Įkraunama...
Įkraunama...

Sugyventines

[quote=wit,2010 05 07, 10:21]

[/quote]
o jus prie kuriu? susikurkite tema "sugyventines nelaimingos ir nemylimos" .. ir diskutuokite i valias.. ar smagu ateiti be argumentacijos ir 50 lapu itikineti mus kad mes nelaimingos? nepavyko irodyti ten, irodinesite cia?

[/quote]
tai apie ką aš ir rašiau-galima čia diskutuoti su tokiu temos pavadinimu ar ne?atai vėl bus kaltinimai,atėjo viską sugadino ir tt.

beje,apie laimę,buvo daug kalbama apie socialines garantijas,turtą ir tt bet kad kažkuri rašė kad jūs nelaiminga?kažkaip musėt praleidau tą momentą.
Atsakyti
Kol kas dar neistekejusi ir tikrai nesijauciu prastesne uz istekejusias 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janneta: 12 gegužės 2010 - 21:19
QUOTE(janneta @ 2010 05 12, 22:18)
Kol kas dar neistekejusi ir tikrai nesijauciu prastesne uz istekejusias 4u.gif



Ir neturėtumėt jaustis kitaip g.gif Juk ištekėjus, gražesnėm ir protingesnėm netampama. Tik aš galvoju , kad ištekėjusios visgi psichologiškai jaučiasi geriau, o ypač kai jau vaikai yra.
Atsakyti
Mole, o kodel turint vaiku, istekejusi moteris jausis saugesne? Na mano primityviu supratimu - jei moteris saugi jautesi sugyventines statuse, tai lygiai taip pat jausis ir atsiradus vaikuciui. Bent jau mano asmenine patirtis tokia 4u.gif
Atsakyti
nesipila diskusijų lavinos kaip matau 4u.gif ar galiu paprašyt kad surašytumėt vieną po kito argumentus kodėl jums saugiau netekėjus --- ir argumentus --- kodėl ištekėjus būtų nesaugu arba bent jau kitaip ar taip pat.?
man l įdomu, aš turiu savų argumentų bet įdomu kas pas jus galvose g.gif

et gaila kad neturim čia VYRŲ ----ir niekad nesužinosim -- KAS VYRŲ SUGYVENTINIŲ galvose cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 13 gegužės 2010 - 10:23
QUOTE(zuzu @ 2010 05 13, 11:22)
nesipila diskusijų lavinos kaip matau  4u.gif ar galiu paprašyt kad surašytumėt vieną po kito argumentus kodėl jums saugiau netekėjus --- ir argumentus --- kodėl ištekėjus būtų nesaugu arba bent jau kitaip ar taip pat.?
man l įdomu, aš turiu savų argumentų bet įdomu kas pas jus galvose g.gif

et gaila kad neturim čia VYRŲ ----ir niekad nesužinosim -- KAS VYRŲ SUGYVENTINIŲ galvose cool.gif

sveikos kas cia besipils kad jau anoje temoje visos issireke biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Zuzu, jei as surasysiu savo argumentus, tuoj bus aiskinanciu, jog as gyvenu ala kitoj planetoj, nes Lietuva ir yra Lietuva, o as gyvenu kur zmones myli ir jaucia kitaip lotuliukas.gif
Ir kodel reikia visoms tu argumentu? Arba tu jautiesi saugi ir mylima (ir tai visai nesvarbu santuokoje ar sugyventiniu statuse), arba to nejauti mirksiukas.gif
Kai su mano pirmaja meile draugavom 2m, as gyvenau jau atskirai nuo tevu, bet na nejauciau poreikio gyventi kartu. O kai sutikau sugyventini, kartu gyventi pradejom jau po menesio. Todel tie +/-, negalimi kaip 100%. Vienoms istekejusioms draugems tie + suveike, kitoms jie absoliuciai nesuveike. Taip yra ir su sugyventiniais.
Todel mano vienintelis argumentas (kurio beje turetu uztekti ir jums mirksiukas.gif ) - as esu laiminga, mylinti ir mylima 4u.gif Ir kai pradeda mane ytikineti, jog as negaliu taip jaustis... na atrodo svelniai tariant... juokinga cool.gif
Atsakyti
Gyvenimas na jis linksmas, esu laiminga, gera seima, geras vyras,geri vaikai, keleta gyvunu (na nera santuokos liudijimo, bet ar jis reikalingas? ). Ko dar noret, na gal karstos vasaros, nes pavasaris buvo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eris: 13 gegužės 2010 - 10:58
QUOTE(zuzu @ 2010 05 13, 12:22)
ar galiu paprašyt kad surašytumėt vieną po kito argumentus kodėl jums saugiau netekėjus --- ir argumentus --- kodėl ištekėjus būtų nesaugu arba bent jau kitaip ar taip pat.?


