Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

QUOTE(Singė @ 2010 05 06, 23:09)
Kicia, jeigu mišinuką geriat, gal ir nebūtina tų vitaminų atskirai duot g.gif . Aš irgi kažkaip prieš juos nusistačius.
Tiesiog, viena gydytoja išsireiškė, kad su mišinuku vaikas labai daug vitaminų gauna ir nebūtina dar pirkti ir duoti. Man net vitamino C patarė atskirai neduoti, kai buvau nupirkusi žiemai prasidėjus. Tipo, pilnai užtenka iš mišinuko.

Na vyresnelis kai buvo metu jis gere misinuka 1 karta nakti, tai mum gydytoja vistiek liepe duot vitaminus. Bet kadangi jis problematiskas su apetitu (nevalgo) tai nuo vitaminu dar labiau dingo apetitas:valgydavo tik pusrycius doh.gif Kai nuemiau pradejo labiau valgyt. Dabar prasidejus vasarai valgo pusrycius ir vakariene doh.gif Jei pietum bus sriuba tai reks iki pamelynavimo bet nevalgys... Na su kokiais kotletais, blynais dar galima prisnekint per vargus kad nors biski pavalgytu. Geria zuvu tauku kapsules. Tai bijau kad su tais vit.maziausiam apetito nesugadinciau nes jis tai oi koks valgus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2010 05 07, 11:48)
Na vyresnelis kai buvo metu jis gere misinuka 1 karta nakti, tai mum gydytoja vistiek liepe duot vitaminus. Bet kadangi jis problematiskas su apetitu (nevalgo) tai nuo vitaminu dar labiau dingo apetitas:valgydavo tik pusrycius doh.gif Kai nuemiau pradejo labiau valgyt. Dabar prasidejus vasarai valgo pusrycius ir vakariene doh.gif Jei pietum bus sriuba tai reks iki pamelynavimo bet nevalgys... Na su kokiais kotletais, blynais dar galima prisnekint per vargus kad nors biski pavalgytu. Geria zuvu tauku kapsules. Tai bijau kad su tais vit.maziausiam apetito nesugadinciau nes jis tai oi koks valgus rolleyes.gif


Jei valgus, tai su niekuo apetito nesugadinsi smile.gif Geriau maziau baiminkis ir daugiau dziaukis, kad vaikis valgo cool.gif

Singe, jus irgi visai sakyciau nemazai valgot. Kiek isgeria misinuko perkarta?
Maniskis valgo tris kartus ir pries nakti misinio isgeria. Bet ir tas valgymas jo doh.gif pamato maista ir iskart purto galva doh.gif Tai ir zaidziam... nera, kad atsisestu ir normaliai pavalgytu. Ai dar laaaaabai skanu valgyti is tecio lekstes nesvarbu, kad ta pacia kose lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius 4u.gif Aciu uz dalijimasi patirtimi 4u.gif

QUOTE(LiloSun @ 2010 05 06, 14:33)
Aciu uz temele, Amica  4u.gif
ausryta_aa, manau pries duodant alergiukam vitaminu, geriau jau pasidayt tyrima ar tikrai ju truksta, nes jei visko yra tai kam kisti galimai galincius sukelti alergines reakcijas viaminus ar papidus.
Mes tai jokiu negeriam, bet visko uztenka 3tfu  thumbup.gif

As vis paskaitau paskaitau ir nusiraminu. Man tik atrodo, kai vaikas negali valgyt ivairaus maisto tai ir vitaminu truksta, bet jauciu viskas ok. Be to ir misinyje yra.

QUOTE(Singė @ 2010 05 06, 15:06)
Amica, ačiū už naujus namučius smile.gif.

Jau net nežinau ką dar eksperimentuoti-gal nusipirkti nerafinuoto alyvuogių aliejaus, jo dar nebandžiau. Kiek pamenu, daug kam jis yra padėjęs.

Bandau mažint duodamo mišinuko kiekį iki 2 kartų per parą. O kiek jūs karto mišinuku maitindavot 10 mėn.vaikutį?

Del aliejaus. O pries tepant reikia sildyti???

