Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

QUOTE(Shindila!!!! @ 2005 08 18, 22:18)
Aha, Eria jau naujas temas kuri mirksiukas.gif  o kodel manes nepakvieti? as ir noriu... blush2.gif  ( skrybele mirksiukas.gif )



Nori kartu sportuot? Prasom, prisijunk, kai tik rasim kur! smile.gif O kokiam rajone tu gyveni?
Atsakyti
Zujka gi cia buvusi Juree mirksiukas.gif biggrin.gif as zveryne tongue.gif bet zinok aerobika reik lankyt dazniau..o dar geriau step aerobika...patikek idomiau... thumbup.gif
Atsakyti
Vytenio 6 yra kažkoks sporto klubas. Reklamoje rašo, kad aerobika ten kainuoja 55lt/mėn Tik nepamenu kiek kartų per savaitę doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Labai norečiau lankyti aeorobokos užsiėmimus Fabijoniškėse. Gal kas žinote, kur Fabijoniškėse vyksta nebrangūs tokie užsiėmimai? Pernai lankiau Pašilaičiuose vaikų darželyje "Aitvaras", tačiau čia užsiėmimai jau nevyksta. Žinoma vaikų darželyje nebuvo nei dušų, nei kitų privalumų, kurie paprastai yra moderniuose sporto klubuose, bet čia dirbo iš tiesų puiki trenerė. Kažko panašaus norėčiau ir dabar. Gal kas žinote tokią vietelę?
Atsakyti
1. "Aitvaras", bet gal ne as pats?
http://www.w3alchemy...ipmusrasti.html

2. lt.gym prie Juozapo, po "Nacionaliniu baldų centru" - aerobika+treniruokliai - 80,- Lt.

3. Stanevičiaus g. 86
"Jėga" (step, jėgos, kūno dizaino ir kt. aerobika)
tel. 2430360, Virginija

Niekur nelankiau, tik turiu šią informaciją, gal kas nors jau ir pasikeitė. Ieškosi toliau - papasakok, kaip sekėsi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai ačiū už informaciją. Man labai tiktų tas klubas Stanevičiaus gatvėje, bet deja niekaip negaliu ten priskambinti. Bandysiu dar karteli.
Atsakyti
QUOTE(InguleJ @ 2005 12 21, 10:28)
Labai ačiū už informaciją. Man labai tiktų tas klubas Stanevičiaus gatvėje, bet deja niekaip negaliu ten priskambinti. Bandysiu dar karteli.

Gal vakarais? Skelbimas buvo spalio mėnesį g.gif
Atsakyti
vat vat,is tikruju ir mane domintu,kur butu galima lankyti aerobika Fabijoniskese,gal kas galetu placiau papasakoti apie uzsiemimus Staneviciaus gatvej,gal kam pavyko prisiskambintis rolleyes.gif ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Roshalde @ 2005 12 29, 21:20)
vat vat,is tikruju ir mane domintu,kur butu galima lankyti aerobika Fabijoniskese,gal kas galetu placiau papasakoti apie uzsiemimus Staneviciaus gatvej,gal kam pavyko prisiskambintis rolleyes.gif ? rolleyes.gif


Kažkada seniau ten vaikščiojau. Virginija (trenerė) išmano savo darbą ir šiaip fainas žmogus thumbup.gif
Atsakyti

Vilniaus pedagoginiam universitete yra sporto klubas, aerobika 40-60 Lt, treniruokliai irgi panašiai kainuoja. Daugiau info 869980827
Atsakyti
Sveikosios mielosios, pradejau as lankyti aerobikos uzsiemimus vaiku darzelyje "Sakalelis" (Fabijoniskese). Ten veikia vaiku ir jaunimo klubas "Jega". Vakarais profesonali trenere Virginija veda aerobikos uzsiemimus (kiek suprantu ji ir kitos treneres dienos metu vaikus ir paauglius ruosia aerobikos konkursams). Per savaite vyksta uzsiemimai keris kartus. Zinoma, ten salygos nera tokio, kaip moderniuose sporto klubuose, bet man labai svarbu gera ir nuosirdi tenere, ir zinoma - uzsiemimai salia namu. Apie uzsiemimus galite daugiau suzinoti adresu www.bravissimo.lt
Atsakyti
QUOTE(InguleJ @ 2006 02 21, 16:02)
Sveikosios mielosios, pradejau as lankyti aerobikos uzsiemimus vaiku darzelyje "Sakalelis" (Fabijoniskese). Ten veikia vaiku ir jaunimo klubas "Jega". Vakarais profesonali trenere Virginija veda aerobikos uzsiemimus (kiek suprantu ji ir kitos treneres dienos metu vaikus ir paauglius ruosia aerobikos konkursams). Per savaite vyksta uzsiemimai keris kartus. Zinoma, ten salygos nera tokio, kaip moderniuose sporto klubuose, bet man labai svarbu gera ir nuosirdi tenere, ir zinoma - uzsiemimai  salia namu. Apie uzsiemimus galite daugiau suzinoti adresu www.bravissimo.lt

Ačiū, InguleJ!
Aš pati mačiau tik "Jėgą", bet kad tai tas pats - nesupratau blush2.gif , po to - nesidomėjau. Dar keli klausimai - ar ten tik aerobika? Treniruoklių nėra? Ar yra dušai, rūbinė (bent rakinama spintelė)? Koks aerobikos intensyvumas? Ar sudėtinga choreografija? Kaina?
Atsakyti