QUOTE(xxl @ 2010 05 20, 10:22)
kodel tu manai, kad ji kencia? as manau, kad ji dziaugiasi atradusi savo gyvenimo tiksla ir dziaugsma fanatiskai propaguodama mokslini fundamentalizma ir nori savo dziaugsmu pasidalinti su aplinkiniais. klausyk, good, jei tu tvirta savo isitikinimuose, nueik i katedra kai ten bus kokios sventines misios su musu valdzia priesakyje ir drasiai isrezka viska, ka manai apie religija ir tuos, kas yra susirinke baznycioje. nepamirsk ir zydu pamineti
geriau rinkis velykas - tada viska filmuoja televizija, bus idomu spektakli paziureti. kitu atveju - nerimta tu mokslo pasekeja, savo zodzius darbais nepagrindzianti.





Manau, kad ji kenčia nes labai negatyvizmą skleidžia, žmogus ramus ir nekenčiantis ir laimingas kitais sakiniais save išreikštų.