Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių miesto darželiai

QUOTE(janna @ 2011 03 02, 09:38)
drinks_cheers.gif

svarbiausia sioje vietoje, manau, kad sutaptu "biolaukai" busimo darzelinuko ir personalo su kuriuo jam reikes praleisti visa diena. o visa kitka jau smulkmenos.

Tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

gal yra mamyciu, kuriu vaikuciai lanko privatu darzeli Siauliuose? noreciau info, parasykit i AZ 4u.gif i nevilti varo tie TIK NUO RUGSEJO doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 03 22, 14:05)
Labas smile.gif

gal yra mamyciu, kuriu vaikuciai lanko privatu darzeli Siauliuose? noreciau info, parasykit i AZ 4u.gif i nevilti varo tie TIK NUO RUGSEJO doh.gif


Mano vaikai lanko "Gluosnio" darželį, tai visų mokslo metų bėgyje, abiejose grupėse, vis matau ateinant naujokų. Matyt, ne visuose valstybiniuose darželiuose ta nuostata galioja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 03 22, 14:05)
Labas smile.gif

gal yra mamyciu, kuriu vaikuciai lanko privatu darzeli Siauliuose? noreciau info, parasykit i AZ 4u.gif i nevilti varo tie TIK NUO RUGSEJO doh.gif



QUOTE(Tilė @ 2011 03 23, 10:18)
Mano vaikai lanko "Gluosnio" darželį, tai visų mokslo metų bėgyje, abiejose grupėse, vis matau ateinant naujokų. Matyt, ne visuose valstybiniuose darželiuose ta nuostata galioja  g.gif


nieko nuostabaus, kad "tik nuo rugsėjo", juk pirmokėlių į mokyklą irgi neatvesi, kada panorėjęs g.gif

o šiaip tai turbūt priima bet kada tik laisvesni darželiai, nesurenkantys vaikų- o jei darželis populiarus ir gupės sukomplektuotos, o jūsų prašmas tik nuo 2011 rugsėjo parašytas, tai tiesiog nėra objektyviai kaip vaiko anksčiau priimti g.gif

apie privatų darželį nežinau nieko, deja ax.gif
Atsakyti
O ka daryti tevams (ar mamai siuo atveju), jei reikia grizti i darba koki balandzio ar geguzes menesi? g.gif Kur vaika deti, jei darzeliai nepriima? g.gif Man ta sistema kazkokia nenormali.
O dar kai padarys, kad iki metu vaika auginti namuose galesime, o po to kas? doh.gif Tokiu maziuku is vis nera kur palikti.
Atsakyti
Gal galite apie Ziogeli placiau papaskoti? Kokie uzsiemimai vyksta? Kokios aukletojos ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2011 03 25, 13:43)
Gal galite apie Ziogeli placiau papaskoti? Kokie uzsiemimai vyksta? Kokios aukletojos ir pan.?

Yra tema apie Ziogeli, bet niekas ten neraso, matyt nelabai kas lanko g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2011 03 23, 16:05)
O ka daryti tevams (ar mamai siuo atveju), jei reikia grizti i darba koki balandzio ar geguzes menesi? g.gif Kur vaika deti, jei darzeliai nepriima? g.gif Man ta sistema kazkokia nenormali.
O dar kai padarys, kad iki metu vaika auginti namuose galesime, o po to kas? doh.gif Tokiu maziuku is vis nera kur palikti.

Sistemai esi reikalingas kol moki mokesčius. smile.gif O vaikas lieka tėvų rūpesčiu,,,, net iki 18 meų mirksiukas.gif -teks samdyt auklę arba užkraut galvos skausmą seneliams schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtimi ir pamąstymais...

Dėl registracijos į darželį. Konkrečiai mes savo mažąją į tris l/d (pietinėje miesto dalyje) užregistravom likus nepilnam pusmečiui iki to rugsėjo, kada jau pradėjome vesti mažiukę (į lopšelį iškeliavo būdama 2.5 m.). Pakliuvom į visus tris, beliko išsirinkti vieną. smile.gif Lankome "Gintarėlį". smile.gif

Pasirinkome ne pagal prestižiškumo kriterijų, o pagal tai, jog mūsų l/d yra labai arti namų. Vos 5 min. kelio... Labai patogu, nereikia vežioti, sugaištame nedaug laiko nuvesdami ir pasiimdami mergytę. Jei būnu namie, pro langą matau, kai vaikiukai prieš pietus ganosi lauke biggrin.gif Be to, šis l/d mūsų mažiukei jau buvo pažįstamas, nes jo teritorijoje apsilankydavome ir anksčiau.
Kažkodėl mudviem su vyru patiko šis l/d., nors apie jį neturėjome jokios informacijos...

