Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški savaiminio įdegio kremai

Merginos, gal kas naudojate savaiminio idegio krema, kuris visiskai nekenkia. Noriu rast kur butu galima nusipirkti ekologiska krema. Noriu idegt, bet tikrai nezadu eit i soliariumus, tai belieka rast naturalu kremuka.
Atsakyti
As esu naudojus Lavera savaimini (tinka ir veidui, ir kunui) ir Sante palaipsniui idegi suteikianti kremuka veidui..
Lavera labai patiko. Ir spalva, ir kvapas geri.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 05 18, 16:52)
As esu naudojus Lavera savaimini (tinka ir veidui, ir kunui) ir Sante palaipsniui idegi suteikianti kremuka veidui..
Lavera labai patiko. Ir spalva, ir kvapas geri.


O kur pirkai si kremuka? Nes as ieskojau elektroninese parduotuvese, bet radau pardavinejama tik veidui skirta kremuka. O Kaune tai is vis neisivaizduoju kur butu imanoma rast. Galeciau ne is LT atsisiust, bet butu geriau rast cia.
Atsakyti
O Jergens ekologiškas ar ne? 4u.gif ir gal kas bandėte? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(makitaa11 @ 2010 05 19, 10:34)
O kur pirkai si kremuka? Nes as ieskojau elektroninese parduotuvese, bet radau pardavinejama tik veidui skirta kremuka. O Kaune tai is vis neisivaizduoju kur butu imanoma rast. Galeciau ne is LT atsisiust, bet butu geriau rast cia.

As Lavera pirkau ebay.
Atsakyti
As naudojus Nature's Gate savaimini - tepiau ir kuna, ir veida. Man patiko: neorandzina, lengva ruduma duoda (as baltaode), nesidengia dryziais.

QUOTE(OneLove @ 2010 05 19, 10:41)
O Jergens ekologiškas ar ne? 4u.gif ir gal kas bandėte? kokie atsiliepimai?


Neekologiskas, bet kiek girdejau atsiliepimai geri apie ji.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 05 19, 20:46)
As Lavera pirkau ebay.


As irgi, labai patiko. Graziau pasidengia ir maziau smirdi nei neekologiski, spalva irgi gera. Be to, dar odyte labai gerai drekina ir laikosi neblogai. Zodziu, labai labai thumbup.gif
Atsakyti
As taip pat Lavera bandziau, man taip pat patiko wink.gif nezinau kaip del sudeties, ar visiskai naturalus, bet patiko. Aisku neduoda labai jau didelio efekto idegio, reikia kokias tris dienas kiekviena diena po nedaug teptis, bet man pakanka wink.gif
Atsakyti
Gal kas naudojot sante savaiminio idegio krema kunui, kur yra 75 ml? Labai mazas kiekis, tai galvoju, kiek tokio kiekio uztektu ir ar daznai reikia teptis, norint isgauti grazia spalvyte g.gif
Papildyta:
QUOTE(Knowing @ 2010 05 21, 17:26)
As taip pat Lavera bandziau, man taip pat patiko wink.gif nezinau kaip del sudeties, ar visiskai naturalus, bet patiko. Aisku neduoda labai jau didelio efekto idegio, reikia  kokias tris dienas kiekviena diena po nedaug teptis, bet man pakanka wink.gif


O kur pirkai si Laveros kremuka?
Atsakyti
QUOTE(makitaa11 @ 2010 05 22, 19:24)
Gal kas naudojot sante savaiminio idegio krema kunui, kur yra 75 ml? Labai mazas kiekis, tai galvoju, kiek tokio kiekio uztektu ir ar daznai reikia teptis, norint isgauti grazia spalvyte  g.gif

kazkada apie sita Sante savaimini nelabai kokie atsiliepimai buvo.. brangus, spalvos irgi nelabai duoda, kiekis mazas..
Atsakyti
As taip pat isbandziau laveros savaiminio idegio kremuka, tai jis man super smile.gif po pirmo karto buvau siek tiek irudusi, o antra karta, tai jau labai matesi, spalva labai gera smile.gif tik aisku nelabai dar sekesi lygiai issitept...
Atsakyti
Gal kas ka naujo ir gero radot? 4u.gif nes deja deja, bet Lavera savaiminio idegio losijono sudetyje yra Dihydroxyacetone....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 14 gegužės 2018 - 18:15