Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų priauginimas

Noriu pasirodyt savo plaukus, esu labai jais patenkinta


http://s9.postimg.or...kv/IMG_6995.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilkakaklė: 25 vasario 2016 - 13:30
QUOTE(pilkakaklė @ 2016 02 25, 14:28)
Noriu pasirodyt savo plaukus, esu labai jais patenkinta
http://s9.postimg.or...kv/IMG_6995.jpg

labai grazu! wub.gif
Atsakyti
man rodos geriausias budas prisiuvimas, maziausiai kenkia plaukams ir nusiimti galima namie su drauges pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2016 03 01, 00:45)
man rodos geriausias budas prisiuvimas, maziausiai kenkia plaukams ir nusiimti galima namie su drauges pagalba  mirksiukas.gif


Sveikos visos!
Norėčiau ir aš prisiauginti plaukučius, nes žinoma Panevėžyje plaukų stilistė taip nurėžė, kad gal valandą žliumbiau mašinoj, išėjus iš kirpyklos, kol galėjau vairuot...Plaukai truputį ataugo, bet vistiek negaliu į save žiūrėt.Gal ką patarsit?Ar įmanoma priaugint prie trumpų plaukų?Jei įmanoma, tai kokiu būdu?Aš nenoriu ilgų, man iki kaklo užtektų...Kokio bob kirpimo...
Mąstau apie prisiuvimą, bet bijau, kad labai pakenks plaukams, nes jie tikrai nėra stiprūs, o kitais būdais priauginti, ar neišslinktų tie visi žiedeliai ir kapsulytės nuo trumpų plaukų?
Taip nervina tie plaukai...-guluosi ir keliuosi su mintim apie plaukus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linučiuks: 21 kovo 2016 - 18:45

Mano ir ilgis, ir kirpimas yra tokie...Ar įmanoma prie tokių kažką priaugint?Ilgų nenoriu, bet nors truputį ilgesnių...

https://youtu.be/B5shL68c2ZM
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linučiuks: 22 kovo 2016 - 00:18
Sveikos 4u.gif Mane domina, gal kazkas esate šiuo metu prisiauginusios su nanoring žiedeliais? kaip sekasi, kaip nešiojasi? Man priaugino su mikrožiedeliais, kaip ir viskas būtų neblogai, bet jauciasi tie metaliukai ant galvos, labai jaučiasi. g.gif
Atsakyti
Sveikos, daug kas giria "Elitera" salona Kaune, gal turit atsiliepimu?

jie turi "So pure" plaukus , kurie sako lb gera inesiojasi, nesipucia ir t.t.

ir rusisku turi, tik jie brangesni.

Atsakyti

Merginos, kokie plaukai yra storais galais ? Seniau kai priaugino plaukučius, pamenu jie buvo labai gražūs, stori, vešlūs ir galai labai gražūs. Ir tų plaukų meistrė nebeturi, dirba su standartinėm sruogom, bet vaizdas absoliučiai kitas, galai ploni ir reikia žymiai daugiau jų, norint, kad gražiai atrodytu. Kas nusomanot gal patarsit :) Tiesa ar pas mus yra kur isigyt aukštesnės klasės nei 5a plaukučių ? 

Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2017 01 10, 14:05)
Sveikos, daug kas giria  "Elitera" salona Kaune, gal turit atsiliepimu?

jie turi "So pure" plaukus , kurie sako lb gera inesiojasi, nesipucia ir t.t.

ir rusisku turi, tik jie brangesni.


"So pure" plaukucius is Eliteros isnesiojau 2 su puse metu, tikrai labai gerai nesiojasi. Dabar keisiu i naujus vel tuos pacius wub.gif
Atsakyti
QUOTE
"So pure" plaukucius is Eliteros isnesiojau 2 su puse metu, tikrai labai gerai nesiojasi. Dabar keisiu i naujus vel tuos pacius  wub.gif


kokia meistre dare? keratino budu daretes? mane vis gasdina drauges, kad geriau keratinu nesidaryt, nes labiau pazeidzia plaukus, kad ziedeliais geriau..bet aisku, cia matyt priklauso nuo meistro..
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2017 02 15, 12:04)
kokia meistre dare? keratino budu daretes? mane vis gasdina drauges, kad geriau keratinu nesidaryt, nes labiau pazeidzia plaukus, kad ziedeliais  geriau..bet aisku, cia matyt priklauso nuo meistro..


Priklauso ir nuo meistro, nes plaukucius gali nudeginti, be to nuimant keratina purskiama chemija, kuri taip pat kenkia plaukuciams. Turejau visokiais budais prisiauginus, man geriausiai nano ziedeliais, mazai matomi, sruogeles padalinus pusiau naturaliau krenta plaukuciai.
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2017 02 15, 12:04)
kokia meistre dare? keratino budu daretes? mane vis gasdina drauges, kad geriau keratinu nesidaryt, nes labiau pazeidzia plaukus, kad ziedeliais  geriau..bet aisku, cia matyt priklauso nuo meistro..



Kiekvienam skirtingai smile.gif turbūt nuo meistro kompetencijos priklauso, auginuos keratinu, socap sruogytes jau 2 metus ir labai patinka, žiedeliais meistrė kaip tik ankščiau augino o dabar nebesiūlo. Žiedeliai kaip tik priauginimo vietoje "pjauna per plauką" dėl ko plaukai yra pažeidžiami, be to keratino kapsulės žymiai mažiau pastebimos.
Dar žinau, priaugina su lipdukais (tipo naujausia technologija) bet nesu bandžius tai sunku sakyti.
Atsakyti