Įkraunama...
Įkraunama...

Kings Lynn gyvenančios mamos

Aha...na bet ne tiek jau daug čia mūsų ir yra smile.gif šiandien nusiunčiau dar vieną cv, bet manau, kad niekas čia man neskambins...praitą kartą nusiunčiau cv administratorės pareigoms, nors turiu 3 metus patirtį, niekas nė neskambino. Įsivaizduokite, koks Lietuvoje darbuotojų pasirinkimas... doh.gif Na tai turbūt palauksim brolio kol grįš atostogoms, birželį parvažiuoja, ir atgal visi mausim į Kingslyną bigsmile.gif Tiesa, brolis dirba mėsos fabrike, kuris yra ne pačiame mieste, o kažkur šalia. Ne Tulipe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nimfa:) @ 2010 05 21, 12:37)
Na aš toks žmogus, kad jei ką darau, tai turiu daryti gerai, kaip sakoma, "chaltūrinti" nemoku blush2.gif tad jei jau imčiausi tokio darbo, tai tikrai negalėčiau daug vaikų pasiimti, juk tai labai didelė atsakomybė. Kiekviena mama patiki tau savo brangiausią vaiką. Ir nori, kad juo būtų saugiai pasirūpinta. Mano vienas, ir tai labai daug su juo reikia užsiimti, nuolat žiūrėti, kad ko nepasidarytų. O jei kokie 5??? doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif Aišku, darželyje grupėse būdavo po 20, bet būdavo auklytė, kuri padėdavo, valgyti nereikėdavo jiems daryti, o čia viską pati. Tai jau geriau fabrike, mažesnė atsakomybė. Žinoma, vaikus reikia užimti veikla, kad nesiaustų beproto, to galėčiau, juk žinau kuom reikia sudominti, medžiagos irgi nn, ir dainų, ir žaidimų ir t.t. Bet jau tam pasiryžčiau  tik tada, kai matyčiau, kad tikrai galėčiau pasirūpinti ( max 3 vaikus imčiau), ir jei nieko kito neliktų g.gif O kas jūsų vaikelį prižiūrėdavo, kai dirbdavote? Kiek mokėdavote auklei?


aisku,ka ten prichalturinsi su vaikuciais,man sirdis neleistu schmoll.gif

oj mes tu aukliu turejom ne viena, doh.gif nes taip buvo kad is vieno miesto i kita vis kraustemes (kaip dirbom per agenturas tai taip ir buna) nera pastovios vietos...bet seip ''stafke'' apie £2 i val.ima vienos daugiau kitos maziau,bet asmeniskai kai ieskodavom aukles jau £2 max sau galedavom leisti moketi...ir tai kiti sakydavo akd daug mokat....viena angle imdavo £15 i diena (ji neskaiciuodavo valandu)....

laurinute - ar neatskambino is tos agenturos? mb ten isidarbino db,visai netiketai,tai tas nr ir yra tas pats nr,tik ne visada jos laisvos pakelti rageli smile.gif
o nemaciau kad tu laukiesi! bigsmile.gif
(be to nereikejo pabegti is uzsienieciu mamyciu temutes,ten tikrai fainai,tiesiog nereikia kreipti demesio i kai kurias,o ir seip piktybisku ten nera tiesiog ne taip supratai ten viska ) 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(dzokada @ 2010 05 27, 16:07)
laurinute - ar neatskambino is tos agenturos? mb ten isidarbino db,visai netiketai,tai tas nr ir yra tas pats nr,tik ne visada jos laisvos pakelti rageli smile.gif
o nemaciau kad tu laukiesi!  bigsmile.gif
(be to nereikejo pabegti is uzsienieciu mamyciu temutes,ten tikrai fainai,tiesiog nereikia kreipti demesio i kai kurias,o ir seip piktybisku ten nera tiesiog ne taip supratai ten viska )  4u.gif

Susiskambinau bet jau dirbam kitur o del tos ten temos tiek jau mirksiukas.gif to nebelysiu ten schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2010 05 27, 18:07)
aisku,ka ten prichalturinsi su vaikuciais,man sirdis neleistu  schmoll.gif

oj mes tu aukliu turejom ne viena, doh.gif  nes taip buvo kad is vieno miesto i kita vis kraustemes (kaip dirbom per agenturas tai taip ir buna) nera pastovios vietos...bet seip ''stafke'' apie £2 i val.ima vienos daugiau kitos maziau,bet asmeniskai kai ieskodavom aukles jau £2 max sau galedavom leisti moketi...ir tai kiti sakydavo akd daug mokat....viena angle imdavo £15 i diena (ji neskaiciuodavo valandu)....




