Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 15

Sveikos merginos smile.gif
arteja ir musu svente, ji bus rugpjuti wub.gif
gal girdejote kokiu atsiliepimu apie kirpeja Sandra is Aidos salono??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynakeee @ 2010 05 19, 19:57)
Sveikos merginos  smile.gif 
arteja ir musu svente, ji bus rugpjuti  wub.gif 
gal girdejote kokiu atsiliepimu apie kirpeja Sandra is Aidos salono???  4u.gif


As irgi uzsirasiusi pas Sandra is Aidos studijos. Atsiliepimus girdejau gerus. Galesiu liepa papasakoti ispudzius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 19, 16:49)
O as siandien pamaciau kaip gali skirtis kainos sukuosenu. ta pacia mano kirpeja padaro man uz 60, o kitur parei6k4 kad kainuos 180. Nu isvis nukvakus kazkokia  doh.gif Uz garbanu pastambinima (pas mane smulkiai garbanojas) ir biski sudeliojima ant pakausio kad plaukai graziau ziuretusi tokia kaina plesti  blink.gif  doh.gif


Nu jo, skirtingos tos kainos biggrin.gif Bet ir kokybė gali skirtis ax.gif Už 60 Jus pasodins su bigudukais po karštu džiovintuvu kaip į pirtelę, o už 180 tvarkinmgai sugarbanos su žnyplėmis.
Jūsų išsireiškimas "garbanų pastambinimas" skamba elementariai, bet ištikrųjų tokių dalykų praktiškai nieks juk nedaro lotuliukas.gif Tai nėra joks koregavimas to, kas yra, tai naujos šukuosenos formavimas. Juk meistrė privalės iš naujo banguoti tuos plaukučius, tai koks skirtumas šiuo atveju tarp tiesių ir besigarbanojančių plaukučių? g.gif Tikrai jokio mirksiukas.gif Taigi tas bangavimai ir sudeliojimas "biški" ir yra naujos šukuosenos padarymas. Pas viena meistrą tas kainuoja 60, pas kitą 180, manau, kad skirtumas yra tiek atlikimo technikoje, tiek salono lygyje, štai iš kur toks didelis skirtumas. O ką rinktis, tai jau kiekvieno iš mūsų asmeninis reikalas.

Manęs irgi klientės dažnai paklausia, ar nepadaryčiau nuolaidos, ar nebūtų pigesnė tam tikra šukuosena, nes pas kitą kirpėją pigiau...ką galiu atsakyti? Tik tiek, kad gali eiti pas kitą, juk nieks neverčia darytis pas mane blush2.gif

QUOTE(Ribosiuke @ 2010 05 19, 22:03)
va tokios spilkos gavosi


Pati idėja man patinka wub.gif Tik tas ilgesnes tusčias šakeles užpildyčiau dar kuom nors, nes tuštoka kažkaip blush2.gif Nors, gal čia tik man taip atrodo biggrin.gif


P.S. Vaivulka7, jau ryt pasistengsiu atsiųsti foto mūsų pynimų, nes klientės mane kankina iki vėlumo šiom dienom blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 20 gegužės 2010 - 08:54
QUOTE(Benice @ 2010 05 20, 08:52)
Nu jo, skirtingos tos kainos  biggrin.gif  Bet ir kokybė gali skirtis  ax.gif Už 60 Jus pasodins su bigudukais po karštu džiovintuvu kaip į pirtelę, o už 180 tvarkinmgai sugarbanos su žnyplėmis.
Jūsų išsireiškimas "garbanų pastambinimas" skamba elementariai, bet ištikrųjų tokių dalykų praktiškai nieks juk nedaro  lotuliukas.gif  Tai nėra joks koregavimas to, kas yra, tai naujos šukuosenos formavimas. Juk meistrė privalės iš naujo banguoti tuos plaukučius, tai koks skirtumas šiuo atveju tarp tiesių ir besigarbanojančių plaukučių?  g.gif  Tikrai jokio  mirksiukas.gif Taigi tas bangavimai ir sudeliojimas "biški" ir yra naujos šukuosenos padarymas. Pas viena meistrą tas kainuoja 60, pas kitą 180, manau, kad skirtumas yra tiek atlikimo technikoje, tiek salono lygyje, štai iš kur toks didelis skirtumas. O ką rinktis, tai jau kiekvieno iš mūsų asmeninis reikalas.


Na kad formuojama nauja šukuosena tai nesiginčyju, tiesiog manau jei plaukas ir taip garbanotas, tai ko gero tas garbanas stambias vistiek legviau suformuoti ir padaryti taip kad jos laikytusi , nei toms kuriu plaukas tiesus ir nesilaiko. Na bet ne tame esme. Man už 60lt irgi su specialiom žyplem darys. laukiu dabar kol jas įsigys. rolleyes.gif Kita savaite eisiu.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 20, 12:37)
tai ko gero tas garbanas stambias vistiek legviau suformuoti ir padaryti taip kad jos laikytusi , nei toms kuriu plaukas tiesus ir nesilaiko. Na bet ne tame esme. Man už 60lt irgi su specialiom žyplem darys. laukiu dabar kol jas įsigys.  rolleyes.gif Kita savaite eisiu.


