Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

mano irgi jau paruosta, tik lark, kaip phalaenopsiu lapus nuvalyt? citrinos nerandu. Maudziau, liko baltos vandens demes unsure.gif
Atsakyti
aš iš akvariumo vandeniu valiau blush2.gif
Atsakyti
turiu lietaus vandens, valysiu tuo, tik sunkiai lb valosi, nudziusta ir vel balta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 05 26, 20:39)
Rodau, ką perdaviau ryt nuvežt į parodą

Koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 05 26, 15:29)
Merginos, turiu prašymą  4u.gif
Gal kuri važiuosit pas SKM apsipirkti, o šeštadienį į Kn parodą, gal galėtumėt tuo pačiu man vandą iki Kauno pavežėti?
Lb lb prašau  blush2.gif  unsure.gif


Buvau šiandien pas Skm bet į parodą nevažiuoju, tai ri neparašiau Tau


QUOTE(lark @ 2010 05 26, 20:39)
Rodau, ką perdaviau ryt nuvežt į parodą




wow thumbup.gif wub.gif Super nerealu, graži paroda bus. Lark kurią vandą nusipirkai? man tai nebeliko nespėjau, bet lauksiu sakaiu gal kada vėl atsiveš oranžinės noriu:)
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 05 26, 20:39)
Rodau, ką perdaviau ryt nuvežt į parodą

Labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 05 26, 20:37)
parsinesiau akmenis, 11. visi panasiai 8 cm - 12 cm, vienas didesnis apie 18 cm, isivaizdavau, kad bus didesni, bet dailus, panasios spalvines gamos, nusveiciau dantu sepetuku, ar ne per mazi bus? o ant vazono pavarde varda nika miesta paciai pasidaryti, ar kokias specifines korteles duosite uzpildyti?


čia užsiklijuoji pati, kad tavo augalai nepasiklystų doh.gif Ar kad neišvažiuotų į Vilnių, pvz. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aaa, supratau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 05 26, 21:04)
turiu lietaus vandens, valysiu tuo, tik sunkiai lb valosi, nudziusta ir vel balta biggrin.gif


buvo patarimas pienu blizginti mirksiukas.gif

akmenys tiks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 05 26, 21:52)
buvo patarimas pienu blizginti mirksiukas.gif

akmenys tiks thumbup.gif

valio thumbup.gif
Atsakyti
Rodausi vakar pirktą zygutį (zygopetalum) šiandien išsiskleidė žiedukai

user posted image
user posted image

Šiandien buvau orchidėjos.lt Labai norėjau vandos, bet ir kelių mažyčių orchyčių blush2.gif Galvojau ką imt, ar vandą ar kelias. Kadangi vandutė buvo likusi tik viena tamsiai purpurinė kokią turiu, tai nebeliko bėdos ir nebereikėjo spręsti. Vandos ar ascondendos kada palauksiu, gal kokią oranžinę atsiveš bigsmile.gif
Nugriebiau ir tilandsiją
user posted image

Kol kas taip pabus, vėlaiu nsuipirksiu kevalą, ar kamštinio ąžuolo vazonėlį, pamiršau ir nebelabai už ką dabar turėjau
user posted image

Atvežė mano svajonę sedirea subparishii (buvau prašiusi) nežydinti
user posted image

Promenaea xanthina su punpuriukais bigsmile.gif
user posted image

Phaleonopsis lobbii (leidžia žiedstiebiuką) lotuliukas.gif Tikiuosi sulauksiu žiedukų, baisiai nekantrauju, nes net kokia lupytė nežinau doh.gif
user posted image

Visos trys
user posted image

sekmės dalyvaujančioms parodoje 4u.gif Lauksim foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 26 gegužės 2010 - 21:06
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 05 26, 22:01)
Rodausi vakar pirktą zygutį (zygopetalum) šiandien išsiskleidė žiedukai

user posted image
user posted image

Šiandien buvau orchidėjos.lt Labai norėjau vandos, bet ir kelių mažyčių orchyčių blush2.gif Galvojau ką imt, ar vandą ar kelias. Kadangi vandutė buvo likusi tik viena tamsiai purpurinė kokią turiu, tai nebeliko bėdos ir nebereikėjo spręsti. Vandos ar ascondendos kada palauksiu, gal kokią oranžinę atsiveš bigsmile.gif
Nugriebiau ir tilandsiją
user posted image

Kol kas taip pabus, vėlaiu nsuipirksiu kevalą, ar kamštinio ąžuolo vazonėlį, pamiršau ir nebelabai už ką dabar turėjau
user posted image

Grazus zygutis 4u.gif issiskleide ne kaip mano biggrin.gif
Atsakyti