Na tuomet labiau apsimoka samdyti, nei pačiai prižiūrėti g.gif Nebent darbo nerasčiau verysad.gif O jūs abi lauketės, faina gyvenate nuostabiu laukimu. Sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šis pranešimas yra skelbiamas daugelyje forumo temų, čia informacija apie pasikeitusią tvarką, ir būsimą parašų tvarkymosi akciją.

 ! 
Mielos portalo narės/nariai,
Norėtumėm paprašyti susitvarkyti Jūsų parašus, kurie paskutiniu metu labai neatitinka taisyklių. (taisykles rasite čia )

Norėtumėm priminti, kad paraše gali būti:

* arba 2 liniuotės
* arba 1 liniuotė 1 paveikslėlis/nuotrauka
* arba 1 liniuotė 1 didesnis užrašas (7-10dydžio)
* arba 2 liniuotės vienas mažas užrašas (iki 5 dydžio pageidautina)

(Paraše negalima susirašyti kilogramų, centimetrų bei dantukų ar kokių kitų jūsų mažylių pasiekimų, tam skirti Jūsų dienoraščiai forume)

Yra narių, kurios į parašus įsikelia galerijų/temų nuorodas, norėtumėm priminti, kad paraše galima turėti:

* šeimos nuotraukų galeriją
* rankdarbių galeriją be kainų
* nuorodą į paramos, ar kitą ne komercinės paskirties temą (kelionės, bendraminčiai, bendraamžiai ir pan.)

Blog'ų, parašuose turėti negalima. Norinčios jį turėti, gali įsikelti per profilio informaciją "asmeninis tinklalapis".

tema apie parašus yra čia ir čia
konkretus paaiškinimas, kas ir kodėl leistina/neleistina yra čia

Informacija apie tai, ko nei temose, nei parašuose turėti negalima čia

Pastaruoju metu buvo padaryti keli pakeitimai dėl leidžiamų simbolių skaičiaus  paraše. Šiuo metu paraše galima turėti 3 eilutes užrašų/liniuočių/nuorodų. Sistemą tarpą tarp liniuočių ar nuorodų priima irgi kaip eilutę.

P.S. narės, išsipirkusios komercines temas, parašuose gali turėti tiek galerijas su kainomis, tiek nuorodas į jų komercines temas, tiek kvietimus pirkti jų prekes.

Prašytume susitvarkyti parašus per 2 savaites, nes nuo birželio 14d., prasidės masinis parašų trynimas, ir radus netvarkingą parašą, jis bus naikinamas, o narei/nariui skiriama nuobauda.

Atsakyti
Sveikutes as gal ir ne itema bet linkiu sekmes merginos.Gaila nerandu ammyciu is spaldingo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nimfa:) @ 2010 05 28, 12:54)
Na tuomet labiau apsimoka samdyti, nei pačiai prižiūrėti g.gif Nebent darbo nerasčiau verysad.gif O jūs abi lauketės, faina gyvenate nuostabiu laukimu. Sėkmės 4u.gif  4u.gif  4u.gif


jo,bet jeigu nesinori vaiko savo leisti kazkur,arba kaip cia lb daznai buna kad visai anglu nemoka (tai zinoma kad neturi darbo,o i ukius dirbti nenori eiti) tai tuomet apsiema kazka saugoti pacios namuose smile.gif

tas laukimas jau baigia ir nuzudyti lotuliukas.gif doh.gif rupesciu pilna,gyv.vietos ieskojimas,darbas (aciu D jau B rado darbuka),o dar gimdyti jau noretusi ens atsibodo tas sunkumas visas,zodziu hihihi.gif doh.gif

o tu pati moki anglu kazkiek?

QUOTE(vanesiukee @ 2010 06 01, 13:33)
Sveikutes as gal ir ne itema bet linkiu sekmes merginos.Gaila nerandu ammyciu is spaldingo ax.gif


Tai juk Spaldingas visai cia pat mirksiukas.gif ax.gif junkis drasiau tiktai biggrin.gif
Atsakyti
Labukas.Na jei junkis tai gerai smile.gif
Gyvenu su dukryte Spaldinge jau 4 menesiai.Dukryte eina i mokykla,o as dirbu.Vyras ir sunus Lietuvoje.Nesu cia visiskai viena nes gyvenam kartu su vyro sesrs seima.Bet tarp musu nemazas amziaus skirtumas,tad nevisada randam bendra kalba.Man yra 26 metukai,dukrytei greit bus 7.
Tai tiek apie mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2010 06 01, 16:45)

tas laukimas jau baigia ir nuzudyti  lotuliukas.gif  doh.gif rupesciu pilna,gyv.vietos ieskojimas,darbas (aciu D jau B rado darbuka),o dar gimdyti jau noretusi ens atsibodo tas sunkumas visas,zodziu hihihi.gif  doh.gif

o tu pati moki anglu kazkiek?