Šiandien galiu pasakyti - kol kas "Gintarėliu" tikrai nenusivylėme. Kukli, nepretenzinga, bet jauki, tvarkinga aplinka.
O svarbiausias dalykas, mano galva, yra tik auklėtojos, nes būtent jos visą laiką būna, užiima, bendrauja su mūsų vaikais, sukuria vienokį ar kitokį mikroklimatą grupėje... Ne direktorė, o būtent auklėtojos! smile.gif

Mūsų atveju, vieną jaunutę auklėtoją mažiukė tiesiog dievina, labai jos laukia. Deja, ši dirba tik 1-2 k. per savaitę... O kitą, vyresnę, iš ryto pamačiusi neretai ir pravirksta...Nors ši irgi stengiasi su mūsiške draugauti, lyg ir neskriaudžia jos... Tačiau simpatija yra simpatija. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 03 25, 17:22)
Sistemai esi reikalingas kol moki mokesčius. smile.gif O vaikas lieka tėvų rūpesčiu,,,, net iki 18 meų mirksiukas.gif -teks samdyt auklę arba užkraut galvos skausmą seneliams schmoll.gif  mirksiukas.gif


Jei toks požiūris, tuomet sistema turėtų būti suinteresuota, kad kuo anksčiau grįžčiau į darbą ir mokėčiau mokesčius. Šiuo atveju pusę metų lieku be pajamų, sistema be mokesčių, o man susirgus turėtų gydyti ir slaugyti g.gif Nesuprantu tongue.gif
Atsakyti
Čia kaip ir prie darželio temos priklausytu, mat pati rašiausi ne į viena darželį, vos pakliuvom į "Saulutę", esmė tame, kad aš pildydama vis teiraudavausi apie pildymą jos, ir kainas, sakiau jog stovi biržoje ir šiaip pajamų nėra tik biržos(na buvo taip). Ovisada paklausdavo elementus gaunate, mat išsiskyrusi, sakau taip, tai viskas priklauso pilna suma mokėti. Okai tvarkiausi socialini, negalėjau patikėti, man seniai priklausė mokėti po pusę sumos, nes vienam asmeniui neišneša 525 lt. o jeigu dar buna jog visiškai gauni pajamas iš socialinio tai nereikia mokėti. Ir vos ne metus jau laiko mokėjau pilną sumą. Net piktoka buvo, kad nebūčiau klaususi.
Gal sakau yra taip pat kas nežino, tad kreipkites ir tikrai turės sumažinti.
Atsakyti
QUOTE(**RamiLina** @ 2011 03 28, 12:02)
Čia kaip ir prie darželio temos priklausytu, mat pati rašiausi ne į viena darželį, vos pakliuvom į "Saulutę", esmė tame, kad aš pildydama vis teiraudavausi apie pildymą jos, ir kainas, sakiau jog stovi biržoje ir šiaip pajamų nėra tik biržos(na buvo taip). Ovisada paklausdavo elementus gaunate, mat išsiskyrusi, sakau taip, tai viskas priklauso pilna suma mokėti. Okai tvarkiausi socialini, negalėjau patikėti, man seniai priklausė mokėti po pusę sumos, nes vienam asmeniui neišneša 525 lt. o jeigu dar buna jog visiškai gauni pajamas iš socialinio tai nereikia mokėti. Ir vos ne metus jau laiko mokėjau pilną sumą. Net piktoka buvo, kad nebūčiau klaususi.
Gal sakau yra taip pat kas nežino, tad kreipkites ir tikrai turės sumažinti.


Yra bendroji nustatyta tvarka del mokescio uz darzeli. Ji paprastai ne tik skelbiama svietimo skyriaus tinklpyje, bet ir iskabinta darzelio grupese - rubineje.
Kaip tik ten yra punktas, jog jei jusu seimos pajamos nesiekia 525lt. vienam seimos nariui (nepriklausomai kokio pobudzio jusu pajamos (alimetai, pasalpa, darbo uzmokestis ar dar kas), jus turit parasyti prasyma ir pristatyti darzelio buhalterija dokumentus: jie yra isvardinti siame dokumente: http://www.siauliai....-ugd-tvarka.pdf

Ir tik tuomet, mokestis yra mazinamas.

Pazymos tai jusu rupestis, o ne darzelio. Info iskabinta darzelio grupeje tevai turetu dometis ir skaityti mirksiukas.gif
Niekas uz jus to nepadarys.

O permoka, pateikus visus reikalingus dokumentus, jums turetu arba grazinti, arba padaryti uzskaitymus uz kitus menesius.





Papildyta:
Stai cia jusu lankomo darzelio tinklapis: http://www.saulute.m....lt/?id=6&lg=lt

Jame yra isvardintos lengvatu gavimo socialines grupes, ir net gi prasymo forma del lengvatinio mokescio.
Atsakyti