Įkraunama...
Įkraunama...

Konkursas "Mano šeimos laisvalaikis"

QUOTE(Erszebeth @ 2010 05 18, 13:33)
Ech jūs, bobos, bobos  smile.gif Sraigė, matai, užkliuvo. Galima imti lauk, nes vat dabar imu ir atskleidžiu, jog tai mano nuotrauka. "Dar nebuvo nei vienos nuotraukos įkeltos, o "scenarijus" jau aiškus buvo" - kurgi ne, nes galvodama būtent apie tą nuotrauką, aš ir užvedžiau kalbą apie tą "scenarijų" - paklausiau Rustės, ar gali nesimatyti asmens galvos, ar gali būti kita kūno dalis. Rustė pasakė - dėkit nuotraukas, žiūrėsim. Na ir pažiūrėjom - matyt, šeimos laisvalaikis nuotraukoje atsispindėjo, net ir nesimatant tėčio nugarai, jeigu ji buvo patvirtinta. O vištos kudakuoja - oi, ką tik apie tai šnekėjom, ir tik pažiūrėkit, būtent tokia nuotrauka atsirado. Vaje, koks sutapimas, kokios visos įžvalgios, iš anksto nuspėjo, tekit balionėlių  4u.gif  4u.gif  4u.gif  ax.gif

nuotrauka jusu tikrai labai grazi 4u.gif
puikiai tiktu kokiam gamtos konkursui

bet seimos man asociojasi su seima,tetis +mama+vaikas, arba vienas is tevu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2010 05 18, 08:57)
rimtas darbas vyksta  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
user posted image

Būtent kad darbas, o ne laisvalaikis....
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 05 18, 13:33)
Ech jūs, bobos, bobos  smile.gif Sraigė, matai, užkliuvo. Galima imti lauk, nes vat dabar imu ir atskleidžiu, jog tai mano nuotrauka. "Dar nebuvo nei vienos nuotraukos įkeltos, o "scenarijus" jau aiškus buvo" - kurgi ne, nes galvodama būtent apie tą nuotrauką, aš ir užvedžiau kalbą apie tą "scenarijų" - paklausiau Rustės, ar gali nesimatyti asmens galvos, ar gali būti kita kūno dalis. Rustė pasakė - dėkit nuotraukas, žiūrėsim. Na ir pažiūrėjom - matyt, šeimos laisvalaikis nuotraukoje atsispindėjo, net ir nesimatant tėčio nugarai, jeigu ji buvo patvirtinta. O vištos kudakuoja - oi, ką tik apie tai šnekėjom, ir tik pažiūrėkit, būtent tokia nuotrauka atsirado. Vaje, koks sutapimas, kokios visos įžvalgios, iš anksto nuspėjo, tekit balionėlių  4u.gif  4u.gif  4u.gif  ax.gif

Čia aptarimų tema. Jei dedi foto į konkursą, tai tikėkis perskaityt ir tokių komentarų, kurie nepatiks. Nelaiko nervai - neskaityk šitos temos arba nedalyvauk. O apsivardžiuot nemandagu.
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 05 18, 15:14)
Būtent kad darbas, o ne laisvalaikis....

o laisvalaikį kiekvienas supranta savaip. Mano a.a. močiutei laisvalaikis būdavo ravėti gėlynus. Ji tai dievindavo. Draugeliui iš paparelinės klasės - spręsti visokius matematikos, fizikos uždavinius. Man-ravejimas yra darbas, uždavinių sprendimas-mokymąsis. Bet taip atrodo man. O yra žmonių,kurie galvoja kitaip, ir taip yra jų pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 05 18, 15:16)
Čia aptarimų tema. Jei dedi foto į konkursą, tai tikėkis perskaityt ir tokių komentarų, kurie nepatiks. Nelaiko nervai - neskaityk šitos temos arba nedalyvauk. O apsivardžiuot nemandagu.


