Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(Flirt @ 2013 06 26, 23:17)
tikrai ne. nei as pasitobulinusiu draugiu nepastebejau, nei jos manes mirksiukas.gif


Na aš tai pastebiu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,na ia,operacija ant nosies,kelios dienos beliko,tik va mano ciklas sudurniavo,turejau pries op jau buti baigus sirgti...bet jauciu ad kaip tik op metu sulauksiu menesiniu doh.gif tragedija...o dar cia klausimelis iskilo,po op vaziuojant namo kokios problemos masinoj?dirzo faktas kad nesiseget?ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Agleh @ 2013 06 26, 22:11)
Pas ka buvote jei ne paslaptis ax.gif ?
Tai kiek ml/cc pasiule jum? O jus pati kokio dydzio krutines norite?


Buvau pagal rekomendacija Vilniuje pas Eimaiti. nelabai suzaveta istikro . mano ugis 160 svoris 53. pasiule 275 cc bet jis net pavyzdzio neturejo. rode 300 bet jis mano manymu didokas. as po gimdymo tai krutine tuscia A . sad.gif


dar klausimas iskilo per menesines operuoja ? durnas klausimas smile.gif
siandien dar tyrimus kraujo ziurejau tai Liaukocitu mazoka. sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zara3: 27 birželio 2013 - 09:30
QUOTE(zara3 @ 2013 06 27, 08:25)
Buvau pagal rekomendacija Vilniuje pas Eimaiti. nelabai suzaveta istikro .  mano ugis 160 svoris 53. pasiule 275 cc bet jis net pavyzdzio neturejo. rode 300 bet jis mano manymu didokas. as po gimdymo tai krutine tuscia A . sad.gif
dar klausimas iskilo per menesines operuoja ? durnas klausimas smile.gif
siandien dar tyrimus kraujo ziurejau tai Liaukocitu mazoka. sad.gif

O kodel nenorejai nueit pasikonsultuot su kitais gyd?
Nanau 300 ir 275 nebus didelio skirtumo. Koks dydis buvo pries nestuma?
Atsakyti
QUOTE(Agleh @ 2013 06 27, 14:10)
O kodel nenorejai nueit pasikonsultuot su kitais gyd?
Nanau 300 ir 275 nebus didelio skirtumo. Koks dydis buvo pries nestuma?

Vaziuosiu pas kita konsultuotis kita savaite jau susitariau,
pries nestuma buvo ir nedideli A
Atsakyti
QUOTE(zara3 @ 2013 06 27, 15:03)
Vaziuosiu pas kita konsultuotis kita savaite jau susitariau,
pries nestuma buvo ir nedideli A

Teisingai darai. As galvojau issirinksiu gyd ir pas ji darysiu bet mergaites cia patare pasikonsultuot su daugiau gyd. Tai labai patenkinta kad paklausiau ax.gif
Paziuresi kiek cc implantus kitas gyd rekomenduos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 06 27, 10:04)
sveikos,na ia,operacija ant nosies,kelios dienos beliko,tik va mano ciklas sudurniavo,turejau pries op jau buti baigus sirgti...bet jauciu ad kaip tik op metu sulauksiu menesiniu doh.gif  tragedija...o dar cia klausimelis iskilo,po op vaziuojant namo kokios problemos masinoj?dirzo faktas kad nesiseget?ar kaip?


Man atrodo,kad per menesines operacija nedaroma... O vat su kelione namo tai sunkumelis smile.gif maziausia duobite ir skausmas tikrai didziulis... unsure.gif
Atsakyti
tom moterim vien problemos tai atostogas suderink tai menesines trugdo. man gydytojas sake kad 2 savaites atostogu imciau kad galeciau dirbti.

kiek jus emet ??
Atsakyti
as tai visa menesy nedirbsiu,ziuresiu,gal ir daugiau smile.gif o del menesiniu baisu,man liepos 2 diena op paskirta,o tureciau susirgt tuo metu.nejau nueis viskas ant uodegos suniuj,jug is uzsienio atvaziuoju y lt pasigrazint doh.gif
Atsakyti
o per konsultacija nieko del menesiniu nesake ?
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2013 06 27, 07:54)
Na aš tai pastebiu biggrin.gif


na ir as manau, kad pastebeti tikrai imanoma todel ir baugu didesnius detis schmoll.gif o su maudymke tai tikrai pasimatytu ax.gif
Papildyta:
Kazin kaip pasigrazinusiu merginu vyrai i pasikeitusia krutine reaguoja? maniskis vis sako, kad nenaturaliai jausis... g.gif ar turejot del to daug problemu? g.gif
Atsakyti
konsultacija liepos pirma,o op liepos antra
Atsakyti