Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

http://www.supermama...?...5154&st=156 smile.gif
Kvieciame pas mus
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(JurgiukasR @ 2010 05 27, 12:21)
Sveika. Kaip tau patiko daktras Jankunas. Ar patare jis tau kokie implantai geresni, koks dydis butent tau tiktu ir t.t.? Kiek laiko po operacijos buvai ligoninej?
Kazkaip galvojau kad krizes metais operacijos bus pigesnes, bet kaip buvo 8000 litu taip ir liko smile.gif

Gydytoju V. Jankūnu likau labai patenkinta, labai taktiškas, malonus žmogus. O ir operacijos rezultatu likau patenkinta biggrin.gif
Apie implantų dydį tarėmės kartu su gydytoju. Aš tuo laikotarpiu prieš operaciją, norėjau mažesnių implantų, tačiau V.J. patarė 350cc. Jis akcentvo tuo, kad mano krūtinės ląsta plati, aš pati nežema, mano ūgis 173cm.
Ligoninėje išbuvau netrumpai, 3 paras. Šis gydytojas pataria pabūti medikų priežiūroje dvi paras, tačiau man iš drenų tekėjo nemažai skysčio, todėl drenavo 3 paras. verysad.gif O operacijos kaina 8500Lt.
Jei kas dar domina rašyk, būtinai atsakysiu. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(isabey @ 2010 05 27, 16:46)
Aš tai leisiu vyrui viską išsrinkt  irnesakyk.gif tegu jis dartarais tariasi kokio dydžio jis norėtų kad aš turėčiau. Jis daugiausia kentėjo per visus metus su mano špygutėmis  smileysex.gif nebuvo pilnavertis o jūs tariatės su savo vyrais?  ax.gif  blush2.gif

Sveika. Mano atrodo, čia svarbiausia mano ir gydytojo nuomonė, o vyro balsas šiuo klausimu tik patariamsis. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fergie: 27 gegužės 2010 - 20:10
oj sveikutes visos 4u.gif stai kur jus cia esate,o as parasiau i kita temele,na nesvarbu,esu naujoke,tad nelabai dar moku naudotis forumiuku siuo blush2.gif na as pati labai noriu darytis plastine operacija,tiksliau krutu didinimo operacija implantasi noriu C dydzio,kadangi po antro vaikelio gimimo is krutines nebeliko isvis nieko net 0 man mazas krutines apimtis 75 cm. noriu darytis Kaune, Estetines chirurgijos centre,pes pas Martyna Norku bigsmile.gif bet bijau pasakyti vyrui sako,anksciau kai pasakiau jog noreciau tai isvadino durna,sako ka ko dar uzsinoresi nenusisnekek,dabar bet kokiu atveju apsisprendziau galutinai,nes jau nusibodo tas tiesumas net liemeneles negaliu jokios nusipirkti nes visos per dideles doh.gif tad gal kas smulkiau papasakos kaip yra pati pradzia ir visa kita,kokia prieziura buciau labai paneles dekynga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2010 05 26, 20:41)
Sveikos. SugarLips, o kodėl pati manot, kad virš 300cc jau nenatūraliai atrodo. Aš manau, tai labai priklauso nuo moters ūgio, kūno konsistencijos. Man pačiai įdėta 350cc ir tikrai negaliu pasakyti, kad atrodytų nenatūraliai. Iš mano aplinkinių absoliučiai nė vienam nekritau į akis su savo pasikeitimais.  biggrin.gif



Teisybe sakau mirksiukas.gif Labai priklauso nuo viso kuno vizualiai! as esu 167cm,49kg, o man siule 370cc lotuliukas.gif Nius tai butu ohoho =)

Jau isklausinejau chirurga kas cia del to dydzio darosi lietuvoje, tai jis paaiskino, kad ji atejo is anglijos. Ten studentai dedasi po 500cc standartiskai. turiu omeny studentai chirurgai doh.gif

Na. mada tokia. bet nepamirskit mielos moterys kad mada praeinantis dalykas, padidint visada galime speti, o pamazinti tai jau tik su pakelimu, o tai akivaizdus randai.

Dziaugiuosi, kad esi patenkinta savo krutine, valio! drinks_cheers.gif

Turiu ir pastebima dar toki. mano kutys pries operacija buvo nevienodos, na asimetrija akivaizdi. Tai galiu perpeti visas kas mano kad po implantu kazkas pasikeis. asimetrija deja liko ta pati tik pacios krutys didesnes. na del to tai labai nusivyliau. Sekasi toms, pas kurias abi krutys stovi tiesiai, jums implantukai atrodys idealiai!

Jei yra tokiu kurios turejo asimetrija pries ir po parasykit savo atsiliepimus. aciu rolleyes.gif

Taip pat del to leidimosi, ar implantai visada vienodai nusileidzia? mano anatominiai tad kolkas neturi jokios formos ir yra nevienodama aukstyje. noreciau aisku kad man TA isaiskintu viska, bet labai juo nusivyliau, jis visai zmogus neinformatyvus, i klausimus konkreciai neatsako, jokiu paaiskinimu zodziu. man atrodo kad chirurgas turetu benrauti siek tiek kitaip.
Papildyta:
tad gal kas smulkiau papasakos kaip yra pati pradzia ir visa kita,kokia prieziura buciau labai paneles dekynga thumbup.gif
[/quote]


Is esmes pirmos dienos skausmingos, po savaites judesi savarankiskai, jausi tik lengva tempima, lemenele uzteks nesioti kokius 2 menesius. miegoti ant sono ar nugaros galesi po 2 savaiciu.

