Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(beddable @ 2012 12 20, 22:16)
Labai priklauso nuo darbo ir nuo savijautos,as asmeniskai gryzau po pusantro menesio ir tai dirbau pasisaugodama (dirbu fizini darba). Jei ofise sedi ir gerai jautiesi gali ir po keliu savaiciu gryzti. Sunkiausia pirma savaite buna.



O nedarbinguma duoda tas 2 savaites ?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 12 28, 09:45)
O nedarbinguma duoda tas 2 savaites ?

Nesidomejau tuom,nes ne Lietuvoj dirbu. Bet kiek zinau visos emasi atostogas,nes nenori,kad kas zinotu apie krutines didinima darbe
Atsakyti
Sveikutes. Jungiuosi prie jusu. Vasario 14 darysiu op pas s.viksraiti. Noreciau lb jusu patarimu del dydzio Mano ugis 1,58 svoris 45 cm jis man siulo 265ml. As noreciau didesniu biggrin.gif doh.gif nzn db kaip apsispresti del dydzio:(
Atsakyti
QUOTE(Arishkaaa @ 2013 01 02, 17:49)
Sveikutes. Jungiuosi prie jusu. Vasario 14 darysiu op pas s.viksraiti. Noreciau lb jusu patarimu del dydzio Mano ugis 1,58 svoris 45 cm jis man siulo 265ml. As noreciau didesniu biggrin.gif  doh.gif  nzn db kaip apsispresti del dydzio:(

Labuka 4u.gif Junkis cia: http://www.supermama...;#entry60063948
Cia visas judesys biggrin.gif Tik kazko is po svenciu dar neatsigaunam lotuliukas.gif
Atsakyti
na visiems vienodai tikrai nebuna,as pasakiau koks pojutis yra daugumai smile.gif dirbu grozio sferoi ir didele dalis mano klienciu taip pat tvarke krutine ir pokolkas dar negirdejau kad kazkam skaudetu..isimciu pasitaiko visada,matyt tu ir busi ta isimtis.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapiki @ 2013 01 08, 12:13)
na visiems vienodai tikrai nebuna,as pasakiau koks pojutis yra daugumai smile.gif dirbu grozio sferoi ir didele dalis mano klienciu taip pat tvarke krutine ir pokolkas dar negirdejau kad kazkam skaudetu..isimciu pasitaiko visada,matyt tu ir busi ta isimtis.. ax.gif

negirdejai, kad skaudetu? g.gif tai gal vata i liemenukus kisas, o ne operacijas daros lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arishkaaa @ 2013 01 02, 17:49)
Sveikutes. Jungiuosi prie jusu. Vasario 14 darysiu op pas s.viksraiti. Noreciau lb jusu patarimu del dydzio Mano ugis 1,58 svoris 45 cm jis man siulo 265ml. As noreciau didesniu biggrin.gif  doh.gif  nzn db kaip apsispresti del dydzio:(

wa man toks pat klausimelis iskiles, kaip su tais dydziais krutu jeigu nori didesniu negu gyd siulo ar sutinka deti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolxxx: 16 sausio 2013 - 23:20
QUOTE(Jolxxx @ 2013 01 16, 22:17)
wa man toks pat klausimelis iskiles, kaip su tais dydziais krutu jeigu nori didesniu negu gyd siulo ar sutinka deti?

jei tai ne maximumas tai gali kazka pasiderint, o jei tai maximumas tai jau nieko nepadarysi ax.gif
Atsakyti
As tikrai noriu minimum 300ml:)))) na tikekimes sutiks deti didesnius.
Atsakyti
QUOTE(Arishkaaa @ 2013 01 19, 18:31)
As tikrai noriu minimum 300ml:)))) na tikekimes sutiks deti didesnius.

Ne ar sutiks det, o ar tilps biggrin.gif Koks dabar dydis?
Atsakyti
[quote=Flirt,2013 01 19, 20:00]
Ne ar sutiks det, o ar tilps biggrin.gif Koks dabar dydis?
[/qu
Rasiau jam laiska, kad noriu didesniu. Atr kad galim padidinti Baze ir deti 295 ml, tai Manau jei iseina 295 tai ir koki 310 ides:) mano krutine db B
Atsakyti
Sveiki
As taip pat planuoju operacija. Rinkausi tarp Radzeviciaus, Gk klinikos ir Vitkaus klinikos.. pas visus tris buvau konsultacijose, po kuriu pasilikau tik prie Gytes Babajan (Gk klinika) ir Indres Sakalauskaites (Vitkaus klinika).
Labai noreciau isgirst atsiliepiu apie sias gydytojas..
Atsakyti