Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

As jau pora metu kerpuosi, dazausi Blic salone Kaune. thumbup.gif
Atsakyti
Rekomenduocia salona Plauku galerija Kaune Savanoriu pr., kainos ten namazos, bet uz kokybe ta diena verta sumoketi smile.gif
Atsakyti
o sakykit, ka geriau darytis pirmiau - sukuosena ar makiaza? unsure.gif

beje, klausimas del Ausros is BLIC: kokia kosmetika ji naudoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feline: 28 gruodžio 2009 - 18:59
QUOTE(Feline @ 2009 12 28, 19:56)
o sakykit, ka geriau darytis pirmiau - sukuosena ar makiaza?  unsure.gif

beje, klausimas del Ausros is BLIC: kokia kosmetika ji naudoja?

Ji naudoja Make Up Forever (ar kaip ten ji vadinasi). Labai gera kosmetika, laiko thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif as irgi girdejau geru atsiliepimu apie plauku galerijos kirpeja Rita ,galvoju pas ja nueit pasibandyt, jei patiks pas ja gavoju darytis. taip pat dar geru atsiliepimu girdejau apie salone bliom ausros gatvej visaziste Ausra ir kirpeja Julija irgi lb gerai atlieka savo darba. O seip galvoju pries pasidaryti bandomaja sukuosena ir makiaza, kad isitikinti, kad tikrai gerai daro, nes esu nusvilus su visaziste, kai pries pora metu ejau y pamerges tai padare toki klaiku makiaza kad ne tas zodis, o laiko persidazyti nebuvo...veidas buvo baltesnis uz kuna, o akys juodos...tam salone prietemoj gerai nemaciau, tik paskui sviesoj pasiziurejus aiktelekau...atrodziau kaip y helloweeno vakareli susiruosus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Yellow_girl @ 2009 12 31, 13:40)
sveikutes  mirksiukas.gif  as irgi girdejau geru atsiliepimu apie plauku galerijos kirpeja Rita ,galvoju pas ja nueit pasibandyt, jei patiks pas ja gavoju darytis. taip pat dar geru atsiliepimu girdejau apie salone bliom ausros gatvej visaziste Ausra ir kirpeja Julija irgi lb gerai atlieka savo darba. O seip galvoju pries pasidaryti bandomaja sukuosena ir makiaza, kad isitikinti, kad tikrai gerai daro, nes esu nusvilus su visaziste, kai pries pora metu ejau y pamerges tai padare toki klaiku makiaza kad ne tas zodis, o laiko persidazyti nebuvo...veidas buvo baltesnis uz kuna, o akys juodos...tam salone prietemoj gerai nemaciau, tik paskui sviesoj pasiziurejus aiktelekau...atrodziau kaip y helloweeno vakareli susiruosus... doh.gif


Nzn kaip del Ritos, bet Egle, tai super gerai daro sukuosenas thumbup.gif nenusivilsi tikrai ir cia jau isbandyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainiukė @ 2010 05 05, 15:43)
Sveikutes  smile.gif
gal kuriai teko darytis sukuosena pas kirpeja Laura is BLIC salono Kaune? Kokie atsiliepimai?



Jeigu nebijot kad paves, tai darykites. Snd pradejus derintis del bandomosios sukuosenos, man ji pasake, kad nezino ar vestuviu diena gales 9 h ateiti. Priezastis tokia - ji taip anksti nesikelia, nes turi vaika. Pasakiau, kad aciu, kadangi jus abejojete ar atsikelsit daryti man sukuosenos (vestuvines), susirasiu kita kirpeja, o ji dar driso mane aprekti kad as esu nesupratinga, nes neturiu vaiku! ir numete rageli.... Po tokio "malonaus" bendravimo tikrai negaleciau rekomenduoti jos kaip patikimos kirpejos...
Atsakyti
QUOTE(3kitten @ 2010 05 05, 19:40)
Jeigu nebijot kad paves, tai darykites. Snd pradejus derintis del bandomosios sukuosenos, man ji pasake, kad nezino ar vestuviu diena gales 9 h ateiti. Priezastis tokia - ji taip anksti nesikelia, nes turi vaika. Pasakiau, kad aciu, kadangi jus abejojete ar atsikelsit daryti man sukuosenos (vestuvines), susirasiu kita kirpeja, o ji dar driso mane aprekti kad as esu nesupratinga, nes neturiu vaiku! ir numete rageli.... Po tokio "malonaus" bendravimo tikrai negaleciau rekomenduoti jos kaip patikimos kirpejos...


