Įkraunama...
Įkraunama...

Uz kurio teketi?

Idomu, ar daznai gyvenime buna taip, kad reikia rinktis is dvieju vyru? Rodos, myli abu. Tik ta meile yra skirtinga. Ir ateina toks metas, kai reikia pasirinkti viena arba kita. Ir tada prasideda pliusiuku ir minusiuku deliojimai, vertinimai, lyginimai. Is tiesu, nieko nera baisiau uz ta emocine busena, kai tenka rinktis kuris gi is tu dvieju - busimas vyras. g.gif Vienas - patrauklus fiziskai, "tusovnas", besirupinantis savo isvaizda, norintis seimos ir vaiku, taciau nepakankamai ispruses, nesugebantis spresti problemu (bent jau mieliau leidzia tai daryti moteriai), daznai gali buti veikiamas nuotaiku kaitos, be galo isdidus ir principingas dry.gif . Jis ganetinai vienisas, beveik neturi draugu. sad.gif
O su kitu jautiesi ideali moteris. clap.gif Jis - protingas, rupestingas, atsakingas, be proto mylintis, simpatiskas. Su tokiu vyru jaustumeis kaip uz muro sienos, viskuo butu pasirupinta. rolleyes.gif I ji bet kada galetum kreiptis bet kokios pagalbos ir, zinai, kad viskas bus sutvarkyta, o i kita tos pagalbos niekad nesikreipi, nes zinai, kad jis nepajegus tau kuo nors padeti. VA ir iskyla tada klausimas: kuris is dvieju butu geresnis vyras, vaiku tevas, seimos galva? g.gif Su kuriuo gyvenimas nepasidarytu kartus? Juk bendras poros gyvenimas, tai nera vien seksas, pasilinksminimai ir pan. Atsiranda buitis, problemos, kurias reikia spresti ir tada tas neveiklus vyras gali taip pradeti erzinti, kad tie jausmai kaip mat isgaruos. dry.gif
Brangiosios, parasykit savo mintis ir pamastymus, kuris gi butu geresnis vyras??? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Rusnytė @ 2004 05 10, 08:25)
Idomu, ar daznai gyvenime buna taip, kad reikia rinktis is dvieju vyru? Rodos, myli abu. Tik ta meile yra skirtinga. Ir ateina toks metas, kai reikia pasirinkti viena arba kita. Ir tada prasideda pliusiuku ir minusiuku deliojimai, vertinimai, lyginimai. Is tiesu, nieko nera baisiau uz ta emocine busena, kai tenka rinktis kuris gi is tu dvieju - busimas vyras. g.gif Vienas - patrauklus fiziskai, "tusovnas", besirupinantis savo isvaizda, norintis seimos ir vaiku, taciau nepakankamai ispruses, nesugebantis spresti problemu (bent jau mieliau leidzia tai daryti moteriai), daznai gali buti veikiamas nuotaiku kaitos, be galo isdidus ir principingas dry.gif . Jis ganetinai vienisas, beveik neturi draugu. sad.gif
O su kitu jautiesi ideali moteris. clap.gif Jis - protingas, rupestingas, atsakingas, be proto mylintis, simpatiskas. Su tokiu vyru jaustumeis kaip uz muro sienos, viskuo butu pasirupinta. rolleyes.gif I ji bet kada galetum kreiptis bet kokios pagalbos ir, zinai, kad viskas bus sutvarkyta, o i kita tos pagalbos niekad nesikreipi, nes zinai, kad jis nepajegus tau kuo nors padeti. VA ir iskyla tada klausimas: kuris is dvieju butu geresnis vyras, vaiku tevas, seimos galva? g.gif Su kuriuo gyvenimas nepasidarytu kartus? Juk bendras poros gyvenimas, tai nera vien seksas, pasilinksminimai ir pan. Atsiranda buitis, problemos, kurias reikia spresti ir tada tas neveiklus vyras gali taip pradeti erzinti, kad tie jausmai kaip mat isgaruos. dry.gif
Brangiosios, parasykit savo mintis ir pamastymus, kuris gi butu geresnis vyras??? g.gif

Man atrodo, tu jau pati sau atsakei - paskaityk, ka parasei biggrin.gif juk ne tusams, o visam gyvenimui palydova renkiesi... as tai net nedvejociau tavo vietoje...
Atsakyti
nei vienas. jei kyla tokių abejonių. reikia trečio. tongue.gif
Atsakyti
smile.gif O tu pati pasiskaityk dar karteli, ka parasei smile.gif Man atrodo, TU PATI ZINAI ATSAKYMA wub.gif wub.gif wub.gif zinai, tik nori patvirtinimo savo pasirinkimui. Bent man taip pasirode perskaicius tavo posta wink.gif Nuosirdziai linkiu sekmes renkantis heart.gif
Atsakyti
Manau, kad jei jau tau kyla toks klausimas, kuri pasirinkti, tai nei vienas is ju nera tas tikrasis. Kai sutiksi ta vieninteli, tada tikrai nekils klausimas kuri pasirinkti. Dabar tavo klausimas atrodo taip, lyg ruostumeisi teket is isskaiciavimo ohmy.gif
Tik nesupyk, cia tik mano asmenine nuomone wink.gif
Atsakyti
Na va, beveik ta pati, ka Rucelie parasiau laugh.gif
Atsakyti
Ne musu, o sirdeles heart.gif reikia klausti. Tik tu pati gali nuspresti, kuris geresnis ir su kuriuo tu busi laiminga.
Atsakyti
Vertinant protu, tai kaip ir pati parasei - 2 vyras tikrai seimai greiau.

Bet kaip tavo jausmai?? Gal problema tame, kad viena tikrai myli, o protu supranti, kad kitas labiau tiktu seimyn. gyvenimui?
Atsakyti
pagal tavo parasyma manau visoms aisku kuri noretum pasirinkti ....bet yra teisybes ir tame jei abejoji tada reikia trecio del kurio klausimu nekils
Atsakyti
QUOTE (Martyna @ 2004 05 10, 08:31)
Manau, kad jei jau tau kyla toks klausimas, kuri pasirinkti, tai nei vienas is ju nera tas tikrasis. Kai sutiksi ta vieninteli, tada tikrai nekils klausimas kuri pasirinkti. Dabar tavo klausimas atrodo taip, lyg ruostumeisi teket is isskaiciavimo ohmy.gif
Tik nesupyk, cia tik mano asmenine nuomone wink.gif

Pritariu ir Martynos, ir Anelijos nuomonei smile.gif
Isivaizduoju tokia situacija: jei pasirinksi, kuri nors is ju, viena diena save gali imti grauzti, kad kodel pasirinkai A, o ne B?
Atsakyti
as irgi manau, kad esant abejonems nei vienas netinka, tekek kai pajusi, kad cia Jis vienas ir vienintelis
Atsakyti
Pirmas kandidatas patrauklus fiziskai, o jeigu jam isaugs pilvas arba jis nupliks?
"tusovnas"- gyvenimas ne tik tusovkes sad.gif Aplamai, man net nekiltu toks klausimas, kuris? Pirmas kandidatas mano atrankos turo nepraeitu biggrin.gif
Atsakyti