QUOTE(Clotilde @ 2010 05 26, 13:53)
Good girl, noriu, kad zinotum, jog as tave laaabai palaikau. Visi tavo apmastymai yra panasus i manuosius. Nuo vaikystes lankiau Metodistu baznycia. ( Jie negarbina Marijos ir nekalba ispazinties). Pasakysiu atvirai, per 10 metu nuoseklaus lankymo taip ir nesugebejau pasinerti i tikejima. Nei vienas is 3 pastoriu savo pamokslais neitikino manes, kad Dievas visagalis. Ir tik nustojus vaiksciot i pamaldas man nusvito kas per dalykas yra ta religija. Taip, as einu i katedra per Velykas. Taip, as svenciu Kaledas. Taip, as tuokiausi baznycioje. Taip, as krikstysiu savo vaika. Taip, visi mano artimieji yra katalikai. BET! Visa tai yra visai ne del atsidavimo auksciausiajam, o del to, kad mus supa katalikiska visuomene. Tai yra iprasta ir niekam del tavo tokios veiklos nekyla klausimu. Taip elgtis tiesiog yra saugu ir patogu.
Patikekit, keliavau per pasauli su piligrimais, bendravau su n besalygiskai tikinciu zmoniu diskutavau su istorikais, teologais ir kitatikiais. Padariau isvada, kad zmogus tiki visa savo sirdimi ne todel kad jis TUO tiki, bet todel, kad jam Dievas yra ramstis , su kuriuo jam gyventi yra saugiau. Sita mintis man nesove i galva, sita mintis rutuliojosi kelis metus.
Nesmerkiu tu, kurie tiki Dieva. Smerkiu tuos, kurie apsimeta tikintys i Ji.
O xxl ir Jurgule isvis kazkokie pasiputeliai, nezinantys ar patys kalba teisybe
Beje, teko bendrauti su Algimantu Cekuoliu. Paklausiau jo kaip Krikscionybe aiskina dinozauru viespatavima. Juk zmogus negyveno tarp dinozauru, o juk Dievas viska sukure per savaite. Jis atsake: "Jei nori tiketi i Dieva, neskaityk Biblijos. Tiesiog tikek viskuo, kas yra teisinga. Tai ir yra Dievas"
va čia tai IŠVADOS.
Nu matai kokia esi visa graži. Amen. Alleliuja. Eik ramybėj su Dievu.
Na neliepia Dievas nieko pjaustyti, neliepia Dievas nieko nekęsti,žudyti ir meluoti , vogti ir paleistuvauti ir kariauti, abortus daryti ir t. t.
Negi nesuprantama, kad tos blogo elgesio išraiškos tai ir yra nuodėmės pasekmės. O ne tai ką liepia Dievas. Jis blogai elgtis niekur neliepia.
Aš jau ne vieną kartą sakiau jei jau skaitot Senąjį testamentą, tai kodėl nepaskaitoma Naujasis. Nebent čia yra tik tokių tikinčių kurie netiki Kristaus prisikėlimu. Tada OK nėr apie ką ginčytis. Ir tyčiotis iš tų kurie tinkintys Kristumi.
Good- GIRL ką tu čia paistai???? "Tačiau kuo tik nebuvau išvadinta rezultate smile.gif Ir svarbiausia, dauguma čia mūru stoja už tokios praktikos dieviškumą.." ir kur čia kas stoja už kokias praktikas?kad tu pati pradedi puldinėti tu perskaityk savo visus pasisakymus, kaip tu bendrauji ir kalbi pati žmonių įsitikinimus įžeidinėti pradėjai pirma, o dar nori, kad su tavim kaip su karaliene pagarbiai tau sakinius reikštų??? Dar nesupranti? Keisk toną kalbos manierą , nesikeik. Niekas čia iš diskutuojančių vienas kitam akių nedrasko ir tarpusavy susikalba, nesvarbu kokio jie tikėjimo ar įsitikinimų nes sugeba išlaikyti atstumą, kurio iš tavęs labai trūksta. Pati šoki, pati ir gauni, kaip šauki tai taip tau ir atsiliepia.
Kodėl toks polinkis galvoti, kad jei žmogus tikintis , krikščionis, tai jis privalo būti rankas sudėjęs ir bijoti žodį pasakyti, ir pataikauti melui. Nes jei pasako ne pagal netikinčiojo įsitikinimus, tuoj pat apšaukiamas netolerancija, pasipūtimais ir kuo tik nori. Keisk įsitikinimus. Manau, kalbėti savo nuomonę turime teisę visi, bet kokiu tonu tai yra kalbama?, gal vieną kartą reikia nustoti reikia tyčiotis iš tų kurie netikintys ir kurie tikintys . Labai čia tikėjaisi, kad tylėsim kaip avys. Neišdegs.
Žinok grubiai pati varysi, dar grubiau atgal gausi.