Įkraunama...
Įkraunama...

Spermai palankus liubrikantai :-)

Sveiki, as pasyvi stebetoja...
Bet si karta nebeistveriau, LINUTAS - Jus tikra saunuole! lotuliukas.gif
Klausimas - kokio galingumo (priartinimo) mikroskopas, kad pavyko pamatyti grikiukus..ir as uzsimaniau paekspermentuoti ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif geras lotuliukas.gif

QUOTE(Linutas @ 2010 08 25, 10:59)

isigijau mikroskopa, pasiemiau MB megini, pasiemiau preseed lubrikanta ir.. Stebejau kaip jis cia veikia  g.gif


Atsakyti
tikrai geras matymas, berods 400x padidinus, bet bijau sumeluoti blush2.gif Patikekit, bandziau nufotografuoti, nufilmuoti, bet vienas fotikas super tinkamas ir fotografuoja, bet sugedes LCD ekraniukas, tad viskas aklai buvo daroma ir aiksu, kokybe gavosi nuline sad.gif
Stai ka pavyko is visu ekperimenu nufilmuoti geriausiai tai dviuodegi spermiuka:
http://www.facebook....143878078977474 nezinau ar matysit..
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 08 25, 11:49)
tikrai geras matymas, berods 400x padidinus, bet bijau sumeluoti  blush2.gif Patikekit, bandziau nufotografuoti, nufilmuoti, bet vienas fotikas super tinkamas ir fotografuoja, bet sugedes LCD ekraniukas, tad viskas aklai buvo daroma ir aiksu, kokybe gavosi nuline sad.gif
Stai ka pavyko is visu ekperimenu nufilmuoti geriausiai tai dviuodegi spermiuka:
http://www.facebook....143878078977474 nezinau ar matysit..

Visai neblogai matosi..O cia pritraukats tik vienas spermiukas?uzdejus lasu-ar matosi kaip jie juda?kokia kryptimi?
Atsakyti
viskas matosi kokiu noriu padidinimu. Bet filmuota tai pritrauktas, todel toks didelis. Bet siaip tai manosi spermiuku struktura labai gerai. Netgi stebejau kaip mano leukocitai pagave ,,zudo" spermiukus verysad.gif Na, bet buvo ne vaisingos dienos, tad turiu laukti savo laiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 08 25, 13:07)
viskas matosi kokiu noriu padidinimu. Bet filmuota tai pritrauktas, todel toks didelis. Bet siaip tai manosi spermiuku struktura labai gerai. Netgi stebejau kaip mano leukocitai pagave ,,zudo" spermiukus  verysad.gif Na, bet buvo ne vaisingos dienos, tad turiu laukti savo laiko  blush2.gif

Oho, as apsalus lotuliukas.gif
taip panorau ekpermentu, bet kaip is vyro gauti grikiu? jei jam pasakysiu kam naudosiu, pasius.. blink.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
man gine patare vietoj lubrikanto, jei yra jauciamas sausumas, tiesiog naudoti vaikiska aliejuka, kuo naturalesni, arba netgi galima paprasta maistini alieju rolleyes.gif pasak jos, aliejus neapsunkina spermiuku judejimo. Tai va dabar ir naudojam vaikiska aliejuka blush2.gif puikiai atstoja lubrikanta thumbup.gif na o pastot kol kas nepavyko, bet cia jau ne tame saknys verysad.gif
Linutas, jei turi galimybes, ar nenoretum atlikt bandymo su vaikisku aliejuku ir paziuret ar is tikruju netrukdo spermiuku judejimui? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Serpentine~: 25 rugpjūčio 2010 - 12:18
QUOTE(~Serpentine~ @ 2010 08 25, 13:17)
Linutas, jei turi galimybes, ar nenoretum atlikt bandymo su vaikisku aliejuku ir paziuret ar is tikruju netrukdo spermiuku judejimui? g.gif  blush2.gif


Linutas, o ką aš Tau sakiau, kad reikia bandyt su aliujum ar grietine lotuliukas.gif juokas juokais, bet pasirodo - pataikiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2010 08 25, 12:16)
Oho, as apsalus  lotuliukas.gif
taip panorau ekpermentu, bet kaip is vyro gauti grikiu? jei jam pasakysiu kam naudosiu, pasius.. blink.gif

na kai gausiu meginio (vargsas maniskis doh.gif ) tai isbandysiu dar ir alieju blush2.gif turiu paprasto rapsu ir alyvuogiu. jokiu vaikisku aliejuku neturiu doh.gif Jei gauciau, kokreciai paziureciau.

Tino, kaip su giretine nezinau ar matysis pro mikroskopa, bet pabandysiu lotuliukas.gif
Nezinau ar gerai, turiu tik grietines su lakto bacilomis, kurios vaizda gali ,,gadinti" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 08 25, 10:59)
Na, as nebuciau as, jei neatlikciau savo ekperimentu  lotuliukas.gif
isigijau mikroskopa, pasiemiau MB megini, pasiemiau preseed lubrikanta ir.. Stebejau kaip jis cia veikia  g.gif

kiek mikroskopas kainavo, kur pirkai? na ir idomiai jus cia kalbat, ir as noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 08 25, 13:30)
na kai gausiu meginio (vargsas maniskis  doh.gif ) tai isbandysiu dar ir alieju  blush2.gif turiu paprasto rapsu ir alyvuogiu. jokiu vaikisku aliejuku neturiu  doh.gif Jei gauciau, kokreciai paziureciau.

laaabai idomu suzinot rezultata bigsmile.gif pasak mano gines pats geriausias naturalus maistinis aliejus, nereikia tada nei jokiu lubrikantu, o ir spermiukams netrukdo. dar pasijuokem, kad ir kiausinio baltymas tinka, bet gi nepatogu kiekviena karta pries ND eit kiausini dauzt ir atskirt tryni nuo baltymo doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(peteliuske @ 2010 08 25, 13:35)
kiek mikroskopas kainavo, kur pirkai? na ir idomiai jus cia kalbat, ir as noriu  biggrin.gif

bet tikrai kaip idomu paekspermentuoti thumbup.gif noreciau ir as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Serpentine~ @ 2010 08 25, 13:37)
laaabai idomu suzinot rezultata bigsmile.gif pasak mano gines pats geriausias naturalus maistinis aliejus, nereikia tada nei jokiu lubrikantu, o ir spermiukams netrukdo. dar pasijuokem, kad ir kiausinio baltymas tinka, bet gi nepatogu kiekviena karta pries ND eit kiausini dauzt ir atskirt tryni nuo baltymo doh.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

bet tikrai kaip idomu paekspermentuoti thumbup.gif noreciau ir as blush2.gif


aš pasitikiu Linutu, pati nenoriu lotuliukas.gif gal kad aš ne prie medicinos g.gif

ech, ir geros, merginos, Jūsų ginės, kad taip paprastai rekomenduoja gerą daiktą -aliejų mirksiukas.gif aš tai pirmą kartą dabar apie tai išgirstu, nors su daug kuo kalbėta apie sausumo problemą...

girdėjai, Linutai, tinka ir alyvuogių ir rapsų aliejus. taigi prašom prispaust SB kad duotų medžiagos eksperimentams lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet pasilikit dar tos medžiagos ir ND thumbup.gif
Atsakyti