Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai vienykitės

Sveikutės, iš darbo grįžau nusikalusi, internetas dar darbe dingęs, bet ir nebūčiau darbe turėjusi šiandien nei minutėlės bent paskaityti...

Kaip tau baltai pavydžiu, Alfija, kad esi Vilniuje!!! 4u.gif Tikrai baltai, o gal net nepavydžiu, tik nerandu žodžiams išraiškos... Manasis irgi labai muzikalus. Dukra baigė fortepijono klasę, o jis gitaros lanko. Bet labai muzikalus, gera klausa, puikus išpildymas... Net nežina ar galvočiau apie Čiurlionį, nes jis labai daug kam gabus. Sunku atskirti - ir kalbos jam labai gerai, rusų išmoko žiūrėdamas filmukus, kalba ja laisvai, anglų irgi gerai sekasi. Ir tikslieji nelabai atsilieka... Apie mašinas svajoja... Pernai į studijų mugę nuvažiavom, tai pats prie stendų viską išsiklausinėjo ir nusprendė, kur stos... biggrin.gif Aišku, kad tik jam atrodo, kad nusprendė, nes aš akcentuoju, kad užsiciklinti negalima, dar reikia savęs ieškoti...

Žodžiu, gana girtis, visoms mums mūsų vaikai superiniai. Žinau, kad ir kitų - superiniai. Tenorėjau pakalbėti apie galimybes... Aš svarstau vežiojimo galimybę, darbo keitimą dėl vaiko... Bet gal per daug svajoju... neišeitų... blush2.gif verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 01 25, 17:35)
Sveikutės, iš darbo grįžau nusikalusi, internetas dar darbe dingęs, bet ir nebūčiau darbe turėjusi šiandien nei minutėlės bent paskaityti...

Kaip tau baltai pavydžiu, Alfija, kad esi Vilniuje!!!  4u.gif Tikrai baltai, o gal net nepavydžiu, tik nerandu žodžiams išraiškos... Manasis irgi labai muzikalus. Dukra baigė fortepijono klasę, o jis gitaros lanko. Bet labai muzikalus, gera klausa, puikus išpildymas... Net nežina ar galvočiau apie Čiurlionį, nes jis labai daug kam gabus. Sunku atskirti - ir kalbos jam labai gerai, rusų išmoko žiūrėdamas filmukus, kalba ja laisvai, anglų irgi gerai sekasi. Ir tikslieji nelabai atsilieka... Apie mašinas svajoja... Pernai į studijų mugę nuvažiavom, tai pats prie stendų viską išsiklausinėjo ir nusprendė, kur stos...  biggrin.gif Aišku, kad tik jam atrodo, kad nusprendė, nes aš akcentuoju, kad užsiciklinti negalima, dar reikia savęs ieškoti...

Žodžiu, gana girtis, visoms mums mūsų vaikai superiniai. Žinau, kad ir kitų - superiniai. Tenorėjau pakalbėti apie galimybes... Aš svarstau vežiojimo galimybę, darbo keitimą dėl vaiko... Bet gal per daug svajoju... neišeitų...  blush2.gif  verysad.gif


Vilnius turi savo privalumų, bet turi ir trūkumų. Mokykla turi labai gerą internatą, ten tikrai yra labai gerai prižiūrimi vaikai, yra visiškos pasakos kalbos apie tai kas ten vyksta smile.gif . Gal ir vyktų kas, jei vaikai fiziškai besimokydami nenuvargtų per dienelę. Krūvis milžiniškas.
O maniškis tai yra ir šiaip labai darbštus ir jis užaugęs bus- troleibuso vairuotoju, traukinio mašinistu, kontrolierium, gydytoju chirurgu, poliklinikos gydytoju, piratas bus biggrin.gif , mokytoju, darželio sargu,mokslininku tyrinėtoju, biologu, zoologu. matematiku(šiaip ypatingai gabus ir matematikai ir fizikai nu iesiog kai ką jis jau nuo sesers berniukų pasimokė, kai ką pasiskaičiuoja), astronomu, santechniku, kompiuterių meistru, ir galų gale muzikantu.
Dėl kalbų tai buvo geriausias atvejis- jo fortepijono mokytoja Jelizaveta ir aš aptarinėjam , rusiškai, kad nesuprastų. Nu ir aš sakau kaip jis kartais ožiuojasi, psakoju- staiga ima ir pasako, nu mama aš pirma tuos lapus kuprinėj paslėpiau, o ne vienus sukišau bigsmile.gif . Likom be žodžių. O jis kaip niekur nieko- nepergyvenkit- aš ir anglų suprantu. Nepergyvenom, ką jau dabar padarysi ax.gif .O va gitara maniškis visai nesidomi, nu kažkaip ji visai netraukia jo dėmesio. Jis apskritai bet kam yra gabus, svarbu viso to gyvenime neišmėtytų, neišsibarstytų. Bet pagal gebėjimus ir asmenybė yra ypatingai sudėtinga. Mokytoja dažnai klausia- kaip ten aš su juo namie.Nu gerai mes namie thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dar @ 2008 01 25, 10:49)

