Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas! "Mažieji stebukliukai"

Mums tai nėra 6 mėnesių, bet mūsų nuotraukos vis vien nieks neįdeda į konkursą, nors išsiuntėm dar prieš Kalėdas. cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
MODERATORIAI, SU ŠVENTĖMIS JUS, BET BŪKIT GERI, SUGRĮŽKIT Į DARBO VIETĄ IR PATVIRTINKIT NUOTRAUKAS, NES JAU RYTOJ BUS PER VĖLU cry.gif cry.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalėja @ 2005 12 27, 20:36)
Mums tai nėra 6 mėnesių, bet mūsų nuotraukos vis vien nieks neįdeda į konkursą, nors išsiuntėm dar prieš Kalėdas. cry.gif  cry.gif  cry.gif

Beje nuotraukos dydis tik apie 216 KB
Atsakyti
Kadangi matau vaikiuku, kurie gime dar pries Lukrecija, ar keliom dienom veliau, tai laukiu kol patvirtins, nes kitaip ir but negaletu tongue.gif
Atsakyti
Nusiunciau nuotrauka, idomu ar patvirtino g.gif
Atsakyti
Aš irgi nusiunčiau nuotraukytę smile.gif patvirtino smile.gif
Atsakyti
O mano dukrytes foto istryne sad.gif Ka galiu pasakyt, moderatoriai cia nesaziningi, nes kazka patvirtina, kazka- ne! Geru jums svenciu, kad ateinantys metai atnestu jums sazines ir vienybes i jusu sielas!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
gretuli, taisyklės yra taisyklės
o jei laimės vyresnis lėliukas tai jis liks be prizo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAISY: 28 gruodžio 2005 - 14:43
QUOTE(DAISY @ 2005 12 28, 15:42)
gretuli, taisyklės yra taisyklės
o jei laimės vyresnis lėliukas tai jis liks be prizo 4u.gif

tai jei taip, tai lai buna visiems vienodos taisykles ir lai normaliai raso konkurso salygas 4u.gif Nes as suprantu taip iki 6 men. tai 6 menuo iskaitytas. O jei ne, tai kaip suprasti- paraiskos priimamos iki 28 d. ir dar siandien galima? a? Ir kam tas pasakymas skliaustuose, jei dalyvaut gali 0-5 menesiu ir tie, kurie patinka moderatoriams nors yra kaip ir mes virs 6 menesiu bet nesiekiam 7?

Laukiame tų mažylių nuotraukų, kuriems dabar yra nuo 0 iki 6 mėnesių (ir kurie dieną-naktį draugauja su sauskelnėmis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretulis: 28 gruodžio 2005 - 15:21
Išsiunčiau ir aš savo stebuklelio nuotrauką. Ar tik ne per vėlai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gretulis @ 2005 12 28, 14:26)
O mano dukrytes foto istryne sad.gif Ka galiu pasakyt, moderatoriai cia nesaziningi, nes kazka patvirtina, kazka- ne! Geru jums svenciu, kad ateinantys metai atnestu jums sazines ir vienybes i jusu sielas!!!!!!!!!!!!


Tie kas siunčia savo vaikučių, vyresnių nei 6 mėn. amžiaus, nuotraukas nepaiso taisyklių ir neturi jokios galimybės tapti laimėtojais. Prizus atsiimsite pateikdami vaikučio gimimo liudijimą. Kodėl į konkurso galeriją galėjo patekti keletas vyresnių nei 6 mėn. amžiaus leliukų foto? - Ne visais atvejais konkurso administratoriai turėjo galimybę patikrinti, kiek tiksliai dabar vaikučiui amžiaus, nes ne kiekviena dalyvė savo asmeniniame profilyje yra įrašiusi vaiko gimimo datą, vardą ir pan. Jei informacijos profilyje nebūdavo, nuotraukas vis tiek patvirtindavome, tačiau jau minėjau, kad pasibaigus konkursui, laimėtojai turės atsiųsti tikslius duomenis apie vaikučio gimimo datą. Jei pvz. 4 vietos laimėtojo amžius neatitiks taisyklės, laimėjimas atiteks 6 vietą užėmusiam ir pan.

--------------------------------------------------
Dar kartą kviečiam vyresnius nei 6 mėn. amžiaus mažylius, negalėjusius dalyvauti šiame konkurse į kitą šiuo metu vykstantį konkursą - "Mano didelės storos lietuviškos Kalėdos". Juk Kalėdas, Naujuosius švenčiam visi. Laukiam nuotraukų. Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(gretulis @ 2005 12 28, 15:10)
tai kaip suprasti- paraiskos priimamos iki 28 d. ir dar siandien galima? a?


Taip būna kiekviename konkurse - nuotraukos visada priimamos iki 24:00 val. nakties, o 00:01 val. pradedam balsuoti. Ši sistema galioja nuo pat pradžių visuose forumo foto konkursuose, viskas vyksta automatiškai.
Atsakyti