Del misinuko tai nors mums jau 1 m. 5 men. geriam misini ryte, vakare ir nakti 1 karta.

QUOTE(rapugis @ 2010 05 06, 16:21)
Mamos, o kai reakcija i alergena ar visada zandukai uzkaista? Na mums dabar laikosi demes ant rankyciu tai sviesesnes, tai paryskeja, bet zandukai labai retai kada uzkaista. Paskutini karta gal prie pora savaiciu. Esu as cia dar neisivaziavusi i tuos reikalus, gal nesamoniu klausineju, nu bet noriu zinoti smile.gif

Na mum tai tikrai zandai uzkaista tik retkarciais (pvz nuo kefyro ar kiaulienos buvo). Siaip tai dazniausiai pasirodo ryskesnes demes ant koju, ranku linkiu. Ir dar vienas is alergijos pozymiu, kad akyciu paakiai parausta, issauseja.... Pvz ir dabar, kunas kaip ir grazus, bet va, paakiai, prie akyciu paraudonave..gal net biskuti patine... Aisku dar megsta lovoj pasikuist tai pasitrina i patalyne...O kam nors dar taip yra g.gif ?


QUOTE(Singė @ 2010 05 07, 09:14)
Nu žinok aš taip įsitikinus, kad jam mišinys negerai, kad per daug jam visokių vitaminų ir dėl to beria....sad.gif Bet čia irgi, tik mano toks mislinimas. Bandau stebėt, bet kad sunku, kai vis tiek reikia jam to mišinio duot.

Del savo misinio as irgi turi begalini itarima... Sakau reik rytini nutraukt misini. Bet pas mane sunutis jau toks valgus, siaubas, apetitas nerealus. Neduok Die nueisi i virtuve, is paskos ir sokineja, tipo duok ka nors. O atsikeles, tik akis pramekes jau misinio nori, kol padarau tai net dreba doh.gif doh.gif
O del uzkandziu tai is vis - ner ka duot, valgo tik eko ryziu trapucius..., kartais banana..

QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 05 07, 11:43)
Zinoma, kad galima duoti gerti. Ne tik galima bet ir sveika: jei viduriukai maziuko kieti - atlaisvins juos. Razinu ir obuoliu kompota netgi musu pediatre patare virti ir duoti, kuomet mazoji labai karsciavo.. Neva prakaituodamas vaikutis praranda daug skysciu ir kazkokiu  blush2.gif  vertingu medziagu, o sis gerimas jas atstato.

Tik bukit atsargi, nemazai vaikuciu nuo razinu gerimo alergizuoja. Reikia stebeti.

Mums razinos ir obuoliukai tai nelabai tinka, bandziau virt ir kompotukus bet iskart demes issryskeja...

Dar toks klausimas mamytes, kaip galvojat, kuo pakeist misini.. man seniai jau kirba mintis, o kaip avizu pienas, ryziu pienas. Jis tiktu tiems, kuria pienuko nelabai gali gert? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausryta_aa: 07 gegužės 2010 - 13:18
QUOTE(kar @ 2010 05 06, 21:54)
O as tai bijociau tokiam amziui duot piena, nepriklausomai ozkos ar karves  schmoll.gif  tuo labiau, kad ir sveikiems vaikams nerekomenduoja iki metu  ax.gif

as irgi bijojau,bet jei galeciau laika atsukt atgal,pabandyciau dar anksciau duot,nes kaip sakiau nu neradom nei vieno misinio,kuris tiktu,juos begeriant berimai vis pletesi ir pletesi,prasidejo tik nuo veiduko,o paskui sveika teliko tik nugaryte,galvytej ir toj raudonos demes atsirado doh.gif o pradejus piena gert nebeplinta,kai kur uzgijo,sumazejo per pus,gal net daugiau.Rekomendacijas zinau,bet jauciau jog nieko gero is tu misiniu mums schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(ausryta_aa @ 2010 05 07, 14:15)
Dar toks klausimas mamytes, kaip galvojat, kuo pakeist misini.. man seniai jau kirba mintis, o kaip avizu pienas, ryziu pienas. Jis tiktu tiems, kuria pienuko nelabai gali gert? g.gif

apie situs as buvau galvojus,manau tikrai tiktu,ryziu pienas gal nelabai tiems pas ka kietesni viduriukai,bet avizu turetu neblogas but.Cia buvo sekantis musu variantas,jei butu netikes ozkos pienas.
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2010 05 07, 14:23)
Singe, jus irgi visai sakyciau nemazai valgot. Kiek isgeria misinuko perkarta?
Maniskis valgo tris kartus ir pries nakti misinio isgeria. Bet ir tas valgymas jo  doh.gif pamato maista ir iskart purto galva  doh.gif Tai ir zaidziam... nera, kad atsisestu ir normaliai pavalgytu.  Ai dar laaaaabai skanu valgyti is tecio lekstes nesvarbu, kad ta pacia kose  lotuliukas.gif

Žinok, dabar valgus, o buvo laiko tarpas, kai nieko, apart mišinio nenorėjo.
Labai mėgsta mėsą-ją pamatęs net dreba, o grūdinių tik avižinę dievina ir dar šiek tiek grikius. Viskas. Daugiau nieko negaliu įkišt iš kitokių grūdinių košelių. DAr SINLAC košytę valgo, bet man ji kažkokia keista rolleyes.gif .
Mišinio per kartą išgeria 180 arba 210 ml.
O kaip jums su kitu maisteliu, ką mėgsta? Ir ką duodat?

Įdomu, ar kitų mamyčių vaikučiai irgi mėsėdžiai? blush2.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 07 gegužės 2010 - 14:31
QUOTE(Singė @ 2010 05 07, 15:30)
Žinok, dabar valgus, o buvo laiko tarpas, kai nieko, apart mišinio nenorėjo.
Labai mėgsta mėsą-ją pamatęs net dreba, o grūdinių tik avižinę dievina ir dar šiek tiek grikius. Viskas. Daugiau nieko negaliu įkišt iš kitokių grūdinių košelių. DAr SINLAC košytę valgo, bet man ji kažkokia keista rolleyes.gif .
Mišinio per kartą išgeria 180 arba 210 ml.
O kaip jums su kitu maisteliu, ką mėgsta? Ir ką duodat?

Įdomu, ar kitų mamyčių vaikučiai irgi  mėsėdžiai? blush2.gif  g.gif


Maniskis irgi ilgai kito maisto apart misinio nevalge. Dabar apribojau jam ivairu maista, tai liko bent jau iki pirmadienio, avizine dribsniu kose ryte ir vakare, o per pietus jautiena su bulve ir morka. O siaip jau buvo pradejes valgyti ir kalafijora, ir grikiu dribsniu kose, ir banana, ir ryziu kose...

Misinio isgeria 210 ml, vienam naktiniui pradejau daryti 240 ml., nes kartais buna maza.

O siaip pauzkandziaut ir sausainukus, ir trapucius kvieciu (dabar) duodu, ir duonos kokios. Kartais ir siaip is musu lekstes ka nors "nugvelbia" smile.gif Vyras dave riekute rauginto agurko, tai ohoho kaip patiko rolleyes.gif

Tai vat taip ir maitinames, bet jis nelabai su maistu draugauja. Ner pavyzdingas valgytojas lotuliukas.gif

o jus malat dar maista?
Atsakyti
Taigis, mamytes, kadangi musu mergytes veidukas dar labiau rausta ir berimai pleciasi sparciai tolyn verysad.gif - man jau beveik nelieka abejoniu, kad cia kaltas bus kiausinio lukstu kalcis, kuri bene sekmadieni jai pradejome duoti.
Dabar ji nutrauksiu - stebesiu toliau...

Tad kuriuos laukete rezultatu, gal susilaikykit...
Aisku, alergija, labai individualus dalykas, taciau musu patirtis butent sio produkto isbandyme - liudna sad.gif

Norejau kaip geriau, o isejo... angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vynuoge_81: 07 gegužės 2010 - 15:37
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 05 07, 15:33)
Taigis, mamytes, kadangi musu mergytes veidukas dar labiau rausta ir berimai pleciasi sparciai tolyn  verysad.gif  - man jau beveik nelieka abejoniu, kad cia kaltas bus kiausinio lukstu kalcis, kuri bene sekmadieni jai pradejome duoti.
Dabar ji nutrauksiu - stebesiu toliau...

