Įkraunama...
Įkraunama...

Sugyventines

QUOTE(laumzirge @ 2010 09 01, 23:14)
Draugė pasakė savo vaikinui, su kuriuo gyvena, kad vedybų lauks ne ilgiau kaip 5 metų, tai jis paklausė, ar iki dabar kartu praleistas laikas įsiskaito į tuos metus, ar neįsiskaito doh.gif
thumbup.gif lotuliukas.gif Na taip, jis nori žinoti, ar turi ištisus 5 ramius metus, ar mažiau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2010 09 02, 09:33)
thumbup.gif  lotuliukas.gif Na taip, jis nori žinoti, ar turi ištisus 5 ramius metus, ar mažiau.  biggrin.gif


Bet tai toks vaizdas,kaip kad mirties nuosprendžio įvykdymo 5 metus lauktų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 09 02, 10:27)
Bet tai toks vaizdas,kaip kad mirties nuosprendžio įvykdymo 5 metus lauktų  bigsmile.gif

lotuliukas.gif as irgi taip pat pagalvojau. ir dar iskilo klausimas, kodel butent 5 metus? ko ne 2, 3 ar dar kiek?
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 09 02, 10:27)
Bet tai toks vaizdas,kaip kad mirties nuosprendžio įvykdymo 5 metus lauktų  bigsmile.gif
Na ne, jis nori žinoti, per kiek laiko turi susirasti "kitą variantą". biggrin.gif
Atsakyti
Zinot, as paskaiciau skyrelyje "Vyrai ir Moterys" tema "kas pasikeite po vestuviu". Zodziu - as netekesiu nie-ka-da. Nx, geriau lai mane aplaizo, laiko uz rankytes, glosto mane, apkabineja, nes jeigu statusas "zmona" atima visa tai - man to statuso milijarda metu nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 09 02, 14:26)
Zodziu - as netekesiu nie-ka-da.
Zamiotano. mirksiukas.gif
Atsakyti
yaip ir maniau, maidenana, pavarysi.. bigsmile.gif tongue.gif .o kaip su tuo dalyku, kad mąstyt ir žiūrėt reik pačiam, o kitų patirtis yra tik kitų patirtis? nu negi tikrai santuoka 200proc. sugriauna žmonių santykius??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 02 rugsėjo 2010 - 14:16
QUOTE(Maidenana @ 2010 09 02, 14:26)
Zinot, as paskaiciau skyrelyje "Vyrai ir Moterys" tema "kas pasikeite po vestuviu". Zodziu - as netekesiu nie-ka-da. Nx, geriau lai mane aplaizo, laiko uz rankytes, glosto mane, apkabineja, nes jeigu statusas "zmona" atima visa tai - man to statuso milijarda metu nereikia.

Taip jau žiūrint giliau į šį reikalą g.gif , tai aš tikrai nelabai suprantu, kam toms sugyventinėms tuoktis - nebent kardinaliai požiūris į santuoką pasikeičia, nes jei santuoka - neva vertybė, bet puikiai apsieinama ir be jos, tai matyt galima sėkmingai apsieiti ir toliau. Kas Tavo minėtoje temoje daugiausiai reiškiasi - nagi tos, kurios jau ne vienerius metelius su savo brangiausiaisiais pragyveno.

O štai tema "Sugyventines, Mes laimingos!", kurioje dažna ateina pasiguosti nesulaukianti žiedelio ar bent jau aiškumo santykiuose, atrodo kiek graudžiai.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 09 02, 15:28)

O štai tema "Sugyventines, Mes laimingos!", kurioje dažna ateina pasiguosti nesulaukianti žiedelio ar bent jau aiškumo santykiuose, atrodo kiek graudžiai.

biggrin.gif o man dar graudziau atrodo, kai ateina laimingos zmonos paaiskinti sugyventinems, kokios jos turi jaustis nelaimingos, nes gyvena nesusituoke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2010 09 02, 15:14)
Zamiotano.  mirksiukas.gif

bigsmile.gif Agha

QUOTE(zuzu @ 2010 09 02, 15:16)
yaip ir maniau, maidenana, pavarysi..  bigsmile.gif  tongue.gif .o kaip su tuo dalyku, kad mąstyt ir žiūrėt reik pačiam, o kitų patirtis  yra tik kitų patirtis?  nu negi tikrai santuoka 200proc. sugriauna žmonių santykius??? g.gif

Tikiuosi, nenuvyliau pavariusi? biggrin.gif As neteigiau, kad visais 200%. ten ant visos temos yra kokie 3 postai, kur moterys jautesi laimingos ir santuoki ju rysi tik sustiprino. O viena pavare visai - kad ta pacia, vestuviu diena viskas pasikeite. Na, kol kas kiek perskaiciau, tai geriau nesituokti. kazkaip, laimingesnis gyvenimas atrodo.

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 09 02, 15:28)
Taip jau žiūrint giliau į šį reikalą g.gif , tai aš tikrai nelabai suprantu, kam toms sugyventinėms tuoktis - nebent kardinaliai požiūris į santuoką pasikeičia, nes jei santuoka - neva vertybė, bet puikiai apsieinama ir be jos, tai matyt galima sėkmingai apsieiti ir toliau. Kas Tavo minėtoje temoje daugiausiai reiškiasi - nagi tos, kurios jau ne vienerius metelius su savo brangiausiaisiais pragyveno.

O štai tema "Sugyventines, Mes laimingos!", kurioje dažna ateina pasiguosti nesulaukianti žiedelio ar bent jau aiškumo santykiuose, atrodo kiek graudžiai.

Nu taip, ten tokios ir reiskiasi ir ten nera tema pasiguosti, tiesiog reikia konstatuoti fakta, kaip pasikeite santykiai, jeigu apskritai pasikeite. Kai kurioms poroms jie liko tokie pat.
O del to ziedelio, tai man sunku suvokti, gal tas ziedas labiau vyro uztikrinto pasirinkimo atributika... as nezinau, neturiu nuomones. Bet ka kalbeti apie aiskuma santykiuose, juk "sugyventine" irgi statusas, juk cia viskas aisku - gyvenate po vienu stogu, esate kartu. Gyvenate. Nu kas cia neaiskus as nesuprantu. man cia aukstoji matematika.
Atsakyti

QUOTE(~Bambolina~ @ 2010 09 02, 15:34)
biggrin.gif o man dar graudziau atrodo, kai ateina laimingos zmonos paaiskinti sugyventinems, kokios jos turi jaustis nelaimingos, nes gyvena nesusituoke  biggrin.gif

taip taip.. ir visos sėdim ir lauuuuuukiam kol mums pasipirš biggrin.gif nelaimingos visos.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 02, 16:44)
taip taip.. ir visos sėdim ir lauuuuuukiam kol mums pasipirš  biggrin.gif nelaimingos visos.. biggrin.gif

Ne visos, ne visos console.gif - prašom nesikarščiuoti. 4u.gif

Beje ar įsivaizduojate temą: "Žmonos. Mes laimingos"? Aš tai nelabai, nes nebūtų apie ką ir kalbėti: vienos laimingos, kitos ne, bet pastarosios nelaimingos ne dėl to, kad yra žmonos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 02 rugsėjo 2010 - 16:11