Įkraunama...
Įkraunama...

Parašyk laišką Kalėdų Seneliui!

o kada atsakymas turejo ateiti?
mes tai jokio atsakimo nesulaukem g.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 12 14, 12:59)
O mes laiške štai tokį užrašą radome:
Mano drauge,
underfined
verysad.gif

Tik patempus virvutę, pasirodė gražus paveikslėlis su palinkėjimu.



Jau sutvarkyta! bigsmile.gif
Atsakyti
O ar visos gaunate elektroninį senelio šalčio atsakymą ? g.gif Mes su vaikais bandeme, taciau atsakymo taip ir nesulaukėme verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal žinot ar nuoroda pirmoje temos žinutėje dar galioja? Norim rašyti laiškutį, bet ar gausim atsakymą g.gif
Atsakyti
Turiu mazyte problemele smile.gif Dukrytei tiek pripasakojau paie laiska Kaledu seneliui, kadji man tik diktavo ir pazadejau daug geru dalyku padaryti, nors jai treji metukai ir issiunteme el. pasta per supermamu puslapi, issiunteme sestadieni, bet dukryte laisko is senelio nesulauke schmoll.gif Pamaniau, kad gal blogai ka nors parasiau, tai parasiau siandien ryte vel, bet kol kas nera to laisko ir viskas. Gal jau neveikia, o gal kazkas uztruko.
Aciu, jeigu atsakysite kada laukti to svarbaus laisko smile.gif
Atsakyti
as pernai kaip bajeri savo vardu rasiau laiska, paziureti kas ten kaip vyksta ir parasiau nora "noriu vaikiuko" ir ka jus manot pries Kaledas pastojau lotuliukas.gif tongue.gif
jei rimtai tai smagus dalykas labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnes @ 2007 11 19, 15:52)
Turiu mazyte problemele smile.gif Dukrytei tiek pripasakojau paie laiska Kaledu seneliui, kadji man tik diktavo ir pazadejau daug geru dalyku padaryti, nors jai treji metukai ir issiunteme el. pasta per supermamu puslapi, issiunteme sestadieni, bet dukryte laisko is senelio nesulauke  schmoll.gif Pamaniau, kad gal blogai ka nors parasiau, tai parasiau siandien ryte vel, bet kol kas nera to laisko ir viskas. Gal jau neveikia, o gal kazkas uztruko.
Aciu, jeigu atsakysite kada laukti to svarbaus laisko smile.gif

mes vakar raseme Kaledu seneliui laiska ir gavom atsakyma thumbup.gif

http://www.supermama.lt/kaledos/
Atsakyti
Na ir mes parašėm tą laišką ir jokių žinių jau daugiau nei savaitę doh.gif Gerai, kad dar vaikas mažas ir nesupranta, bet jei taip bus ir kitais metais verysad.gif
Atsakyti
va čia apie klaidas buvo rašyta
http://www.supermama...?...9349&st=132
Atsakyti
tai aš taip ir nesupratau - galima kur nors seneliui rašyt, kad gaut atsakymą ar ne g.gif ?
Papildyta:
kaledinis supermamos pastas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as ieskojau tam pagrindiniame puslapyje kur tras pastas bet neradau verysad.gif gal galite parasyti tikslia nuorodele??? ax.gif Aciu! wub.gif
Atsakyti
Labai smagu, rasem daug ax.gif lauksim atsakymo 4u.gif ir tikimes,kad elfams kojines tikrai siltos bus 4u.gif taip pat ir JUMS MAMYTES, TEVELIAI, SENELIIAI IR SENELES, DRAUGAI IR ARTIMIEJI linkime kvepianciu Kuciu ir Laimingu Kaledu 4u.gif
Atsakyti