Aš nesakyčiau, kad netekėjus gyventi yra saugiau nei ištekėjus. Grubiai tariant sakyčiau - vienodai saugu vienaip ar kitaip, nes saugumas santykiuose priklauso nuo partnerių elgesio, o ne nuo statuso. Saugumas yra arba jo nėra, panašiai kaip ir meilė. Jautiesi saugi santykiuose arba nesijauti. Myli žmogų arba nemyli. Čia ne klausimas - daugiau saugumo ar meilės, ar mažiau. Aš klausčiau - ar žiedas (apibendrintai) labiau apsaugo nuo nesaugumo ar nerimo santykiuose. Tikrai ne, mano supratimu.

Saugi šalia saviškio jaučiuosi, nes jo elgesys ir požiūris į mane, leidžia taip jaustis. Jei jo elgesys ir požiūris į mane pasikeis - turbūt pasijausiu nesaugi, ir to nesaugumo tikrai negalės sumažinti žiedas ant piršto.
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2010 05 13, 11:22)
nesipila diskusijų lavinos kaip matau  4u.gif ar galiu paprašyt kad surašytumėt vieną po kito argumentus kodėl jums saugiau netekėjus --- ir argumentus --- kodėl ištekėjus būtų nesaugu arba bent jau kitaip ar taip pat.?
man l įdomu, aš turiu savų argumentų bet įdomu kas pas jus galvose g.gif

et gaila kad neturim čia VYRŲ ----ir niekad nesužinosim -- KAS VYRŲ SUGYVENTINIŲ galvose cool.gif


Cia tau saugumas svarbu, o kitam ne doh.gif
Anuo ko tu saugojies? Mon irgi naaisku. Aci paranoja a da kazi kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2010 05 13, 11:01)
Mole, o kodel turint vaiku, istekejusi moteris jausis saugesne? Na mano primityviu supratimu - jei moteris saugi jautesi sugyventines statuse, tai lygiai taip pat jausis ir atsiradus vaikuciui. Bent jau mano asmenine patirtis tokia 4u.gif


Tosk, ne saugumą turėjau omeny g.gif
Nu esu taip auklėta, kad vaikai turi gimti santuokinėje šeimoje bigsmile.gif
Nu ką daryt, senoviška aš, senoviška lotuliukas.gif

Kalbant apie santuoką, man ji tebelieka vertybė. man vienodai, kaip gyvena kiti. Kaip pvz. pateiksiu vieno žinomo krepšininko buvusios sugyventinės papostringavimus. Beje augina jau antro sugyventinio vaiką. Jai santuoka atseit nevertybė, nors neatmeta galimybės kada nors ištekėti doh.gif . Tai visgi vertybė, jeigu galvoja apie tą "kada nors"
Ji nesvajoja apie baltą suknelę ir t.t. Du vaikus turėdama ir aš nebesvaigčiau. Praleistas etapas
Papildyta:
QUOTE(Mari-83 @ 2010 05 13, 12:44)
Cia tau saugumas svarbu, o kitam ne  doh.gif
Anuo ko tu saugojies? Mon irgi naaisku. Aci paranoja a da kazi kas  g.gif



Saugumas aktualus visiems, vaikams, suaugusiems, seneliams, netgi gyvūnėliams.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 13 gegužės 2010 - 13:15
Mole matai, tau nemaiso susidejaliai 4u.gif Va tai ir puiku! Ir tikrai gerbiu, kad tu turi kitas vertybes 4u.gif

O kaip ziurite i moteriske, kuri turi 2 vaikucius, nuo 2 sutuoktiniu? Kuom ji skiriasi nuo tos jusu aprasytos sugyventines turincios 2 vaikus nuo 2sugyventiniu?
Atsakyti