sakyciau krutines darymas daug paprastesnis po operacinis gyjimas nei maniau anksciau. per pirmaja savaite pajausi kaip valandom jautiesi geriau. jei reiketu nedvejodama ir vel daryciau

Tiesa, pirmaja diena mano zodziai buvo: nejaugi visos panos yra iskentusios toki skausma?! bet cia kaip ir su gimdymu, atkenti ir greit pamirsti, sunku net papasakoti ar skaumingas jis buvo ar ne, bet nedvejodamos gimdome ir antra ir trecia karta...tai va taip va blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes verysad.gif verysad.gif turiu maza krutine,noriu padidinti,esu Vilniuje,noriu patarimo del gero chirurgo Vln,ir kas daresi operacija Vln kokia kaina ir kur, koki nuskausminima duoda, aciu
Atsakyti
Sveikos, as siandien budama pliaze visa laika vel prakompleksavau, kad nera krutu, mano A dydis, nors vos pries 1,5 men. dar maitinau krutimi. Jau susitrauke visiskai doh.gif , skaiciau, kad po zindymo turi praeiti 6 men., kad viskas i vietas stotusi ir tik tada gali didintis. Manau pribrendau ir tikrai to noriu, o ir galimybiu dabar turiu. O tai kada jau pradeti konsultuotis, ar ten greitai viskas vyksta, ar eiles kazkokios yra? Galvoju Klaipedoje operacija darytis.
Atsakyti
sveikos.galvoju gal padėsit kuri,viename iš tinklalapių skaičiau, kad krūtinę galima pasididinti perkeliant nusiurbtus riebaliukus, į krūtinę, kadangi mano krūtis viena didesnė norėčiau jas tik sulyginti...silikono tikrai nenoriu schmoll.gif gal kuri esat bandžiusi?
Atsakyti
QUOTE(eglelapas @ 2010 07 20, 23:57)
Sveikos, as siandien budama pliaze visa laika vel prakompleksavau, kad nera krutu, mano A dydis, nors vos pries 1,5 men. dar maitinau krutimi. Jau susitrauke visiskai  doh.gif , skaiciau, kad po zindymo turi praeiti 6 men., kad viskas i vietas stotusi ir tik tada gali didintis. Manau pribrendau ir tikrai to noriu, o ir galimybiu dabar turiu. O tai kada jau pradeti konsultuotis, ar ten greitai viskas vyksta, ar eiles kazkokios yra? Galvoju Klaipedoje operacija darytis.


Gali apsilankyti čia:
http://www.supermama...howtopic=612529

Toje temoje bendrauja ir tos, kurios ketina didintis, ir tos, kurios jau pasigražino ax.gif
O pirmame temos puslapyje yra daug naudingos informacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mytime: 28 liepos 2010 - 18:26
sveikutes as dariausi vilniui vitkaus klinikoje pas gyd sakalauskaite esu labai patenkinta rezultatu jiem jau 10men.as irgi uz kad per dideli storina ir sendina ir nenaturaliai atrodo man su 350 gavosi grazus c dydis norejau detis 400 bet gydytoja patare 350 ir buvo teisi ilgai svarsciau bet galop sutikau ir labai dabar dziaugiuos labai dekinga gydytojai uz patarima thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mytime @ 2010 07 28, 19:24)
Gali apsilankyti čia:
http://www.supermama...howtopic=612529

Toje temoje bendrauja ir tos, kurios ketina didintis, ir tos, kurios jau pasigražino  ax.gif
O pirmame temos puslapyje yra daug naudingos informacijos.

Beje, koks tavo svoris, bei ūgis? Ir kokia apimtis po krūtine, bei per krūtinę. Man pačiai įdėta 350 ml, bet vis pagalvoju, kad galėjau dėtis 400-450ml.
Papildyta:
QUOTE(neeeo @ 2010 07 31, 17:21)
sveikutes as dariausi vilniui vitkaus klinikoje pas gyd sakalauskaite esu labai patenkinta rezultatu jiem jau 10men.as irgi uz kad per dideli storina ir sendina ir nenaturaliai atrodo man su 350 gavosi grazus c dydis norejau detis 400 bet gydytoja patare 350 ir buvo teisi ilgai svarsciau bet galop sutikau ir labai dabar dziaugiuos labai dekinga gydytojai uz patarima thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Neeeo
Beje, koks tavo svoris, bei ūgis? Ir kokia apimtis po krūtine, bei per krūtinę. Man pačiai įdėta 350 ml, bet vis pagalvoju, kad galėjau dėtis 400-450ml.Neee
Atsakyti
mano svoris 58kg ugis170cm po 75 per 90
Atsakyti
Sveikutes merginos:) Noriu ir as pasididinti krutine, tas noras su kiekviena diena via dideja smile.gif esu jau gimdziusi ir maitinusi, tik va gaila, kad po maitinimo krutine labai suglebo ir sumazejo, del to ir noriu ja pasidinti..\
O dabar vis galvoju kokia krutine darytis...? svarstau apie C, bet ar nebus per didele? Mano ugis 167cm, svoris 47kg, apimtis po krutine 70-75cm. Galvoju, gal 300ml, nebus manau per didele.
O dabar kalbant apie daktarus, nenoriu tokio, kuris daug imtu, vien uz tai, kad jo vardas zinomas, noreciau gero, kuris gerai pakonsultuotu ir pagelbetu. Ir kaip su kainom , nes ziurejau vienoje temoje tai didziausia suma yra 9200, nera jau tiek daug smile.gif
Atsakyti