Tad kuriuos laukete rezultatu, gal susilaikykit...
Aisku, alergija, labai individualus dalykas, taciau musu patirtis butent sio produkto isbandyme - liudna sad.gif

Norejau kaip geriau, o isejo...  angel_sadangel.gif

Vargsiukes. g.gif O manai kad kalcio truksta tavo pupulei? Jei neramu tai galima trimuka pasidaryt ir bus ramiau
Atsakyti
aš taip ir maniau, kad ts rastas šokoladinis saldainis po stalu mums ne į gerą doh.gif išbėrė vėl baisiai, akyčių vokai patinę ir paraudę, atrodo kaip primuštas koks doh.gif o taip džiaugiausi, kad buvo praėję ir kūnelis buvo baltutis, o še tau kad nori, vėl tas pats doh.gif bet nenuleidžiu rankų, nesiimu hormonų, tepu savo geriausia priemone iš visų-alyvuogių aliejum ir tikiuos, kad greit praeis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2010 05 06, 23:01)
Kazkaip arteja metai ir zinau kad gydytoja lieps gert zuvu taukus ir kalcio preparata "ostereocare" (ar kaip jis ten doh.gif ) ir nzn ar apsimoka kazka duot cool.gif

o mums jau dabar gydytoja sakė, kad jokių žuvų taukų ar vitaminų mineralų nesiūlys dėl AD, taigi siūlo kiek įmanoma bandyt įvairesnį tinkamą maistą atrast ax.gif
QUOTE(Singė @ 2010 05 07, 15:30)
Įdomu, ar kitų mamyčių vaikučiai irgi  mėsėdžiai? blush2.gif  g.gif

mano pupai dar nėra 7 mėn, tai tik neseniai pradėjom košes ragaut. iki šiol džiaugdavausi, jei daržovienės (bulvė, moliūgas) suvalgydavo 50-60 g, o šiandien įdėjau gabalėlį kalakutienos, tai suvalgė 100 g ir dar supyko, kad baigėsi doh.gif taip pat buvo ir su vyresnėm, spjaudėsi, kol mėsos nedaviau smile.gif būdavo daržely nevalgo sriubos, jei mėsos nėra. sakydavo "o kur kukuliai?" hihihi.gif
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 05 07, 16:33)
Taigis, mamytes, kadangi musu mergytes veidukas dar labiau rausta ir berimai pleciasi sparciai tolyn  verysad.gif  - man jau beveik nelieka abejoniu, kad cia kaltas bus kiausinio lukstu kalcis, kuri bene sekmadieni jai pradejome duoti.
Dabar ji nutrauksiu - stebesiu toliau...

4u.gif visos mes dabar ieškojimuose 4u.gif
o kiaušiniai kokie buvo? virdavai lukštus? aš iš kaimo atsivežiau naminių vištų kiaušinių, tai tuos duot bandysiu... parduotuvinių kažkaip bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 05 07, 17:58)
Vargsiukes.  g.gif O manai kad kalcio truksta tavo pupulei? Jei neramu tai galima trimuka pasidaryt ir bus ramiau


doh.gif Taigi as cia kalta... prisiskaiciau straipsniu apie tai, kaip sveika alergiukam kiausinio lukstus duoti (kalci), ir nutariau ismegint... Nemanau, kad geriant neocate mum vitaminu truktu, nors... sunku pasakyti.
Lilosun, gera ideja davei, tikrai neprosal butu kraujuko tyrima pasidaryti. Aciu 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(šešėlis @ 2010 05 07, 20:19)
4u.gif visos mes dabar ieškojimuose  4u.gif
o kiaušiniai kokie buvo? virdavai lukštus? aš iš kaimo atsivežiau naminių vištų kiaušinių, tai tuos duot bandysiu... parduotuvinių kažkaip bijau blush2.gif


