Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto universitetinė ligninė (AK)

Sveikos, mamos, norejau pasiklausti del antakalnio kliniku. Ar visos jau ten pogimdymines palatos suremontuotos? Abiejuose skyriuose?
Ir kaip ten del infekciju Antakalnio klinikose, nes labai daug apie tai esu girdejusi. Idomu, ar siuo metu nera ten paplitusiu kokiu infekciju?
Atsakyti
vakar grizom kaip tik is AK..bijojau gi tu misinuku kaip baubo biggrin.gif net neisgirdau tokio zodzio ten biggrin.gif nieks nesiule, nieks nemaitino tikrai..palaikyt dukra gimdykloj dave ilgiau nei pora val..tada paeme gal 2-3val...ir paskui vsio, atidave. priespienio man uzteko i valias, mazoji rami kaip belgas buvo..svorio numete normos ribose..tai ir paleido mus po 2 dienu. o vaiku ten tipo iki mokyklinio amziaus neleidzia.. palatos pogimdyvines suremontuotos.. as 2vietej gulejau..tiek kad dusas kimsosi biggrin.gif tai pradzioj patopa padariau, paskui srove mazesne leisdavau... ai ir buvau kazkaip paluciu neisidejus..nu patiest kai vystai vaika..kazkaip skaiciau kad duoda valdisku..tai nedave.. o gimdykloj tai is viso savo nieko nereikejo, vaika aprenge valdiskai, kepure irgi valdiska..kojiniu visai nedejo smile.gif pampis valdiskas irgi...tai nieko neprireike...nu as kazkaip neturiu jokiu nusiskundimu, man ten tiko viskas..tiek kad ligoninej is viso pirma karta gyvenime guliu, tai uzkniso ten. ai, ir maistas "idomus" toks biggrin.gif kopustu sriubos, balandeliai... bet gal kai pienas nesigamina dar, tik priespienis, tai ir galima est tokius dalykus... ale as needziau del visa ko biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif

man verdiktas gimdyti AK, gal kuri galite sąrašėlį įmesti ką turėčiau su savimi pasiimti į ligoninę ir į gimdyklą? Ar vyrui reikia persirengti einant į gimdyklą? Buvau susiruošusi gimdyti RK, bet va kaip viskas apsisuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Di8 @ 2010 11 13, 16:59)
sveikutės  4u.gif

man verdiktas gimdyti AK, gal kuri galite sąrašėlį įmesti ką turėčiau su savimi pasiimti į ligoninę ir į gimdyklą? Ar vyrui reikia persirengti einant į gimdyklą? Buvau susiruošusi gimdyti RK, bet va kaip viskas apsisuko blush2.gif

vyrui nereikia persirengt, aprengia chalatu smile.gif gimdykloj man nieko nereikejo..bet ten vis tiek eini su visu lagaminu...pasidedi kampe i vsio..bet nieko neemiau as is jo..dar i ligonine tualetinio pasiimk ir paluciu vystyt vaikui..daugiau tai standartiskai..ai,irankius pasiimk-saukta,sakute,peili ir puodeli. daugiau lyg niuansu ner kazkokiu ypatingu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 11 13, 22:56)
vyrui nereikia persirengt, aprengia chalatu smile.gif gimdykloj man nieko nereikejo..bet ten vis tiek eini su visu lagaminu...pasidedi kampe i vsio..bet nieko neemiau as is jo..dar i ligonine tualetinio pasiimk ir paluciu vystyt vaikui..daugiau tai standartiskai..ai,irankius pasiimk-saukta,sakute,peili ir puodeli. daugiau lyg niuansu ner kazkokiu ypatingu g.gif


O naktinius reikia savo turet?
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2010 11 13, 21:20)
O naktinius reikia savo turet?

