Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXV TEMA,

QUOTE(Ulitka @ 2010 06 10, 09:29)
Nesupratau  blush2.gif ..kokiu rinkimu??Mes tik muzikantams rinksime kaip ir visada...


nu renkami pinigeliai is sveciu jaunuju pradziai ar kazkas panasaus blush2.gif tai kaip organizuojat? muzikantams kiek buvau vestuviu nerenka, nes jie ir taip pinigus uz darba gauna schmoll.gif tai tik jauniesiems ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, jau senokai cia lankausi ir ne viena esu patrukdzius su savo prasymukais ka nors persiusti. Dar karteli noriu padekoti!!!!! Tuo paciu noriu pasidalinti, ka as pasirinkau savo ruosiamai sventei, visos idejos is sio nuostabaus ideju katilo. As irgi nusprendziau daryti pasaka apie zvakes bei paklode su natom. Bet pasirinkau lengvesni buda aisku brangesni ax.gif Uzsakiau zvakes is Jakelio zvakiu, labai grazios ir bus su auskiniais atitinkamu zodziu uzrasais. O paklodes paveksliuka su natom padalinau i penkias eilutes ir planuoju atspausdinti ant nedideles,vaikiskos lovytes dydzio, paklodes, kad jaunieji glaustusi arciau viens kito 4u.gif Tikiuosi kad pavyks.
Mergaites gal zinot kur galima nusipirkti sukabinamas sirdeles Vilniuje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske11: 10 birželio 2010 - 13:59
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 10, 13:29)
nu renkami pinigeliai is sveciu jaunuju pradziai ar kazkas panasaus blush2.gif tai kaip organizuojat? muzikantams kiek buvau vestuviu nerenka, nes jie ir taip pinigus uz darba gauna schmoll.gif  tai tik jauniesiems ax.gif

per mano vestuves tai rinko taip,toki popierini seifiuka svocia davinejo visiems ir sake kad jaunavedziams kelionei renkam,kiti sako renkam pradziai,kiti vezimeliui pirmam vaikui ir ttt biggrin.gif
seip dar daug kur renka muzikantams,is tu pinigu ir gauna uz darba,jei per maza suma surenka-jauneji damoka,jei per didele vistiek jiems lieka kaip arbatpinigiai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes wink.gif
Noriu ir as prie Jusu prisjungti smile.gif Labai apsidziaugiau radus sia tema ir jau tikrai radau daug daug naudingos informacijos. Vestuvese buvau vos karta ( ir tai nelabai vykusios buvo), o sia vasara, rugpjucio 7d, teks debiutuoti jau net svocios vaidmeny smile.gif Mus su vyru pakviete kaip liudininkus, taciau vestuves bus gan kuklios, be muzikantu, pirsliu ir pan, tad mum teks papirsliaut siek tiek tongue.gif Nesinori, kad vestuves butu eiline baliuska, tai noriu paruosti uzduociu, staigmenu ir pan. Labai jaudinuos, kad tokia didziule atsakomybe, bet manau, kad viskas bus gerai bigsmile.gif O dar su tokiu buriu pagalbininkiu drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovituxss @ 2010 06 10, 00:49)
Svočiutės kurios rimtai ruošiasi ne tik šią temą skaitė nuo pradžių bet ir daug prieš tai buvusių renkasi viską po trupinėli.nepatingėkit ir paskaitinėkit bent porą paskutiniu temelių tikrai daug info yra.  thumbup.gif  nes jei kas kelis puslapius visoms naujoms viską priminsim tai naujovėms neliks vietos.gerbkim kitų triūsą  drinks_cheers.gif

Nekažin ko prašau (ne scenarijaus), o papraščiausiai gražių žodžių, kurių manau ne viena turi, negi taip sunku parašyt, o skaityt nėra kada, nes vestuvės šeštadienį. Ačiū už supratingumą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuvaite001: 10 birželio 2010 - 16:00
QUOTE(lietuvaite001 @ 2010 06 10, 00:46)
Sveikos, na tenka ir man šis malonus vaidmuo. Tad nepykit, kad neskaitau viso temos, nes jau laiko nebedaug likę, gal galėtų kas parašyt kokius gražius žodžius jaunavedžiams, palinkėjimą, bet tik ne banalius atibodusius eilėraščius. Labai ačiū padėjusioms 4u.gif
Papildyta:
Kokiu momentu sekama ta 4 žvakių pasaka?


