Įkraunama...
Įkraunama...

Sakiau niekada negimdysiu...

Kai pagimdžiau, sakiau sau, kad daugiau nebegimdysiu, nes per daug teko prisikentėt, kai sužinojau, kad laukiuosi antro, man buvo šokas, kaip vėl viską reikės ištverti, bet pasirodo nebuvo antrą kart taip sunku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernesta123 @ 2008 02 04, 17:29)
Kai pagimdžiau, sakiau sau, kad daugiau nebegimdysiu, nes per daug teko prisikentėt, kai sužinojau, kad laukiuosi antro, man buvo šokas, kaip vėl viską reikės ištverti, bet pasirodo nebuvo antrą kart taip sunku ax.gif

Ačiu už palinkėjimus smile.gif
Vat ir aš dabar sakau, kad antro vaiko nenoriu, bet kaip pažiuriu i mamytes su vėžimėliais, kažko supavydžiu ir vis pagalvoju, kad gal vis dėlto reikia.., bet kai pagalvoju, kad vėl viskas iš naujo, tai... doh.gif doh.gif
Kaip Dievulis duos taip ir bus..
Žinau tik viena kad labai, labai myliu vaikus ir dėl ju padaryčiau viska..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renaciukas25: 04 vasario 2008 - 21:54
labai grazi istorija smile.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Labai grazi tavo istorija ir visai ji nenuobodi schmoll.gif
Sveikinu 4u.gif
O as jau bijau ka ir sakyt atrodo, kad jau nestuke.gif trecio, bet as atrodo jo tikrai nenoriu, antrajam dar tik 3metukai, pasimetus esu testas rodo neigiama, bet mmm jau veluja gera savaite
Atsakyti
As tai tokias grazias istorijas skaitydama beveik verkiu..pati dar neturiu savo atzaleliu, b et ateis svente ir i mano kiema...

Aukit sveikutes bukit grazutes wub.gif
Atsakyti
Gražiai papasakojai wub.gif
Aukit laimingos 4u.gif
Atsakyti
Dievuliau, pradėjo kauptis ašaros... kaip gražu wub.gif turbūt pačiai dabar baisu pagalvoti, kaip galėjai susimąstyti apie tokio stebukliuko praradimą, ane? smile.gif
Sekmės jums augant 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aukit grazios ir laimingos thumbup.gif
vacation1.gif ok.gif good.gif
user posted image
Atsakyti
labai grazi istorija smile.gif aukite sveikos ir dideles 4u.gif sekmes
Atsakyti
beskaitant, si istorija taip primine manaja bigsmile.gif
Sveikinu susilaukus dukrytesuser posted image
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti