Įkraunama...
Įkraunama...

Sugyventines

Neesam tokios laimingos! Tai tiesa kad ne...visos nori uzsideti balta vestuvine suknele girdeti mendelseno marsa ir eiti i baznycia su savo isrinktuoju... Deja vyrai nesupranta kam to reikia... As ir to noriu, o manasis - ne. Atseit - o kam ir taip gerai, mes kaip susituoke...Bet deja neesam... blush2.gif Ir manau kiekvienai moteriai reikalingas uztikrintumas - santuoka. Apie kuri ir as svajoju vis dar... 4u.gif
Atsakyti
Sugyventinė (nu kaip man nepatinka šitas žodis, taip ir stovi akyse alkoholikų pora lotuliukas.gif ) jau esu sėkmingai daugiau, nei 7 metai. Vestuvių dar visai neplanuojam, apie vaikus jau svajojam. Prieš kelis metus dar "gazdindavom" vienas kitą visokiais "paliksiu, išsiskirsiu". Pagaliau suaugom lotuliukas.gif Esam tokia pati šeima, kaip ir susituokę. Visko būna, pasipykstam, bet jau santykiais nežaidžiam. Žinau, skirtumėmės, išliktumėm abu žmonėmis. Tikrai be teismų ką reik pasidalintumėm. Man to užtenka. O ko daugiau ir norėti, kai turi mylimą žmogų? Kažkaip paskutiniu metu sutikau daug "pavydžių", kai vestuvės buvo tarsi prisirišimas žmogaus prie savęs ar "iš reikalo". Tik kad jei nelabai kas gero iš santykių, tai nepadės nei vestuvės. O jei viskas tvarkoje, tai lygiai taip pat bus tiek susituokus, tiek ne. Jau taip atsibodę aplinkinių klausimai "kada vestuvės". Nu kam jos?
Papildyta:
QUOTE(Gatasalvaje @ 2010 07 29, 18:23)
Ir manau kiekvienai moteriai reikalingas uztikrintumas - santuoka. Apie kuri ir as svajoju vis dar... 4u.gif


O ką užtikrina vestuvės? Kad mylės ir neišduos? Bus šalia tiek bėdoj, tiek džiaugsme? Jei du žmonės gerbia vienas kitą, myli, rūpinasi ir t.t. ir t.t. tai tos vestuvės tik žiedai, išlaidos ir pasikeitusi pavardė. O jei nėra kažkas poroje vertas pasitikėjimo, tai gali pašikt ir apsiženijus (aišku, gal kažkiek mažiau, bet..). Tai mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
baltos sukneles gal ir visos nori, bet eiti i baznycia ar marsa girdeti, tikrai ne smile.gif

oj sukneles baltas galeciau kasdiena nesioti,gi toks grozis

vat man teta ir sako,negi nenori vestuviu, gi saugumo jausmo reik ir t.t.

bln ,galvoju, jauciusoi saugi, financiskai,fiziskai ir psichologiskai, nu nejauciu poreikio tempttis kazkur,kad kitiems irodyciau, tingiu biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reika: 29 liepos 2010 - 19:56
Jei vyras padorus ir garbingas, tai žinoma, kam jį kažkur temptis. Juk jis atsakingas ir neužsimaus slidžių pirmai progai pasitaikius.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 07 29, 20:32)
Jei vyras padorus ir garbingas, tai žinoma, kam jį kažkur temptis. Juk jis atsakingas ir neužsimaus slidžių pirmai progai pasitaikius.


