Įkraunama...
Įkraunama...

Indai (lėkštės lėkštutės puodeliai)

Na taip servizu kainos ten nemazos.
O Vilniuje Jiesios firmine yra?

Esu viena ausim girdejusi, kad galima uzsisakyti dailininko ispiesta lekste ar puodeli su norimais vaizdais, gal esat kas nors bande?
Atsakyti
Gal žinote parduotuvių Vilniuje, kur galima įsigyti gražių indų servizų?
As savo ruožtu galiu pasiūlyti Žaną (Ateities gatvė) ir parduovėlę Basanavičiaus gatvėj.

Taip pat idomu, kiek jums būtų negaila sumokėti už gražų servizą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tender: 19 gruodžio 2005 - 11:12
Savo vaikams vaikiškus indus pirkome Žanoje. Tikrai labai gražūs. Didelis pasirinkimas visokių grožybių. thumbup.gif
Na, o dėl servizo, tai viskas priklauso nuo to, kiek pinigėlių gali tam skirti. bigsmile.gif
Atsakyti
Na daugiau 600 (servizas 8 zmonems) nenoreciau skirti, nebet labai, nu labai jau grazus butu.

Zanoje dabar remontas, puses produkcijos nera, gal trys serviziukai tik doh.gif
Atsakyti
Simpatiškų komplektėlių yra "Alan deco" parduotuvėse, kurios įsikūrusios Kaune - pc SAVAS, o Vilniuje - pc EUROPA.
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2004 04 05, 15:51)
na tai kur Kaune tos geresnes parduotuves?Noretusi kazko idomesnio grazesnio
Zanoje patinka porceliano indai bet jau gerokai brangus jei pirkt viska vienoda ,
O ir sudauzius kazka nepritaikysi nupirkt nes garazesniu negamina vienodu
Tos kurios pries 5 metus buvo "iseigines"jau nebe atrodo taip norisi pasikeisti ,bet nerandu i ka  mad.gif



QUOTE(Astuliukas @ 2004 04 06, 19:33)
Kiek buvau Jiesios firmineje pardej Kaune tai nieko ten ypatingo nemaciau (leksciu ta prasme) bet del servyzu, tai jie man be galo grazus bet ir kaina tai ka as zinau  blink.gif  blink.gif  blink.gif



kaune labai gražių ir originalių indų yra pc dainava parduotuvėje VYTĖ
Atsakyti
o dabar kas nors žino, kur yra gražių pietų servizų iki 1000 Lt.
Padėkit. smile.gif
Atsakyti
Man gražiausi servyzai, tai yra porcelianiniai Zepteryje, bet ten be 1500 lt gali net neiti ir tai nupirksi tik 6 asm verysad.gif . O pigesnis varijantas ko gero gausis komplektuojant pačiam, bet vėl gi jei kalba eina apie 12-os asm komplektą vien tik 36 lekščių reikia, kurių kaina nuo 10 iki 30 siekia, tai jau išeina 360 arba 1080, o tai kur dar indas karštam sudėti, padažinės, o puodeliai, arbatinukas... Taip, kad gražiai ir pigiai nieko nesigaus verysad.gif Arba dar varijantas susipirkti visą komplektą po truputį(vieną mėn dideles lėkštes, kitą sriubines, trečią-parankines...Bet vėl gi nėra garantijų, kad po mėn ar dviejų rasi tos pačios serijos indų unsure.gif )
Atsakyti
Vokietijoje pirko pažįstama tokį gražų- 8 asmenims, buvo didelė nuloaida, kainavo 500 tiktai, bet gi velnioas sunkus, kiek tada bagažo reikia registruoti lėktuvu skrendant g.gif

gal dar kas ką Lietuvoj pasiūlys
Atsakyti
geriausia formeles jisol235566 verysad.gif

QUOTE(niunka @ 2007 01 29, 12:58)
Vokietijoje pirko pažįstama tokį gražų- 8 asmenims, buvo didelė nuloaida, kainavo 500 tiktai, bet gi velnioas sunkus, kiek tada bagažo reikia registruoti lėktuvu skrendant g.gif
gal dar kas ką Lietuvoj pasiūlys

yra maciau visalos parduotuvej thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emsyte @ 2007 01 29, 19:00)
yra maciau visalos parduotuvej thumbup.gif


O kur ta parduotuvė yra?
Atsakyti
As ir ieskau indu, bet man norisi graziu, man patinka grazus indai ir as juos naudoju kasdienai sau, savo draugams. Man svarbu is kokios lekstes valgai. Neperku bet kokiu indu. Todel mano virtuveje tera tik pora leksciu, nes norisi nusipirkt man tikrai labai patinkancias.
Dorado pard. man patinka, bet viena karta susiruosiau pirkt ir tebuvo tik kelios lekstes, taip ir nesupratau ten gal tik po 4 lekstes parsiveza.
Gal jus mergaites esat uzmate grazesniu indu, kad butu galima pasikomplektuot.
Atsakyti