Aciu uz atsakyma. Tikrai negraziai ji jums atsake..ir dar del vestuvines sukuosenos. Dabar jau man neramu, nes as uzrasyta dar ankstesniam laikui nei jus. Na paziuresiu kaip seksis su ja pacia pasisneketi susitikus, nes speju, kad ne ji mane uzrase. Nors po tokio jusu komentaro, pradedu galvoti ar tik neteks ieskoti kitos kirpejos.
Atsakyti
QUOTE(Saldainiukė @ 2010 05 05, 20:42)
Aciu uz atsakyma. Tikrai negraziai ji jums atsake..ir dar del vestuvines sukuosenos. Dabar jau man neramu, nes as uzrasyta dar ankstesniam laikui nei jus. Na paziuresiu kaip seksis su ja pacia pasisneketi susitikus, nes speju, kad ne ji mane uzrase. Nors po tokio jusu komentaro, pradedu galvoti ar tik neteks ieskoti kitos kirpejos.


Mane irgi administratore uzrase. Dziaugiausi kol snd nepaskambinau del bandomosios. + dar ji belenkokiu sukuosenu nedaro - pvz man paprasto kuodo pasake, kad nesugebes padaryt, nes ji dazniausiai daro visokius perpinimus.

Siulyciau Jums pasiskambinti jai ir kuo anksciau, nes snd 5 kirpyklas perskambinau, kol uzsirasiau 9 ryto pas kirpeja.
Atsakyti
QUOTE(3kitten @ 2010 05 05, 22:44)
Mane irgi administratore uzrase. Dziaugiausi kol snd nepaskambinau del bandomosios. + dar ji belenkokiu sukuosenu nedaro - pvz man paprasto kuodo pasake, kad nesugebes padaryt, nes ji dazniausiai daro visokius perpinimus.

Siulyciau Jums pasiskambinti jai ir kuo anksciau, nes snd 5 kirpyklas perskambinau, kol uzsirasiau 9 ryto pas kirpeja.


Man administratore irgi minejo, kad ta kirpeja perpynimus daro graziai. As jai sakau, kad ir su perpynimais ten kazkokiais ar be ju, bet noriu, kad plaukai butu i kuoda suristi, nes nenoriu, kad plaikstytusi. Tai ji nieko nesake, bet vadinas nepadarys man kuodo g.gif Na as tik pamerges sukuosena darysiuos, ne vestuvine, bet vis tiek norisi graziai atrodyt ir kad padarytu taip kaip norisi man. Susitariau pas ja pacia po keliu dienu nueiti pasitart kas kaip, tai ziuresiu ka ji man pasakys. Beda ta, kad as ir makiaza ten darysiuos, tai noretusi toje pacioje kirpykloje viska, kadangi mano laikas labai ribotas, nes vestuves toli nuo Kauno bus.
Atsakyti
QUOTE(Saldainiukė @ 2010 05 06, 00:04)
Man administratore irgi minejo, kad ta kirpeja perpynimus daro graziai. As jai sakau, kad ir su perpynimais ten kazkokiais ar be ju, bet noriu, kad plaukai butu i kuoda suristi, nes nenoriu, kad plaikstytusi. Tai ji nieko nesake, bet vadinas nepadarys man kuodo  g.gif Na as tik pamerges sukuosena darysiuos, ne vestuvine, bet vis tiek norisi graziai atrodyt ir kad padarytu taip kaip norisi man. Susitariau pas ja pacia po keliu dienu nueiti pasitart kas kaip, tai ziuresiu ka ji man pasakys. Beda ta, kad as ir makiaza ten darysiuos, tai noretusi toje pacioje kirpykloje viska, kadangi mano laikas labai ribotas, nes vestuves toli nuo Kauno bus.


Man ta pati beda buvo - pas ausra uzsirasius makiazui, tai ir sukuosena norejau ten pat darytis, bet... Dabar darysiuosi pas Grazina is Grozio Galerijos, gal kas zinot ka nors apie ja?

Beje netoli nuo blic yra 3 salonai (iki 5 minuciu kelio) tai sarma style, grozio galerija ir plauku galerija. Gal pravers jei nesusisnekesit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(3kitten @ 2010 05 06, 09:15)
Man ta pati beda buvo - pas ausra uzsirasius makiazui, tai ir sukuosena norejau ten pat darytis, bet... Dabar darysiuosi pas Grazina is Grozio Galerijos, gal kas zinot ka nors apie ja?

Beje netoli nuo blic yra 3 salonai (iki 5 minuciu kelio) tai sarma style, grozio galerija ir plauku galerija. Gal pravers jei nesusisnekesit  mirksiukas.gif


Aciu uz patarima smile.gif apie Plauku galerija tai ir pati masciau jau, kad gal reiketu ten bandyt pasiskambint, tik kazkaip del kainos baisu, nes paskaicius komentarus susidare nuomone, kad ten gerokai daugiau kainuotu doh.gif na, bet geriau brangiau, nei visai be sukuosenos likti lotuliukas.gif
Atsakyti