Įkraunama...
Įkraunama...

Žaliakalnio mamos

QUOTE(raganiukstiene @ 2010 05 19, 08:42)
Idomu, kur jus einat i kokia kavine, restorana, uzeigele, kur smagu, skanu ir gera kaina?
pasidalinkit info  smile.gif

i kitajcus dauksos gatvej arba pas stanley vilniaus/dauksos kampas thumbup.gif ir dar spurgine laisves alejoj. o kavos - ten kur duoda ishsinesimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wowerike @ 2010 05 19, 10:48)
i kitajcus dauksos gatvej arba pas stanley vilniaus/dauksos kampas thumbup.gif ir dar spurgine laisves alejoj. o kavos - ten kur duoda ishsinesimui smile.gif



senamiestis, o ten prie knygyno? priesais sveciu namus? man asmeniskai kava skaniausia macdonaldo. maisto, net nedristu valgyti biggrin.gif o stai kava - mielai.
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 05 19, 10:23)
senamiestis, o ten prie knygyno? priesais sveciu namus? man asmeniskai kava skaniausia macdonaldo. maisto, net nedristu valgyti biggrin.gif o stai kava - mielai.

nzn, tik zinau, kaip nueit ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wowerike @ 2010 05 19, 11:39)
nzn, tik zinau, kaip nueit ax.gif  lotuliukas.gif



biggrin.gif akvariumas viduj yra?
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 05 19, 10:46)
biggrin.gif akvariumas viduj yra?

kitajcuose? gal jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(wowerike @ 2010 05 19, 12:13)
kitajcuose? gal jo g.gif



na zodziu kur dideles porcijos buna, ir 2 asmenims mazos porcijos uzteka biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 05 19, 14:30)
na zodziu kur dideles porcijos buna, ir 2 asmenims mazos porcijos uzteka biggrin.gif  biggrin.gif

ale as kiek susiduriau, tai visur kitaicuose taip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wowerike @ 2010 05 19, 16:13)
ale as kiek susiduriau, tai visur kitaicuose taip thumbup.gif


nu, kad ne, teko vienam, kur atnese vistienos tik 5 gabaliukus blink.gif tai kaip vyras supyko, kad isbandziau nauja restorana, kodel nejom i isbandyta, tad bijau eksperimentuoti ....... lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes dazniausiai einam i Milano, I karininku ramove
Man ten maistas patinka
Ir picom, va dabar akcija, beveik visos dideles po 9 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuze1 @ 2010 05 20, 20:47)
Mes dazniausiai einam i Milano, I karininku ramove
Man ten maistas patinka
Ir picom, va dabar akcija, beveik visos dideles po 9 lt  ax.gif



ai jo ten picos gardzios ir grybu negaili ir isvis maistas ten puikus, nu zodziu patinka, iskyrus dizainas pabodes, o apie tualetus tik girdejau, neteko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 05 20, 22:02)
ai jo ten picos gardzios ir grybu negaili ir isvis maistas ten puikus, nu zodziu patinka, iskyrus dizainas pabodes,  o apie tualetus tik girdejau, neteko biggrin.gif

mes picu pas paolo einam thumbup.gif
Atsakyti
gerai kad priminei paolo
ir mes anksciau ten eidavom
buvau pamirsus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti