Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas! "Mažieji stebukliukai"

QUOTE(kvaki @ 2005 12 20, 15:34)
Gaila, kad mano varlius pasaulį išvys šiek tiek vėliau  ax.gif

Matau paraše fotkę jau turi, bandyk dalyvauti mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Va stai sitas konkursas man pats pats paciausias, ir mazyliai tokio amziaus patys patys paciausi ir graziausi, tikrai labai grazus konkursas valio visiems kurie sugalvojo toki padaryti, na ir kas kad negalimes mes dalyvauti nes jau per dideli, bet paziureti ir tokius grazuoliukus mazuciukus vaikucius uzsinori ir antro leliuko mirksiukas.gif doh.gif
Atsakyti
Man irgi tokie mažuliukai patys mieliausi ir nuotraukos tokių pačios šilčiausios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2005 12 20, 17:13)
bet paziureti ir tokius grazuoliukus mazuciukus vaikucius uzsinori ir antro leliuko  mirksiukas.gif  doh.gif

Arba ketvirto doh.gif biggrin.gif
Labai grazuciai leliukai wub.gif Achhhhhhhhhhhh rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2005 12 21, 00:12)
Arba ketvirto doh.gif  biggrin.gif
Labai grazuciai leliukai wub.gif  Achhhhhhhhhhhh rolleyes.gif

Aš nebeužsinoriu unsure.gif schmoll.gif ax.gif Bet pažiūrėt gražu bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Ir jau beveik žinau už ką balsuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 21 gruodžio 2005 - 09:07
Nepykit, nebeturiu jegu pozuot thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
jau tikrai gražūs visi mažyliai.liuks
Atsakyti
kur rasti nepatvirtintu nuotrauku sarasa, niekur as jo nematau g.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuteS @ 2005 12 21, 14:56)
kur rasti nepatvirtintu nuotrauku sarasa, niekur as jo nematau g.gif


Jūsų nuotrauka neprisikabino, gal per didelė buvo, nes paraiškoje tik pavadinimas. Pildykite iš naujo, ištryniau aną.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 12 21, 15:01)
Jūsų nuotrauka neprisikabino, gal per didelė buvo, nes paraiškoje tik pavadinimas. Pildykite iš naujo, ištryniau aną.

Dekui pabandziau dar karteli smile.gif
Atsakyti
O kaip patalpinti kita nuotrauka g.gif
Idejau viena, bet tik po to paskaiciau, kad pagrazintos nuotraukos yra atmetamos.
Noriu pakeisti nuotrauka, bet atidarius konkursa, paraiskos nebera schmoll.gif
Atsakyti
laba diena,

visą dieną bandau įkelti foto i konkursą, deja nesėkmingai - vis pasirodo pranešimas apie klaidą "atsakymas nulinis". Pagal konkurso sąlygas lygtais atitinkame kriterijus - dar nėra 6 mėnesių, nesimato vaiko lytinių organų, foto dydis 455 kb, nėra jokių pagražinimų ir pan. Gal galetumet paaiškinti, ką darau neteisingai, nes visus kitus SM puslapius atidaro be problemų, išskyrus šį. Dekui
Atsakyti