Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 67

QUOTE(saintlina @ 2010 06 15, 19:39)
graži knyga  wub.gif  O 'Simonas ir ąžuolai' tos pačios autorės skaitei? Man irgi labai labai  wub.gif

Neskaičiau, bet kada nors skaitysiu. Gal turi?


Perskaičiau George Orwello „Dienos Paryžiuje ir Londone” - visai nepanaši nei į "Gyvulių ūkį" nei į "1984". Pasakojimas paprastas, tiesmukas. Susižavėjau tuo, kad autorius taip gyveno ax.gif T.y. viską išbandė savo kailiu. Autobigrafiškumas uždeda savo antspaudą. Knyga sukėlė įdomių minčių apie restoranus ir elgetas g.gif Man patiko. Tik nežinau, kam galėčiau ją rekomenduoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 06 16, 10:22)
Sveikos,

ka galetumet rekomenduot is ese?


Radvilavičiūtę, Beresnevičių, Parulskį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2010 06 16, 11:47)
Radvilavičiūtę, Beresnevičių, Parulskį smile.gif


Aciu 4u.gif

Beresnevicius ir Parulskis perskaityti, lieka - Radvilaviciute bigsmile.gif
Atsakyti
Buvau visa giliai giliai senoves Rusijoje, Uralo kraste su Aleksejaus Ivanovo knyga ''Сердце Пармы, или Чердынь — княгиня гор''. Man labai patiko, nors pradzioje buvo sunku klausytis, nes daug senoviniu zodziu o didziuju raidziu nesimato ax.gif Todel neaisku, kur pavadinimai, vardai o kur tiesiog nezinomi zodziai. Bet paskui ausys priprato ir pasineriau i atmosfera. Aprasomu laikotarpiu Maskva uzkariauja Uralo krasta, naikina jo religijas, paprocius, zmones. Daug ziaurumo, karo, siek tiek nezemiskos meiles, nemazai mistikos. Zodziu, man patiko, bet nezinau ar jus sudomins. Beje tas pats Ivanovas parase ir kai kuriu cia skaityta ''Geografas gaubli pragere''. Butinai klausysiuos ir sia knyga, bet pries tai dar pakeliausiu po jau uzkariauta Urala su Ivanovo "Золото бунта, или Вниз по реке теснин" . Knygos nekudos, todel irgi negaliu daznai pasigirti cia savo pasiekimais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 06 16, 12:46)
Tik nežinau, kam galėčiau ją rekomenduoti.  ax.gif


Sugalvojau, sugalvojau kam rekomenduoti biggrin.gif Rekomenduoju toms, kurios nepatenkintos savo darbu 4u.gif
QUOTE(langana @ 2010 06 16, 13:05)
Beje tas pats Ivanovas parase ir kai kuriu cia skaityta ''Geografas gaubli pragere''.

Man "Gaublys" patiko biggrin.gif
Atsakyti

Perskaičiau "Prisilietimą". Patiko. Kažkaip mintys nesiriktuoja po darbo. Patiko jausmų perteikimas, galbūt jų valdymas gyvenant su nemylimu vyru. Ir tas, kad jos geriausia drauge tapo...vyro meilužė. Galima sakyti 18 amžiaus pelenė ir jos istorija su labais gausiais naujų to meto technologijų išradimais ir aprašymais.

Daba, va, mislinu vilnietės renkas, kaunietės irgi, o kaip su klaipėdietėm g.gif . Būtų smagu susitikt.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2010 06 15, 18:16)

Tai gerai.  mirksiukas.gif  Pagalvojau, kad visai mūsų išsižadėjai...  cool.gif


Kaipgi galima išsižadėti tų, kurios skaito? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 06 16, 10:46)
Neskaičiau, bet kada nors skaitysiu. Gal turi?


Neturiu, seniai būčiau įpiršus biggrin.gif Iš bibliotekos buvau paėmus.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 06 16, 16:13)
Daba, va, mislinu vilnietės renkas, kaunietės irgi, o kaip su klaipėdietėm  g.gif . Būtų smagu susitikt.


... ir Saules miestui prijaucianciom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 06 16, 11:46)
Perskaičiau George Orwello „Dienos Paryžiuje ir Londone” - ... Tik nežinau, kam galėčiau ją rekomenduoti.  ax.gif
Man. hihihi.gif
Atsakyti
Perskaiciau visas 7-ias 'Nakties namu' serijos knygas. Labai lengvos, greit ir smagiai susiskaite. Buvo neblogas atsipalaidavimas migdant vaika (nes uzmigdyti manaja tai jai tikra kancia doh.gif )
Atsakyti
Pegase 30 proc. nuolaida

user posted image
Atsakyti