Naktinukus reikėtų turėti, bet jei neturėtum, manau, kad duotų.
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 11 13, 18:01)
vakar grizom kaip tik is AK..bijojau gi tu misinuku kaip baubo biggrin.gif net neisgirdau tokio zodzio ten biggrin.gif nieks nesiule, nieks nemaitino tikrai..palaikyt dukra gimdykloj dave ilgiau nei pora val..tada paeme gal 2-3val...ir paskui vsio, atidave. priespienio man uzteko i valias, mazoji rami kaip belgas buvo..svorio numete normos ribose..tai ir paleido mus po 2 dienu. o vaiku ten tipo iki mokyklinio amziaus neleidzia.. palatos pogimdyvines suremontuotos.. as 2vietej gulejau..tiek kad dusas kimsosi biggrin.gif tai pradzioj patopa padariau, paskui srove mazesne leisdavau... ai ir buvau kazkaip paluciu neisidejus..nu patiest kai vystai vaika..kazkaip skaiciau kad duoda valdisku..tai nedave.. o gimdykloj tai is viso savo nieko nereikejo, vaika aprenge valdiskai, kepure irgi valdiska..kojiniu visai nedejo smile.gif pampis valdiskas irgi...tai nieko neprireike...nu as kazkaip neturiu jokiu nusiskundimu, man ten tiko viskas..tiek kad ligoninej is viso pirma karta gyvenime guliu, tai uzkniso ten. ai, ir maistas "idomus" toks biggrin.gif kopustu sriubos, balandeliai... bet gal kai pienas nesigamina dar, tik priespienis, tai ir galima est tokius dalykus... ale as needziau del visa ko  biggrin.gif

Patinka man teigiami atsiliepimai kai arteja gimdymo data wink.gif))))))
O ar pries gimdyma vaziavot i ligonine apsiziuret, kaip sakant apsiuostyti, ar tik jau gimdyt pirma kart ten nuvaziavot?smile.gif
Atsakyti
Vakar diskutavau su viena mamyte del gimdymu, kur gimdyti ir pan.
Tai kai pasakiau, kad ruosiuosi gimdyt Antakalnio klinikose, tai ji is karto: oi ne, oi ne. Tik ne ten. Ten didziausiais Auksinio stafilokoko uzsikretimo saltinis!!!! ir taip toliau... verysad.gif

Ka jus apie tai manote? ar tikrai?

Nors tiesa sakant, savo pirmaja dukryte gimdziau VGN'e, kuriame ji buvo uzsikretusi tuo stafilokoku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varniukas: 16 lapkričio 2010 - 12:52
QUOTE(varniukas @ 2010 11 16, 13:17)
Nors tiesa sakant, savo pirmaja dukryte gimdziau VGN'e, kuriame ji buvo uzsikretusi tuo stafilokoku  doh.gif

Stai pati ir atsakete mirksiukas.gif mano nuomone cool.gif
Atsakyti
O ar pries gimdyma vaziavot i ligonine apsiziuret, kaip sakant apsiuostyti, ar tik jau gimdyt pirma kart ten nuvaziavot?smile.gif
[/quote]

Pries gimstant antrajam vaikuciui buvom nuvaziave apsiziureti. Is anksto su niekuom nesitarem, Tiesiog registraturoj pasakem, kad norim apsiziureti ir pasikalbeti, tai registratore mums pakviete gydytoja, kuri mums viska papasakojo, paaiskino, ka reikia tureti ir pan. Parode gimdykla bei palatas, kuriose guli mamos su leliukais.
Aisku gali tekti nuvaziuoti apsiziureti ir kelis kartus, viskas priklauso nuo to, ar daug gimdanciu ir tiesiog gydytojai fiziskai negali aprodyti ir pasikalbeti 4u.gif
Atsakyti
Varniuk,
du kartus gimdžiau Antakalnio ligoninėje, mano vaikai nebuvo užkrėsti niekuo smile.gif
Atsakyti
http://www.alfa.lt/s...010-11-16_09-22

va ka tik perskaiciau straipsniuka, visai i tema 4u.gif

Atsakyti