Normalioje aplinkoje ta ,,baimė,,yra normali. Mes bijom kartais viršininko, bijom kelių policijos, bijom  daug ko, bet ne fanatiškai ar kažkaip jau nesveikai, tiesiog tai teigiama baimė , kuri verčia žmogų apgalvoti savo veiksmus. O vaikai nėra tokie jau dabar naivūs, jie puikiai suvokia ką daro blogai.



drinks_cheers.gif ,kaip su saukstu i burna,norejau labai daug parasyti,bet cia taip tiksliai susakei,kad nera ko bepridurti.Pati augau normalioje,darbsciu teveliu seimoje,bet uz iskrestus juodus darbelius taip esu gavusi su dirziuku per sikna,kad ir dabar prisimenu,o svarbiausia zinau uz ka ir daugiau to gyvenime nesu dariusi .Nu ir normali rodos uzaugau,nei jokia sulauzyta psichika,ar pilna neapykantos,mamai uz isvanota kaili galiu tik aciu pasakyti,nes jei butu laiku proto neikrete ,kazi kur dabar buciau ir ka veikciau.Pati savo vaiku nemusu, bet prie sirdies ranka galiu pridejusi pasakyti ,su tapke per uzpakali esu uzvaziavusi,visi esame zmones ir turime kantrybei ribas....o zodziai,ne kekvienas juos nori girdeti ,kartais ju neuztenka,kalbu apie tai is savo patirties,bet cia jau kita istorija ,kada nors papasakosiu apie tai mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2008 01 25, 16:59)
Vilnius turi savo privalumų, bet turi ir trūkumų. Mokykla turi labai gerą internatą, ten tikrai yra labai gerai prižiūrimi vaikai, yra visiškos pasakos kalbos apie tai kas ten vyksta smile.gif . Gal ir vyktų kas, jei vaikai fiziškai besimokydami nenuvargtų per dienelę. Krūvis milžiniškas.

Dėl kalbų tai buvo geriausias atvejis- jo fortepijono mokytoja Jelizaveta ir aš aptarinėjam , rusiškai, kad nesuprastų. Nu ir aš sakau kaip jis kartais ožiuojasi, psakoju- staiga ima ir pasako, nu mama aš pirma tuos lapus kuprinėj paslėpiau, o ne vienus sukišau bigsmile.gif . Likom be žodžių. O jis kaip niekur nieko- nepergyvenkit- aš ir anglų suprantu. Nepergyvenom, ką jau dabar padarysi ax.gif .O va gitara maniškis visai nesidomi, nu kažkaip ji visai netraukia jo dėmesio. Jis apskritai bet kam yra gabus, svarbu viso to gyvenime neišmėtytų, neišsibarstytų. Bet pagal gebėjimus ir asmenybė yra ypatingai sudėtinga. Mokytoja dažnai klausia- kaip ten aš su juo namie.Nu gerai mes namie thumbup.gif  thumbup.gif .