Kiausinukus pirkom Fabijoniskiu ukininku turgely. Rudi, dideli, sviezi - sunkiai lupesi, verdant ne vienas is 10-ties nesuskilo. Na, zodziu , isties puikus kiausiniai.
Lukstus dziovinau, nulupau plevelia, ir kavamale sumaliau, kas ryta maziuka maziuka ziup[sneli duodavau...
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2010 05 07, 17:30)
Maniskis irgi ilgai kito maisto apart misinio nevalge. Dabar apribojau jam ivairu maista, tai liko bent jau iki pirmadienio, avizine dribsniu kose ryte ir vakare, o per pietus jautiena su bulve ir morka. O siaip jau buvo pradejes valgyti ir kalafijora, ir grikiu dribsniu kose, ir banana, ir ryziu kose...

Misinio isgeria 210 ml, vienam naktiniui pradejau daryti 240 ml., nes kartais buna maza.

O siaip pauzkandziaut ir sausainukus, ir trapucius kvieciu (dabar) duodu, ir duonos kokios. Kartais ir siaip is musu  lekstes ka nors "nugvelbia"  smile.gif Vyras dave riekute rauginto agurko, tai ohoho kaip patiko  rolleyes.gif

Tai vat taip ir maitinames, bet jis nelabai su maistu draugauja. Ner pavyzdingas valgytojas  lotuliukas.gif

o jus malat dar maista?

Na tai normaliai, įvairiai visai jis valgo.

Maistą stengiuosi duoti kuo rupesnį. Kažkaip labai bijau, kad nepraleisčiau to momento, kai vaikas turi priprast prie neblenderiuoto maisto. Paskui būna problemų, kad vaikutis negali valgyti nieko kito, tik tyrelės pavidalo maistelį (mano 2 pažįstamos turi tokią problema, kad vaikučiams beveik 2 metai, o valgo tik blenderiuotą maistą).

QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 05 07, 17:33)

Taigis, mamytes, kadangi musu mergytes veidukas dar labiau rausta ir berimai pleciasi sparciai tolyn  verysad.gif  - man jau beveik nelieka abejoniu, kad cia kaltas bus kiausinio lukstu kalcis, kuri bene sekmadieni jai pradejome duoti.
Dabar ji nutrauksiu - stebesiu toliau...


Net širdį suspaudė, kai perskaičiau, Na kodėl taip. Tikrai labai gaila. console.gif

QUOTE(spensera1 @ 2010 05 07, 19:44)
aš taip ir maniau, kad ts rastas šokoladinis saldainis po stalu mums ne į gerą doh.gif išbėrė vėl baisiai, akyčių vokai patinę ir paraudę, atrodo kaip primuštas koks doh.gif o taip džiaugiausi, kad buvo praėję ir kūnelis buvo baltutis, o še tau kad nori, vėl tas pats doh.gif bet nenuleidžiu rankų, nesiimu hormonų, tepu savo geriausia priemone iš visų-alyvuogių aliejum ir tikiuos, kad greit praeis  rolleyes.gif

console.gif Na kas čia pas mus forume nutikę, kad taip į blogą daugumai pasidavė viskas. Gal mėnulis koks užplaukęs ne toks, koks turėtų būt.


QUOTE(šešėlis @ 2010 05 07, 20:19)
mano pupai dar nėra 7 mėn, tai tik neseniai pradėjom košes ragaut. iki šiol džiaugdavausi, jei daržovienės (bulvė, moliūgas) suvalgydavo 50-60 g, o šiandien įdėjau gabalėlį kalakutienos, tai suvalgė 100 g ir dar supyko, kad baigėsi doh.gif taip pat buvo ir su vyresnėm, spjaudėsi, kol mėsos nedaviau smile.gif būdavo daržely nevalgo sriubos, jei mėsos nėra. sakydavo "o kur kukuliai?" hihihi.gif

lotuliukas.gif Vaikai nori normalaus lietuviško maisto-mėsyyyyyyyyyyyyyyyyyytės.
Atsakyti