Na nezinau ar tinkami, bet ikelsiu:



Zodziai jauniesiems:

Tegul mezdiais uzauga tos mintys,kur siandien branginat abu.tegul laime pavirsta tos viltys,kurios dega tarp jusu sirdziu.tegul duonos bus nuolat ant stalo,kuria valgys mazyliai vaikai.tegul niekad jausmai neatsala,o zodziai pavirsta darbais.
Atsakyti
Sveikos mergaitės, matau ruošiasi tik visos, kruta, juda. Aš irgi vis darbuojuos prie vestuviu, koreguoju, planuoju ir t.t.
Mergaitės man iškilo tokia problemėlė, nusprendėm nesidėti jokių piršlių juostų ar dar ten ko, bet niekaip nesugalvoju kaip galėtumėm išsiskirti iš kitų jog esame piršliukai. Gal kas turit kokių minčių o gal jau pačios puosėtės kitaip nei tradiškai mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Dzesika:) @ 2010 06 09, 19:03)
Sveikos, kazkurioj temoj skaiciau apie dovanas tevams, kur dovanoja medu anytai ir prisako paciai nelaizyti, o saldinti jaunuju gyvenima, jaunikio tevui vandens pistoleta seima uzklupusiems gaisrams gesinti, neprisimenu visu dovanu, HELP  doh.gif

aš dar galvojų kuom pakeistį tą šautuvą, nes šautuvą dovanosiu policininkui-gaisrininkui, tai nesinori, kad dubliuotųsi dovanos schmoll.gif va gal kokį mini laistytuvą? g.gif

QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 10, 00:28)
gal dar galit patart kaip su tais pinigeliu rinkimais? 4u.gif  vis mastau kaip cia reiktu suorganizuoti, nes jaunieji minejo, kad noretu... g.gif tai ka jus zadat daryt? ar jau dariusios esat? ax.gif
oi buvo tokia diskusija užvirusi senose temose biggrin.gif aš neoragnizuosiu jokių pinigų rinkimų, nes svečiai ir taip jau dovanas neš pinigais, tai gaunasi tas papildomas rinkimas kaip svečių reketavimas unsure.gif nebent muzikantai kažką organizuos smile.gif

QUOTE(poniav @ 2010 06 10, 17:12)
Mergaitės man iškilo tokia problemėlė, nusprendėm nesidėti jokių piršlių juostų ar dar ten ko, bet niekaip nesugalvoju kaip galėtumėm išsiskirti iš kitų jog esame piršliukai. Gal kas turit kokių minčių o gal jau pačios puosėtės kitaip nei tradiškai mirksiukas.gif ?

aš labai norių, kad piršlys dėtųsi ne tradicinę juostą per petį,o tokią prisegamą prie atlapo, bet niekur nerandame pirkti verysad.gif gal kas kur užmatėte?arba internete gal kur? būčiau dėkinga mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 10 birželio 2010 - 18:28

aš labai norių, kad piršlys dėtųsi ne tradicinę juostą per petį,o tokią prisegamą prie atlapo, bet niekur nerandame pirkti verysad.gif gal kas kur užmatėte?arba internete gal kur? būčiau dėkinga mirksiukas.gif 4u.gif
[/quote]
Aš irgi kažko netradicinio noriu, ir nesugalvoju kaip čia išsiskirti g.gif
O tokios juostos apie kurią šnekat aš net nežinau g.gif
Atsakyti

aš labai norių, kad piršlys dėtųsi ne tradicinę juostą per petį,o tokią prisegamą prie atlapo, bet niekur nerandame pirkti verysad.gif gal kas kur užmatėte?arba internete gal kur? būčiau dėkinga mirksiukas.gif 4u.gif
[/quote]


Idomu, pirma karta girdziu ir niekada nemacius, butu idomu. Kadangi ir man nelabai ta juosta, bet butent kad reiketu issiskirti pirsliui nuo sveciu. Ta prisegama butu super thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti