Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

Mergaites, gal teko susidurti?

http://www.estetik.l...operacijos.html
Atsakyti
SkaitanT temas, tikrai maciau ne viena posta, jog buvo operuojamos pas daktara G.Papecki. Atsiliepimai grazus. Ateity gal ir as didinsiuos krutine, nes vis neapleidzia tokia mintis, tai linkstu taip pat prie sio gydytojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*L*I*N*A* @ 2011 10 22, 21:50)
sveikutės...... , o man vis kyla klausimas, ar verta detis implantus jei ateityje planuoju dar viena vaikeli , ar nebus pinigai ismesti veltui..... nes su pirmu vaikeliu, mano krutines buvo labai issipūtusios, o po maitinimo jos pasidare tuscios  verysad.gif  iškirptėms jau sakau ne  verysad.gif

siaip maitinimui netrukdo, bet jei tu galvoji ar apsimoka deti, tai vadinasi tau ju nereikia, as nebegalvojau apie nieka, man reikejo ir viskas bet kokia kaina
Papildyta:
QUOTE(diana34 @ 2011 06 20, 15:24)
sveikos  4u.gif ..noriu paklaust tu merginu kurios jau pasidare papuliu didinima  ax.gif  kaip apsisprendete pas kuri daktareli darytis? kodel pasirinkote ta o ne kita?

pati esu is siauliu, o ten operuoja tik zizliauskas ir karalevicius, pas zizliauska nenorejau nes buves destytojas ir manau maziau zinomas, o pas karaleviciu labai patiko kaina, kol kas esu patenkinta, saunus cgirurgas
Papildyta:
QUOTE(juokiukas @ 2011 09 21, 07:47)
Sveikos
Nu vis skaitau ir skaitau jusu tema ir man tai tikrai aktualu, nes po dvieju nestumu ir maitinimu tikrai is krutines nieko neliko sad.gif bet taip bijau tos operacijos o labiausiai, kad viskas pavyktu, kad nereiktu kazko perdarineti  smile.gif
O kaip i tai reaguoja jusu aplinkiniai, ta prasme ar sakote kad darysites, nes bijau net pagalvoti kaip sureaguos mano namiskiai  doh.gif

neturejau irgi nieko po vaikelio maitinimo, isidejau 295ml zino tik patys patys artimiausi, niekas nepastebes manau, kol kas nepastebejo, labai naturalus, net gydytojas kiekvienu atejimu sako kad labai naturaliai atrodo
Atsakyti
QUOTE(juokiukas @ 2011 09 23, 15:04)
sveikos
ziuriu temute kazko apmirusi sad.gif
o as vis su savo dvejonemis, taip noriu grazios krutines, bet vis dar studijuoju uz ir pries smile.gif
idomu tos kurios jau pasididino krutine, kiek ilgai yra jauciamas tas svetimkunis? kada priprantama ir nieko nebejauciama? nenoreciau to nepatogumo jausmo, jei kazka jautu?
Tikiuosi nesupyksyt uz tokis klausimus, bet noriu apsvarstyti visus uz ir pries smile.gif

Ta pati tema per dvi vietas išsibarsčiusi. Daug mergaičių čia bendrauja:
http://www.supermama...howtopic=777512
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mytime: 08 lapkričio 2011 - 16:56
as jau nebezinau, kaip cia tos temos issibarsciusios.. g.gif cia tema, matau, ispudziai PO operacijos, tad merginos, kurios nori kitokios svarbios ar reikalingos informacijos IKI operacijos, ar pagalbos apsisprendziant, tai apsilankykite bendraminciuose, ten tikrai daug informacijos merginos dalinasi 4u.gif
o as jau trecia diena kaip po operacijos ax.gif jau negaliu sulaukti, kada dziaugsiuos pilnai savo grazuciais blush2.gif
Atsakyti
Sveikute mamytes 4u.gif

radau Jusu skyreli galvoju ir as prisijungsiu ax.gif

Savo biustu (aisku jei taip galime vadinti) smile.gif jau senai esu neptenkinta, tad ilgai laukus sugalvojau, kad ir man reikia operacijos. Tad Grudodzio 21 operuojuosi, tik kazko pradejo nerimas imti, visokiu klausimu kyla, koki dydi pasirinkti ir .t. gal sakau padesite apsispresti man? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lynutia @ 2011 11 23, 20:55)
Sveikute mamytes  4u.gif

