Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas! "Mažieji stebukliukai"

QUOTE(Aurėja @ 2006 01 03, 10:06)
first.gif I vietą laimėjo šauniausia ir populiariausia mažojo stebukliuko nuotrauka - "mik mažasis sūnaitėli, sapnuok saldų sapnelį"


Ačiukas wink.gif Ačių Jums už dovanas ir ačiū sūnučiui už pozavimą wink.gif
Labai smagu laimėti wink.gif
Atsakyti
sveikinam laimėtojus. 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu mažuosius stebukliukus 4u.gif
Atsakyti
didziausi sveikinimai maziesiems stebukliukams nugaletojiems 4u.gif clap.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Nuoširdūs sveikinimai visiems stubukliukams clap.gif Visi jie nepaprastai gražūs wub.gif Nors mano mergina jau didelė, ir negalėjau šiame konkurse dalyvauti, bet su malunumu žiūrėjau į jūsų mažuosius stebukus. Sėkmės jums auginant savo džiaugmelius 4u.gif
Atsakyti
sveikinu wub.gif
man ši nuotrauka labiausiai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 01 03, 10:06)
first.gif I vietą laimėjo šauniausia ir populiariausia mažojo stebukliuko nuotrauka - "mik mažasis sūnaitėli, sapnuok saldų sapnelį"

[attachmentid=43621]

Tomy, sveikiname ir apdovanojame firminiu supermama.lt aukso medaliu clap_1.gif 
[attachmentid=43626]


SVEIKINIMAI TOMY 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 01 03, 10:06)
Ketvirtąją vietą laimėjo nuotrauka "Labas, mano mažas Stebukliuk. Štai ir susitikom." clap_1.gif 
Volunge, sveikiname, o "Bambolina" Jūsų beveik 6 mėn. stebukliukui dovanoja puikių sauskelnių pakuotę! yahoo.gif 

DIDELIS DEKUI VISIEMS BALSAVUSIEMS 4u.gif
Mudu su Matuku labai dziaugiames, kad Jums patiko musu nuotraukyte ir esam devintam danguje is laimes thumbup.gif
biggrin.gif

Nuosirdziausi sveikimai visom laimetojoms, o ypatingai ax.gif DAISY 4u.gif
Atsakyti
Aš ir noriu pasveikint visus laimėtojus ir labai padėkot visiems balsavusiems 4u.gif už mano nuotrauktę 4u.gif
Atsakyti
sveikinu nugaletojus drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
stebukliuke, musu mergytes gime ta pacia diena thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif mes irgi su Rusnyte dekojam balsavusiems user posted image Ir sveikinam kitus nugaletojus user posted image
Atsakyti