Na taip, zinoma, kad nemaus, bet pastaruoju metu man taip norisi tapti ne sugyventine unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 29 liepos 2010 - 21:35
QUOTE(ptashka @ 2010 07 29, 20:14)
Na taip, zinoma, kad nemaus, bet pastaruoju metu man taip norisi tapti ne sugyventine  unsure.gif

O tavo draugas ar pasiruoses santuokai?Nes manojo niekaip nebuciau "privertus" biggrin.gif tuoktis,kol jis pats to neuzsimane ir nepasake gal jau laikas mums susituokti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(margaritka25 @ 2010 07 29, 23:09)
O tavo draugas ar pasiruoses santuokai?Nes manojo niekaip nebuciau "privertus"  biggrin.gif tuoktis,kol jis pats to neuzsimane ir nepasake gal jau laikas mums susituokti. smile.gif


Nezinau nes, as santykiuose tvritai laikausi principo, kad vyras turi pirstis, o ne moteris zyzti, maldauti, metyti namiokus ir galu gale uz ragu prie altoriaus tempti biggrin.gif Todel ta tema as su juo nekalbu. Kol kas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 30 liepos 2010 - 08:04
As sugyventines statusu dziaugiausi virs 7 metu..Bet tai buvo mano pacios noru, nes diedas mano, tai jau pirmos susipazinimo dienos norejo mane prie altoriaus tystis biggrin.gif O as kadangi atsargus daiktas, tai man reikia desimt kartu patikryt ir isitykit ar tikrai anas vertas, kad savo jaunyste ir visa likusi gyvenima anam dovanociau flirt.gif Diedas net prigrasytas buvo, kad be mano zinios nedrystu pirstis lotuliukas.gif Nugis sakiau, kai noresiu pati pranesiu, kad jau laikas.. Tai va tep anas kantriai lauke, kol gavo patvirtinima, kad as jau nebijau jam savo gyvenima patiket ir anas yra idealus man skirtas diedas wub.gif Taigi susizenyjom graziai ir sau patenkyti gyvenam rolleyes.gif Ku as jums dabar sugyventines galiu pasakyti...nugi vedybinis gyvenimas veza biggrin.gif Atrodo nu kas cia tas antspaudas, ale kazka tokio nesuprantamo gyvate duoda... Kazkoks atrodo zingnsnis i prieki santykiuose... sunku paaiskint, bet esme kad fainiai biggrin.gif
A realiai kai pagalvoji nugi ta zenyba yra gryn oficialus santykiu iteisinimas pries visuomene, kad va su situ diedu (boba) esu rimtai apsiprendes likt visa savo likusi gyvenima rolleyes.gif
Palinkesiu visoms seimynines laimes nesvarbu ar oficialiose seimose ar sumestinese mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Itza*: 30 liepos 2010 - 09:26
http://www.alfa.lt/straipsnis/10395331
QUOTE
3. Moteris užklupo vyrą silpnumo akimirką

Kažkokio keisto atsitiktumo ir stebuklo dėka, ji pagavo jus pačią silpniausią gyvenimo akimirką ir pasipiršo jums pati. Ir kas baisiausia, jūs, vyras, nesuvokdamas kas vyksta atsakėte: „Taip“. Jei taip nutiko ir jūs nesate tikras, patartina, kad imtumėtės iniciatyvos ir susėdę su savo drauge pasišnekėtumėte apie tai. Jei jūs nuspręsite to nedaryti, nes galite ją įžeisti, tokia santuoka nebus pati tvirčiausia.
doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2010 07 30, 10:52)

Cia tai geras. lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 07 29, 21:32)
Jei vyras padorus ir garbingas, tai žinoma, kam jį kažkur temptis. Juk jis atsakingas ir neužsimaus slidžių pirmai progai pasitaikius.

Jei vyras garbingas, jis ir veda garbingai, o ne surištom rankom, kojom ir su lipnia juosta užklijuota burna... Bet jei slidės vis tiek laukia "sklepuke" paruoštos, koks skirtumas kelintai progai pasitaikius jos bus panaudotos?
Atsakyti
oj pazistu kelis,kurie vestu pirma pasitaikiuse, mat jiems reik antros mamos,kuri jais pasirupintu

ir kame garbe?
Atsakyti