radau Jusu skyreli galvoju ir as prisijungsiu  ax.gif

Savo biustu (aisku jei taip galime vadinti) smile.gif jau senai esu neptenkinta, tad ilgai laukus sugalvojau, kad ir man reikia operacijos. Tad Grudodzio 21 operuojuosi, tik kazko pradejo nerimas imti, visokiu klausimu kyla, koki dydi pasirinkti ir .t. gal sakau padesite apsispresti man? blush2.gif

o kokio rezultato nori? ir ka dabar turi?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isabey @ 2010 05 27, 15:46)
Aš tai leisiu vyrui viską išsrinkt  irnesakyk.gif tegu jis dartarais tariasi kokio dydžio jis norėtų kad aš turėčiau. Jis daugiausia kentėjo per visus metus su mano špygutėmis  smileysex.gif nebuvo pilnavertis o jūs tariatės su savo vyrais?  ax.gif  blush2.gif


cia tikiuosi pokstas buvo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na va ir as prisijungiu prie jusu smile.gif Atsibodo saves gaileti ir pavydeti kitoms,tad sausio 3d ir as turesiu krutu didinimo operacija pas gyd. Maslauska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busima21 @ 2011 12 19, 09:46)
cia tikiuosi pokstas buvo doh.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(beddable @ 2011 12 19, 15:03)
Na va ir as prisijungiu prie jusu smile.gif Atsibodo saves gaileti ir pavydeti kitoms,tad sausio 3d ir as turesiu krutu didinimo operacija pas gyd. Maslauska  4u.gif

sveikute 4u.gif mergaites sia tema aktyviai dalyvauja sioje temoje http://www.supermama...;#entry52008653
Atsakyti
labas merginos,
jungiuosi i prie jusu,jau pries kelis metus skaiciau temutes,bet kazkaip nuvijau minti..bet dabar pagimdziau,metus maitinau ir is mazos krutines liko dar mazesne schmoll.gif tai toks liudesys ima,vis galvoju apie operacija,JUOLAB,kai maitinau pagaliau turejau grazia nedidele krutine,zinau,ka tai reiskia,o kai zinai ir netenki,dabar dar blogiau nei pries tuos kelis metus jauciuosi..O ir vyras dabar visai kitos nuomones,anksciau sake viskas grazu,viskas gerai,bet pripazista,kad kai maitinau ir buvo didesne,kaip grazu buvo,zodziu del operacijos palaikytu...

Mane stabdo vienas dalykas,KA PAGALVOS KITI.Zinoma,galima sakyti,kokia nesamone,gyveni del saves ir panasiai (pati taip kitiem sakyciau) bet vistiek tikrai butu idomu,kaip reagavo aplinkiniai??Smagu,kai naturaliai atrodo,nepastebi,bet as esu auksta,labai liekna,tai manyciau net nedideli implantai labai kristu i akis.. blush2.gif

ir mamyciu dar noriu paklaust,kurioms po maitinimo sumazejo krutine,sako reikia 6men palaukt,ar realiai pastebejot per ta laikotartpi kazkokius pokycius i gera?nes as kazkaip netikiu,kad atsistatys bent kazkiek..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 01 sausio 2012 - 14:20
QUOTE(Fergie @ 2010 05 03, 17:02)
Sveikos. Mano svajonė išsipildė.  biggrin.gif Papuliai padidinti. Jau beveik savaitė po operacijos. Nebuvo taip baisu, kaip galvojau. Laukiu nesulaukiu galutinio rezultato, kada pasimatys galutinis vaizdelis.

smile.gif O AS NOREJAU PAKLAUSTI IRGI GAL KAS ZINO KIEK KAINUOTU 900ML TURIO IMPLANTAI?NES IRGI ESU DARIUSIS OPERACIJA TURIU 500CC IR ATEJO LAIKAS JUOS PAKEISTI KADANGI 8 METAI JAU,TAI NUSPRENDZIAU KAD NORIU 900ML DYDZIO,TIK ZINAU KAD JIE BRANGESNI TIK NEISIVAIZDUOJU ANT KIEK?JEI KAS ZINOT AR TURIT PAGELBEKIT smile.gif
Atsakyti