Aišku, kad Vilnius turi savų trūkumų ir savų pliusų. Didžiausias trūkumas - smogas smile.gif Kartą nuo išmetamų dujų maniau uždusiu kamštyje. Aš labiau norėjau pasakyti apie galimybes gabiems vaikams. Mano draugės dukra mokosi Čiurlionyje, gyvena bendrabuty. Sunku, aišku. Bet kam dabar lengva?? (čia mano vaikų pamėgtas juokelis biggrin.gif )
Tikrai, vienas iš būdų vaiką išmokyti kitos kalbos - kai tėvai ją naudoja slaptiems pokalbiams. Ir mes taip "slėpdavomės" blush2.gif
Ir maniškis - asmenybė. Ir keistuolis kartais... Bet sako, kad tai ir yra gabių vaikų požymiai... Nežinau, gal aš neadekvačiai vertinu, juk esu mama. Visos mes iki nugriuvimo girtume savus vaikus. Galvoju - kiek tame pasipūtimo? Bet kalbėti apie savo vaiką - tikras malonumas. Negaliu jo atsisakyti.. Man vis atrodo, kad vertai, juk sakau gryną tiesą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 01 26, 18:02)
Aišku, kad Vilnius turi savų trūkumų ir savų pliusų. Didžiausias trūkumas - smogas  smile.gif Kartą nuo išmetamų dujų maniau uždusiu kamštyje. Aš labiau norėjau pasakyti apie galimybes gabiems vaikams. Mano draugės dukra mokosi Čiurlionyje, gyvena bendrabuty. Sunku, aišku. Bet kam dabar lengva?? (čia mano vaikų pamėgtas juokelis  biggrin.gif )
Tikrai, vienas iš būdų vaiką išmokyti kitos kalbos - kai tėvai ją naudoja slaptiems pokalbiams. Ir mes taip "slėpdavomės"  blush2.gif
Ir maniškis - asmenybė. Ir keistuolis kartais... Bet sako, kad tai ir yra gabių vaikų požymiai... Nežinau, gal aš neadekvačiai vertinu, juk esu mama. Visos mes iki nugriuvimo girtume savus vaikus. Galvoju - kiek tame pasipūtimo? Bet kalbėti apie savo vaiką - tikras malonumas. Negaliu jo atsisakyti.. Man vis atrodo, kad vertai, juk sakau gryną tiesą  blush2.gif


va kaip atrodo Vilnius iš šalies bigsmile.gif . Niekada net nepagalvojau jog didžiausias trūkumas- smogas. Visada maniau jog didžiausias trūkumas- kamščiai ir visuomeninio transporto trūkumas.Didesnės galimybės gabiems vaikams veikiau ne privalumas o švietimo sistemos Lietuvoje, ir ne tik švietimo sistemos trūkumas. Čiurlionio mokykla yra matyt vienintelis šviesulys visoj toj sistemoj, vis kažkaip išsilaikantis.Kažkaip apiena jie ten dar daug ką, mokymo ir išmokymo, lavinimo, rezultato paiekimas yra pirmoje vietoje.Mokosi ten daug pavardžių, bet mokslo ir pasiekimų rezultatai pavardėm nematauojami.
O girtis, pasakoti apie Duksį, galėčiau, na nežinau iki kiek galėčiau , nes man atrodo jog pabaigos tai neturi. Jis ir tą ir aną, ir taip ir kitaip , o tada, o dabar. Nežinau, gal nepervertinam, gal tiesiog mylim.
Man atrodo jog geriausia apie jį , apie sąntykį į jį , yra pasakęs sesės Ramūnas. Vedė vieną kartą grot į pamokas. Pavėlavo jie ten, mokytoja jau ketino kaip ir pabart, ir čia jai Munis išrėžė- o Džiugas yra mūs mažizusias broliukas ir visi mes jį labai mylim.Čia mokytoja pasakojo man vėliau. Nedrįsau ką ir sakyti, sako- jei jau aip mylit ir dar visi.Va taip va wub.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 01 25, 17:43)
esu gavusi su dirziuku per sikna,kad ir dabar prisimenu,o svarbiausia zinau uz ka ir daugiau to gyvenime nesu dariusi .Nu ir normali rodos uzaugau,nei jokia sulauzyta psichika,ar pilna neapykantos,mamai uz isvanota kaili galiu tik aciu pasakyti

O man tai patys slogiausi ir liūdniausi vaikystės prisiminimai, ir dėkingumo už tai, ypač mamai, tikrai nejaučiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2008 01 26, 19:58)
O man tai patys slogiausi ir liūdniausi vaikystės prisiminimai, ir dėkingumo už tai, ypač mamai, tikrai nejaučiu schmoll.gif


Graziausius zodzius galeciau sakyti apie mociute, viena is tetu, bet tikrai ne apie mama ir teva... na nebuvo tarp musu to rysio ir tiek... net savo vaiku taip nemusiau, kaip as gaudavau nuo ju i kaili... ir bendrauju su savo vaikais kitaip, ne taip kaip jie.
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2008 01 26, 20:58)
O man tai patys slogiausi ir liūdniausi vaikystės prisiminimai, ir dėkingumo už tai, ypač mamai, tikrai nejaučiu schmoll.gif


Matyt tave muse daznai ir pasityciodama,sutinku tai patys baisiausi isgyvenimai,mane "muse" bijodama,kad nenuklysciau blogu keliu is baimes ,man buvo skaudu matyti mama nusivylusia manimi, as labai gerai suvokiau savo kalte , todel daugiau to nekartojau ir tai buvo viena karta ,bet pamoka visam gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 01 26, 21:49)
Matyt tave muse daznai ir pasityciodama,sutinku tai patys baisiausi isgyvenimai,mane "muse" bijodama,kad nenuklysciau blogu keliu is baimes ,man buvo skaudu matyti mama nusivylusia manimi,  as  labai gerai suvokiau savo kalte , todel daugiau to nekartojau ir tai buvo viena karta ,bet pamoka visam gyvenimui.


