbegau pasirodyti saviskius  ax.gif


tankiau užbėkit su tokiais žiedeliais wub.gif

QUOTE(Ramaškė @ 2010 05 21, 16:08)
Pražydo Phalaenopsis stuartiana


thumbup.gif gražutė mažylė
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 05 21, 21:08)
Tiksliai- LABAI GERAS 4u.gif Nespėjau net perskaityt, kad klaida, nes puoliau PLYTĄ išsipirkti. Ačiū Tau aciuks.gif  Tuomet taip sunkiai pasiekėm Baltijos kelią Kernavėj...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyrimus smile.gif

QUOTE(rodostoma @ 2010 05 21, 15:10)
Ramaske,nu tiesiog super thumbup.gif  wub.gif Tiesa ,kur is taves pirkau phal.eguestrio keikiuka,tai jis nelabai sustresavo,buvo prazyde 3 ziedeliai biggrin.gif


Smagu girdėti, kad jam puikiai sekasi smile.gif . Kiek pastebėjau , tai phal.eguestris gana ištvermingas.
Papildyta:
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 05 21, 15:52)
Ramaške nuostabu 4u.gif  retai pasirodot, bet kai pasirodot su trenksmu thumbup.gif
mano tai equestris dar nežydi bet augina šaknis ir lapukus intensyviai ax.gif

Skaitau tai dažnai, tik va girtis retai kuo turiu ax.gif . Bet koks tinginys šitas equestris papuolė biggrin.gif .
Atsakyti