fainas fainas tas laukimas, biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nu jo, prieš galą tai jau norisi, kad viskas greičiau baigtųsi. Nieko, nieko, viskas bus gerai. 4u.gif Aš tai kai laukiausi, ir norėjau, kad viskas greitai baigtųsi, o paskui jau galvojau, geriau kai abu viename buvom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nu jo, moku. Tik nežinau kiek mokėsiu, realiai susidūrusi. lotuliukas.gif Vidurinėje egzą laikiau, (9 berods gavau) , universitete irgi ta kalba buvo, irgi egzą laikiau, tik tiek, kad jos jau 5 metai niekur nevartoju g.gif O brolis sako, kad čia jų kalba visiškai skiriasi nuo tos, kokią aš mokiausi, t.y nuo bendrinės. Bet manau, pradžiai užteks, juk pagrindą tai tikrai susikalbėsiu, o paskui gyvenant tą jų akcentą geriau suprasiu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesiukee @ 2010 06 02, 13:22)
Labukas.Na jei junkis tai gerai smile.gif
Gyvenu su dukryte Spaldinge jau 4 menesiai.Dukryte eina i mokykla,o as dirbu.Vyras ir sunus Lietuvoje.Nesu cia visiskai viena nes gyvenam kartu su vyro sesrs seima.Bet tarp musu nemazas amziaus skirtumas,tad nevisada randam bendra kalba.Man yra 26 metukai,dukrytei greit bus 7.
Tai tiek apie mane ax.gif


Malonu susipažinti 4u.gif O kur dirbate? man viskas įdomu, nes pati ketinu atvykti, tad stengiusi, kuo geresnį vaizdą įsivaizduoti, ir kad ne vienas žmogus papasakotų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesiukee @ 2010 06 02, 11:22)
Labukas.Na jei junkis tai gerai smile.gif
Gyvenu su dukryte Spaldinge jau 4 menesiai.Dukryte eina i mokykla,o as dirbu.Vyras ir sunus Lietuvoje.Nesu cia visiskai viena nes gyvenam kartu su vyro sesrs seima.Bet tarp musu nemazas amziaus skirtumas,tad nevisada randam bendra kalba.Man yra 26 metukai,dukrytei greit bus 7.
Tai tiek apie mane ax.gif


o kodel nusrendet va taip atskirai seimyna gyventi? ax.gif keista kad tik 4men o dukryte jau ir i mokykla spejo pradeti eiti smile.gif Ka dirbi? rolleyes.gif

QUOTE(nimfa:) @ 2010 06 02, 19:41)
Nu jo, moku. Tik nežinau kiek mokėsiu, realiai susidūrusi.  lotuliukas.gif Vidurinėje egzą laikiau, (9 berods gavau) , universitete irgi ta kalba buvo, irgi egzą laikiau, tik tiek, kad jos jau 5 metai niekur nevartoju g.gif O brolis sako, kad čia jų kalba visiškai skiriasi nuo tos, kokią aš mokiausi, t.y nuo bendrinės. Bet manau, pradžiai užteks, juk pagrindą tai tikrai susikalbėsiu, o paskui gyvenant tą jų akcentą geriau suprasiu.  g.gif


Ai tai tada nebaisu irnesakyk.gif svarbiausia kad zn ta kalba,tada viskas bus tvarkoje pamatysi wink.gif aisku is pradziu (ypac atvykus i sita krasta) galvosi kad tu isvis anglu nemoki,nes cia tokiu slyksciu akcentu tie vietiniai sneka,kad net patys anglai is kitu vietu keikia hihihi.gif bet kadangi tu vietiniu nera cia baisiai daug tai viskas ok lotuliukas.gif pripratus prie akcento anglu isvis bus gerai wink.gif
Atsakyti
Dirbu vaisiu fabrike netoli namu.Seima atskirai nes vyras mano sunkios traumos stojasi ant koju ir del sveikatos negali cia atvykti.Mokyklloi lb greit vieta gavome nes jos jau mokyklinis amzius.
Atsakyti