Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Vilniuje- III

Pirmoji tema apie sporto klubus Vilniuje yra čia.

Antroji tema čia.

Sėkmės dailinant kūno linijas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal žinote kokių sporto klubų tik moterims (be effectus ir šeipingo)? smile.gif

Atsakyti
O kam jums sporto klubas ? Aš sportuoju nuo pat balandžio iki spalio lauke, nusipirkau hantelius, minu dvirati, namie padarau pilvo presą ir puikus rezultatas.


QUOTE(Zemeje @ 2010 05 18, 19:53)
Sveikos,
gal žinote kokių sporto klubų tik moterims (be effectus ir šeipingo)?  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Julya @ 2010 05 09, 10:58)
aš irgi ten lankiausi,tai sužavėta tik pirmus 2kartus buvau  biggrin.gif  vėliau 100proc. įsitikinau,kad sumokėti pinigai neatitinka kokybės  rolleyes.gif

Taigi ir einu ne vien dėl treniruoklių naujumo. Aplinka malonesnė. Ko nepasakysi apie kitus sporto klubus dienos metu. Ateina placiu peciu vyrukai ir komentuoja garsiai kokios merginos uzpakali. Nesidrovi ir i akis pasakyti apie dailesne subinaite poros komplimentu "ant visos sales":) Forume to niekad neteko girdeti. Ramiau ten ir tiek. Ir nebutina puse tukstancio moketi. Galima ir pigiau. Jei iki keturiu susisukti spesi.
Ir dar pliusas, jog rankšluostį duoda. Nereikia temptis per visa miestą sunkios kuprinės. smile.gif Ir moteriška pirčių zona yra. Niekad maudymuko nedėviu. Patogu smile.gif
Atsakyti
Ar yra koks klubas pilaiteje?
Atsakyti
Merginos, gal galit rekomenduoti pigias ir geras aerobikos, pilates ar pan treniruotes Naujamiestyje. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, gal zinote, ar lazdynu, lazdyneliu, bukciu rajonuose, kur nors vyksta aerobikos uzsiemimai? Taip noretus,o niekur salia nezinau kad vyktu. Lazdynu baseine yra tik sale,aerobikos nera blink.gif
Atsakyti
Kažkas anksčiau vis paklausinėdavo apie 7 mūzas Fabijoniškėse, tai galiu atsakyt, nes vakar ten užsirašiau. Na, klubelis tai toks paprastutis, rūbinės bišk pelėsiais trenkia, prabangos jokios nesitikėkit, kam to reikia. smile.gif Sportavom trise, netrodo, kad minios ten ir šiaip plūstų. Treneris būna tik tada, kai iš anksto susitari dėl treniruotės. Ėjom dviese, tai pritaikė vasaros akciją - 12 k./mėn už 80 Lt.

Atsakyti
QUOTE(Zemeje @ 2010 05 18, 19:53)
Sveikos,
gal žinote kokių sporto klubų tik moterims (be effectus ir šeipingo)?  smile.gif

Pati sportuoju sporto klube Stimulus (stimulus.lt) Vilniuje netoli VCUP parduotuves, kuris yra tik moterims. Labai paprastas, bet jaukus. Vyksta kuno dizaino, body flex'o, jogos, pilates ir kalanetikos uzsiemimai. Tikrai rekomenduoju. Treneriai puikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lisa_nova @ 2010 07 12, 09:24)
Pati sportuoju sporto klube Stimulus (stimulus.lt) Vilniuje netoli VCUP parduotuves, kuris yra tik moterims. Labai paprastas, bet jaukus. Vyksta kuno dizaino, body flex'o, jogos, pilates ir kalanetikos uzsiemimai. Tikrai rekomenduoju. Treneriai puikus thumbup.gif


O kiek kainuoja ir kokios ten salygos?
Atsakyti
QUOTE(lisa_nova @ 2010 07 12, 09:24)
Pati sportuoju sporto klube Stimulus (stimulus.lt) Vilniuje netoli VCUP parduotuves, kuris yra tik moterims. Labai paprastas, bet jaukus. Vyksta kuno dizaino, body flex'o, jogos, pilates ir kalanetikos uzsiemimai. Tikrai rekomenduoju. Treneriai puikus thumbup.gif


o per +30-35 karscio imanoma sportuoti?
kaip vedinimas?
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2010 07 12, 08:55)
O kiek kainuoja ir kokios ten salygos?

Mano manymu, jis nera labai pigus. Bet man 50% sumos kompensuoja draudimas thumbup.gif
1 kartas - 35lt (o jei ateisit dviese, bus po 28lt).
4 kartai/men - 119lt
8 kartai/men - 169lt
As perku 12 kartu/men uz 199lt. Nors dabar turiu lojalumo kortele, todel mokesiu kazkiek maziau biggrin.gif
20 kartu/men - 249lt
Salygos normalios. Kaip jau minejau, jis yra itin paprastas. Dabar kai karsta, tai siek tiek nesmagu, nes ten dusu nera. Bet as kriauklej truputi nusiprausiu. Siaip duoda slapiu serveteliu kunui nusivalyti. Pries/po treniruotes vaisina obuoliais, morkomis ir pan. thumbup.gif Na nezinau, man ten labai treneriai patinka. Puikiai isaiskina kaip kvepuot ir kaip pratima daryt. Taip pat kokie raumenys dirba ir pan. Jei del skausmu ar traumu vieno ar kito pratimo daryti negali, duoda kita. Ir siaip yra puikus motyvatoriai. smile.gif
Dar patinka, kad ten uzsiemimu rezervacijos sistema idiegta. Is anksto susidelioji visa uzsiemimu grafika. Be to, apie treniruote yra primenama diena pries sms'u. Vienu metu treniruotis gali 15 merginu, todel sale nera visiskai perpildyta, kad nera kur nei kojos pastatyt. smile.gif
Siulau isbandyti bent viena karta. Nepatiks, susirasit jums tinkamesni varianta. Maciau, kad prie spaudos rumu yra moterims skirtas sporto klubas, tik apie ji nieko nezinau.
Atsakyti