Nežinau, iš kur pas Jus toks supratimas apie tai, ką iš ko lengviau padaryti, nes ištikrųjų taip nėra, t.y. nėra tokio fakto. Plaukas savaime yra dažnai nenuspėjamas, taigi išvadas galima daryti tik pabandžius g.gif


O dėl žnyplių - kol kas jų neturi, tik pirks, o ar nupirks? O jei ne? Sėdėsite po džiovintuvu biggrin.gif Na, aišku, čia tik juokauju, bet kad iki šiol tų žnyplių neturėjo, tai reiškia nereikėjo, o jei nereikėjo, tai nedarė tokios šukuosenos? O jei nedarė, tai linkiu, kad Jūs nebūtumėte ta, ant ko bandys vestuvių dieną unsure.gif Pasibandykite gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 05 20, 13:13)
Nežinau, iš kur pas Jus toks supratimas apie tai, ką iš ko lengviau padaryti, nes ištikrųjų taip nėra, t.y. nėra tokio fakto. Plaukas savaime yra dažnai nenuspėjamas, taigi išvadas galima daryti tik pabandžius  g.gif
O dėl žnyplių - kol kas jų neturi, tik pirks, o ar nupirks? O jei ne? Sėdėsite po džiovintuvu  biggrin.gif  Na, aišku, čia tik juokauju, bet kad iki šiol tų žnyplių neturėjo, tai reiškia nereikėjo, o jei nereikėjo, tai nedarė tokios šukuosenos? O jei nedarė, tai linkiu, kad Jūs nebūtumėte ta, ant ko bandys vestuvių dieną  unsure.gif Pasibandykite gal  g.gif

drinks_cheers.gif ir dar kad kaina prie to pačio nepakiltų jei dar nebandė lotuliukas.gif

nors iš dalies sutinku kad kainos salonuose skiriasi, pas mus miestas nedidelis tai ir tų prestižinių salonų vienas kitas. Ir kainas laiko savo, bet tikrai ne trigubas schmoll.gif Šiaip jeigu turit savo kirpėją kuri patikima ir padaro pigiau tai ko tada nervintis kad kitur bangiau biggrin.gif vat jei atvirkščiai būtų tada jau blogai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomike: 20 gegužės 2010 - 12:30
mano svente rugsejo pradzioje, nznau ka daryt, esu kae kirpimu, man plaukai tikrai neatauks, kad sukuosena kazkokia butu galima daryt. ka patartumet?
Atsakyti
QUOTE(Grryne @ 2010 05 20, 13:32)
mano svente rugsejo pradzioje, nznau ka daryt, esu kae kirpimu, man plaukai tikrai neatauks, kad sukuosena kazkokia butu galima daryt. ka patartumet?


Turite pasirinkimą tarp 3: palaidi su lengva banga, pusiau palaidi ir susegti. Iš kare ilgio plaukų galima padaryti pynimų, perpynimų, pvz.:
user posted imageuser posted imageuser posted image

palaidų:
user posted imageuser posted image

O šiaip patarčiau būtinai kuom nors papuošti šukuoseną, ar gyvom, ar dirbtinėm gėlėm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 05 20, 10:16)
As irgi uzsirasiusi pas Sandra is Aidos studijos. Atsiliepimus girdejau gerus. Galesiu liepa papasakoti ispudzius wink.gif



Oij labai lauksiu smile.gif as irgi apie ja girdejau tik gerus atsiliepimus. man ja rekomendavo mano viena drauge, nes tos Sandros vyras dirba kartu su mano drauges vyru smile.gif sake kad ji superine... tai labai tikiuosi kad ji musu nenuvils 4u.gif o darysiesi bandomaja sukuosena? o makiaza tam paciam Aidos salone darysiesi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynakeee @ 2010 05 20, 14:02)
labai tikiuosi kad ji musu nenuvils  4u.gif  o darysiesi bandomaja sukuosena? o makiaza tam paciam Aidos salone darysiesi?  mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif
taip, ten pat ir sukuosena, ir makiaza. Bandomuosius zadu pasidaryti, tik dar neuzplanavau kada doh.gif sudetinga su vazinejimu i klp...
Atsakyti
QUOTE(Grryne @ 2010 05 20, 13:32)
mano svente rugsejo pradzioje, nznau ka daryt, esu kae kirpimu, man plaukai tikrai neatauks, kad sukuosena kazkokia butu galima daryt. ka patartumet?

as kare pries pat vestuves kirpsiu, nes nenoriu tu standartiniu precioskiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 20, 15:32)
as kare pries pat vestuves kirpsiu, nes nenoriu tu standartiniu precioskiu  ax.gif


Ups..o dabar irgi turite kare? bigsmile.gif Turiu omeny ar bandėte jį, nes eksperimentuoti prieš vestuves..na...gal nereiktų biggrin.gif
Atsakyti