Mane mama kartą mušė su šokdyne, neatsimenu už ką... Bet labai skaudėjo, tą atsimenu. Ir PRISIMENU. Mamai nesakau, neskaudinu. Manau, kad nesupras... O smurto iš mamos pusės dar būta. Nedaug, bet tokio rimto... plaukų tampymo.. Iš tėčio pusės - ne. Bet tai kita tema... Su mama vis vien tarsi buvau artimesnė. Tėčio jau 15 metų neturiu. Mamą dar vis turiu. Bet ne taip, kaip kadais... Keičias tas gyvenimas... Ko čia apie save rašau globos temoj? Nežinia...

Apie MOČIUTĘ aš net nežinia, kiek pasakyčiau!!! Gal geriau - nesakyčiau, o apsibliaučiau... Nes jos seniai nebėra... Su ja susiję patys šviesiausi vaikystės prisiminimai. Ir KALTĖ. KAŽKOKIA SKOLA. Už meilę, kurią iš jos gavau ir nepadėkojau...

Mamai jaučiu dėkingumą. Ir tėčiui jaučiu. Nors gyvenimas labai sudėtingas buvo. Manau, kad visą gyvenimą "skinsiu" vaikystės žaizdas... Stengiuosi vaikams būti kitokia. Iš esmės esu visai kitokia, nei mano mama. Bet paveldimumas irgi labai daug lemia...





Atsakyti
[quote=Paragintoji,2008 01 27, 00:17]
Mane mama kartą mušė su šokdyne, neatsimenu už ką... Bet labai skaudėjo, tą atsimenu. Ir PRISIMENU. Mamai nesakau, neskaudinu. Manau, kad nesupras...

console.gif
Atsakyti
[quote=carvel,2008 01 26, 22:37]
[quote=Paragintoji,2008 01 27, 00:17]
Mane mama kartą mušė su šokdyne, neatsimenu už ką... Bet labai skaudėjo, tą atsimenu. Ir PRISIMENU. Mamai nesakau, neskaudinu. Manau, kad nesupras...

console.gif
[/quote]

Ačiū, Carvel, nereikia manęs gailėti. Bet dėmesys visada labai malonus 4u.gif . Dėkui tau, mieloji, kad šiuo metu buvai. Manau, kad visi mes su žaizdom. Vienokiom ar kitokiom. Vienaip ar kitaip veikiančiom mūsų gyvenimą...
Atsakyti
sveikutes.na kazkaip jus cia labai liudnai kalbat.na neprisiminkit tu blogu akimirku.galvokit tik apie gera.as tai juodai gaudavau.ale viska prisimenu ir nieko.zinau mama kazkada nepagailejo lygintuvo ir nusikirpo laida,oi buvo skaniai.teko karta ir su zirniais susipazint.tai paklupojau ir tiek.na bet man tai kazkaip visa tai neistrigo ir problemu su tevais dabartyje nekelia.vyras tik kartais pazvengia is manes.juokais sako,kad jei neklausysiu ant zirniu parklupdys.na kai paskaitau jusu parasymus ir jusu emocijas ir isgyvenimus,tai kazkaip labai sunkiai atrodo isgyvenate praeiti.o man tai dzin visai.zinau kad reikejo gavau,paklupejau,ale uzaugau reto gerumo zmogum.na negiriu tikrai saves,bet visi aplinkiniai taip sako.tik is vaikystes atsimenu viena skaudu dalyka,kad gyvunu neleido laikyt.bet tetis karta parnese suniuka.truputi paauginom ir kazkur isveze,nes viska griauze.tai net pas senelius buvau isejus gyvent.kai paaugom su broliu didesni tada jau pradejom nest patys i namus.1 suni ir 2 katinus turejom.bet prisiziurejom ir nekilo problemu su tevais.bet tas mano pirmo suniuko isvezimas matyt man giliai isireze,nes ir dabar dar daznai atsimenu.bet uz tad dabar gyvenam zooparke.matyt atsigriebiu uz vaikyste.3 sunys.4 katinai.3 sinsilos.2 seskai.akvariumas didelis.ir visi gyvuneliai vis atsiveda vaikuciu.tai va pas mane tik tokia nuoskauda is vaikystes
Atsakyti