Labą dieną, malonu, kad taip rūpinatės mane instruktuoti, bet be reikalo stengiatės. SM fotokonkursuose dalyvauju ir jų aptarimus seku gerokai seniau, nei jūs čia apskritai prisiregistravusi, tad ne jūs man galite pasakyti, ko tikėtis, o ko ne mirksiukas.gif Ir ko gero savo pačios "nervus" jūs čia projektuojate į savo susikurtą mano virtualų paveikslą, nes, priešingai jūsų nuomonei, komentarai man labai, labai patiko, sėdėjau ir žvengiau, nes tai aš pati savo klausimais nupasakojau "scenarijų", kurį po to "suradote" mano nuotraukoje. Negalėjau praleisti malonumo apie tai pasakyti, bet sulaukus konkurso pabaigos nebebūtų buvę taip smagu, nes viskas būtų užmiršta, jau seniai kudakuotumėte apie kažką kito. Beje, metafora ir ironija nėra apsivardžiavimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 05 18, 12:16)

Ir labai jau tamsta negatyvi del visko cia esat ziuriu..vien kritika ir nepasitenkinimas... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2010 05 18, 17:19)
Ir labai jau tamsta negatyvi del visko cia esat ziuriu..vien kritika ir nepasitenkinimas... rolleyes.gif


Nieko panasaus. Jos pastebejimas labai teisingas. Ir dar... nesuprantu, prie ko cia reg-cijos data? Jeigu tu veliau prisiregistravai, tai sedek ir tylek в тряпочку, a nia? Tai naujokams tada cia is vis nera ko roditis...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 18 gegužės 2010 - 16:39
QUOTE(Erszebeth @ 2010 05 18, 13:33)
Ech jūs, bobos, bobos  smile.gif įžvalgios, iš anksto nuspėjo, tekit balionėlių  4u.gif  4u.gif  4u.gif  ax.gif

Truputį ir žodynas pas tamstą blink.gif Bobos... vištos... Fui... Jei pas jus kaime įprasta taip vadintis, tai nereiškia, jog ir kitiems priimtina. doh.gif
Beje, puikiai žinau, jog esate senbuvė, todėl labai nustebino tai, jog dėjote tokią nuotrauką... Tikėjausi, kad galima buvo dėti nuotraukų sužaidžiant šešeliu ar iš profilio, iš nugaros... Niekas nereikalauja įrodymo, jog tai tėtis, senelis ar dėdė, o ne kaimynas... O vengiant parodyti susugusį žmogų kadre... tai jau praeitis... Man atrodo, reikia subręsti ir pereiti į kitą fotokonkurso lygmenį... Na, čia jei supratot ką noriu pasakyti, o jei ne, tai matomai nelemta...

P.S. sraigė neužkliuvo, netgi priešingai... matosi laisvalaikis, tiesiog kiekvienas nuotraukas, meną ir konkursą suvokia savaip... Rašo savo nuomonę arba tiesiog garsiai mąsto... Tam ir yra ši tema.

P.P.S. Įtarimas buvo, kad po klausimų įkelsit tokio tipo nuotrauką, bet tikėjausi, gal bent viso žmogaus silueto...

Lašeli, o ką laisvalaikiu negalima dirbti sode? biggrin.gif Juk tai irgi laisvalaikis, o ne darbas (už atlygį). Galbūt kažkam buvimas gamtoje, sode tai aktyvus darbingas laiko leidimas...

Laisvalaikis – laikas, nepriskiriamas tokiai privalomai veiklai kaip darbas (profesinė veikla, namų ruoša), mokymasis, valgymas, miegas. Kai kuriais atvejais nėra griežtos ribos tarp privalomų atlikti darbų ir laisvalaikio, kadangi kai kurie privalomi darbai gali būti atliekami ir laisvu nuo darbo metu, savo malonumui (pavyzdžiui, kokio nors ilgalaikio plano, teikiančio malonumą, vykdymas).
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 05 18, 17:48)
Truputį ir žodynas pas tamstą  Bobos... vištos...


Tiesiog neadekvati reakcija i kritika.
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 05 18, 17:48)
Niekas nereikalauja įrodymo, jog tai tėtis, senelis ar dėdė, o ne kaimynas... O vengiant parodyti susugusį žmogų kadre... tai jau praeitis...  Man atrodo, reikia subręsti ir pereiti į kitą fotokonkurso lygmenį...


