Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrėnų darželiai

mano mergina lanko darzeli pasaka. kaip buvo mineta anksciau, kad nera jokiu rinkliavu, tai drisciau paneigti unsure.gif nepaisant to, kad mokam uz maitinima ir +13lt uz ugdyma, tai kiekviena menesi dar reikia nesti po 5lt priedo ir dar kaip sakant idet vaikui ka nors, kad visa grupe galetu uzkandziaut lotuliukas.gif
del aukletoju ir simininkutes nusiskundimu kolkas neturiu:) lankom boruziuku grupe, viskas buvo lyg ir gerai, bet po ligos nebenori eit pas lialias g.gif priezastis kolkas viso to dar neaiski, nes pries tai viskas buvo thumbup.gif net namo istempti budavo sunku unsure.gif
bet gal dar persilaus rolleyes.gif
Atsakyti
Pries kiek laiko reik uzsirasyt i darzeli?
Atsakyti
QUOTE(agnmac @ 2010 10 29, 16:32)
Pries kiek laiko reik uzsirasyt i darzeli?



as savaji uzrasiau kai buvo puse metuku o pradejom eiti i darzeli dvieju smile.gif
Atsakyti
Sveikos,noreciau ir as pasisakyti smile.gif mes jau antri metai lankom darzeli Ziogelis smile.gif arba mums labai pasiseke arba nezinau,bet musu grupe superine,mamos sukalbamos,draugisko,aukletojos nuostabios,seimininke visada su sypsena,aukletojos net sms paraso kaip kas ir kada,man asmeniskai tai pats geriausias darzelis,nzn kaip kitur,bet kai cia gerai tai kitur net nenorim ir pagalvot eit smile.gif del rinkliavu kap cia kitos minejo,mes kas met sunesam tai ko reikia vaikam,skysto muilo,plovikliu,tualetinio,siusklem maisu, dregnu serveteliu,kolkas daugiau nieko ir nereikia,siais metais jau pirksim turbut aukletojom dovanele Kaledu proga,nes praeitais metais nesimetem blush2.gif maistas ir puikus,beto daug veiklos vaikai turi ir sporto dvi pamokeles ir muzikos pamikeles smile.gif nu man kolkas tai viskas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Razynka @ 2010 03 17, 11:23)
mano mergina lanko darzeli pasaka. kaip buvo mineta anksciau, kad nera jokiu rinkliavu, tai drisciau paneigti unsure.gif  nepaisant to, kad mokam uz maitinima ir +13lt uz ugdyma, tai kiekviena menesi dar reikia nesti po 5lt priedo ir dar kaip sakant idet vaikui ka nors, kad visa grupe galetu uzkandziaut lotuliukas.gif


as girdejau apie pasaka ne kokiu atsiliepimu is savo draugiu,kad vaikai keli buvo prikakoje i kelnes nes neiskesdavo,ir vien del to kad anot aukletoju ner popieriaus - kentek doh.gif nezinau kiek tiesos o kiek melo.. nu bet absurdas.. pakelciau veja iskart po tokio mano vaiko pasakymo.. nemanau kad vaikai turi peno meluoti tokius dalykus.. pas mus rinkliavu jokiu ner.. tik nunesam kas met ka reikia..

o del uzkandziu.. nenesiau ir net nezadu nest.. nebent kazka is namu tureciau,.. dar betruko kad nesciau uzkandziaut.. yra maistas darzelio ir manau pilnai to pakanka,uzkandziai lieka namie smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jurguliukas @ 2008 08 19, 06:56)
Sveikutė,
aš vedu savo merginą i „Žiogelį“, esu labai patenkinta, labai geros auklėtojos ir šeimininkės. Vaikų kalbom nelabai tikėčiau, jų fantazija beribė. O kiek tie vaikai pripasakoja auklėtojoms kas pas juos namuose dedasi  blink.gif atrodo, kad jų tėveliai patys baisiausi košmarai, nors tikrai nemanau, kad tokie yra. Šiaip daugumos tėvelių nuomonė, „Žiogelis“ kaip tik yra prestiziškiausias ir geriausias Elektrėnuose. Aišku visiems geras nebūsi, atsiranda kam ir nepatinka  smile.gif

as ir tokios pacios nuomones ir dar maistas geriausias thumbup.gif galbut prestizinis del jame lankanciu vaiku,seimu,ner labai asocialiu seimu ar kazkokiu kitokiu.. ir aisku del geru aukletoju darbo smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

kas esate ka girdeje apie darzeli DRUGELIS? Kazkaip ziuriu, kad jokiu ziniu apie ji... blink.gif O mes planuojam rinktis ji, kad salia anytos namu, patogu butu jai po darbo anksciau paimt...
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif tai jūs man dabar pasakykit, lopšelinukų grupė tik "Drugelyje" yra? g.gif
Atsakyti
ar dideles eiles "ziogely"? nuo rudens priimtu du kleckus ar nieko nepesciau?sad.gif
Atsakyti
Geros naujienos, "Žiogelyje" sumazino mokesti uz ugdyma, nuo 02 men. - 9,10 Lt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(larisas @ 2011 03 07, 16:30)
Geros naujienos, "Žiogelyje" sumazino mokesti uz ugdyma, nuo 02 men. - 9,10 Lt.  thumbup.gif



tik klausimas ar ilgam...Tuoj pakels mokesti uz koki maitinima ir bus lygu lygu jei ne daugiau ax.gif
Atsakyti
Ar reikia Elektrėnuose privataus darželio? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(elze @ 2011 05 06, 09:39)
Ar reikia Elektrėnuose privataus darželio?  bigsmile.gif


o kam? Juk kuo puikiausiai vaikai priziureti (kalbu apie savo vaiko grupe) ir valstybiniame, juolab mokestis normalus..
Atsakyti
QUOTE(zuzutis @ 2011 05 06, 12:40)
o kam? Juk kuo puikiausiai vaikai priziureti (kalbu apie savo vaiko grupe) ir valstybiniame, juolab mokestis normalus..


o as manau, kad reikia. valstybiniams darzeliam dar oij kiek toli iki gero darzelio. kalbu ne apie maista, bet vaiku lavinima, tobulinima ir t.t. zinoma, viskas remiasi i pinigus, bet jei butu pasirinkimas rimtai apie tai galvociau. vis pamastau apie vilniuj esanti vaikystes soda wub.gif aisku, beda, kad vilniuj, ir salyginai brangu, taciau gal tikrai verta? 4u.gif
Atsakyti