Niekas nevengia, toli gražu schmoll.gif Tas pats tėtis, tik su vyresne dukryte, visu gražumu puikuojasi jau trečiajame SM konkurse, pavadintame "Linksmieji šeimos pietūs", kuris vyko 2005 m. pradžioje. Tad jūsų sapalionės apie fotokonkursų lygmenis ir subrendimus toli prasilenkia su tikrove. Nuotrauka su arti pritraukta sraige (dėl ko nukenčia tėčio "siluetas") labiau atspindi temą, nei dvi sutūpę ir nosis sukišę, neaišku, ką veikiančios figūros, nors ir sutilpusios į kadrą nuo galvos iki kojų.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 05 18, 14:56)
Labą dieną, malonu, kad taip rūpinatės mane instruktuoti, bet be reikalo stengiatės. SM fotokonkursuose dalyvauju ir jų aptarimus seku gerokai seniau, nei jūs čia apskritai prisiregistravusi, tad ne jūs man galite pasakyti, ko tikėtis, o ko ne  mirksiukas.gif Ir ko gero savo pačios "nervus" jūs čia projektuojate į savo susikurtą mano virtualų paveikslą, nes, priešingai jūsų nuomonei, komentarai man labai, labai patiko, sėdėjau ir žvengiau, nes tai aš pati savo klausimais nupasakojau "scenarijų", kurį po to "suradote" mano nuotraukoje. Negalėjau praleisti malonumo apie tai pasakyti, bet sulaukus konkurso pabaigos nebebūtų buvę taip smagu, nes viskas būtų užmiršta, jau seniai kudakuotumėte apie kažką kito. Beje, metafora ir ironija nėra apsivardžiavimas  ax.gif

Nu tu dar karvėm čia visas nepatikusias išvadink, o po t parašyk, kad čia metafora doh.gif
Net jei ir susiraukšlėjusi labiau už mane - man vienodai. Man jau pakankamai metų, kad ir gerokai vyresnius kritikuočiau, o prie ko čia tas registracijos forume laikas, tai visai neįkertu, tipo proto daugiau pas tas, kurios anksčiau?....
Eik dar pažvenk.... Sakyčiau žvengia tik arkliai, bet girdėjau, kad ir žmonės su arkliška mąstysena...

QUOTE(baltė @ 2010 05 18, 16:48)
Lašeli, o ką laisvalaikiu negalima dirbti sode? biggrin.gif  Juk tai irgi laisvalaikis, o ne darbas (už atlygį). Galbūt kažkam buvimas gamtoje, sode tai aktyvus darbingas laiko leidimas...

Laisvalaikis – laikas, nepriskiriamas tokiai privalomai veiklai kaip darbas (profesinė veikla, namų ruoša), mokymasis, valgymas, miegas. Kai kuriais atvejais nėra griežtos ribos tarp privalomų atlikti darbų ir laisvalaikio, kadangi kai kurie privalomi darbai gali būti atliekami ir laisvu nuo darbo metu, savo malonumui (pavyzdžiui, kokio nors ilgalaikio plano, teikiančio malonumą, vykdymas).

Nu žinok, man katorga visokie ravėjimai, sodinimai etc., tai net mintis nešovė, kad tai gali būt laisvalaikis smile.gif Ta prasme malonus laisvalaikis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 05 18, 18:17)
Man jau pakankamai metų, kad ir gerokai vyresnius kritikuočiau, o prie ko čia tas registracijos forume laikas, tai visai neįkertu, tipo proto daugiau pas tas, kurios anksčiau?....


Prie to, kad fotokonkursuose dalyvauju ir jų aptarimus seku gerokai seniau už tamstą, tad visiškai absurdiškai skamba jūsų susireikšminę pamokymai, ko tikėtis ir ko nesitikėti iš fotokonkursų aptarimų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 05 18, 18:28)
Prie to, kad fotokonkursuose dalyvauju ir jų aptarimus seku gerokai seniau už tamstą,


Kazkaip nesimato.
Atsakyti