Įkraunama...
Įkraunama...

Prisegami plaukai

QUOTE(Juxt @ 2014 12 02, 14:33)
turiu dvejus tresus, trečių laukiu parkeliaujant  nžn kaip gali būti madingi arba nemadingi plaukai?..
Aš savo tresus vienus turiu, kuriuos seguosi pridėti apimčiai, kitus daugiau gramų bei šiek tiek ilgesnius, kada noriu ilgesnių plaukučių. tresus beveik visada seguosi, kai būnu palaidais plaukais.

p.s. kol rašiau šią žinutę, paštininkė pristatė kelis siuntinukus, viename iš jų buvo naujieji plaukučiai  bigsmile.gif

Kokius turite ir kokius gavote? smile.gif
Tas tiesa: kaip gali būti nemadingi plaukai? lotuliukas.gif
Daug kas įsivaizduoja, kad visos besipuikuojančios gražiais plaukais, juos gavo iš Dievulio biggrin.gif Aš kažkada taip pačiai galvojau, kol nesusidūriau su tresais ax.gif Žiauriai daug juos nešiojančių. O jeigu ne tresus, tai bent jau tokius pačius, tik priaugintus mirksiukas.gif Pradedant pasaulinėmis scenos primadonomis, visomis mūsų lietuviškomis žvaigždutėmis ir baigiant tikrai eilinėmis lietuviškomis moterytėmis mirksiukas.gif
O nemadingi tai - šinjonai. Bet čia juk skirtingi dalykai: kaip diena ir naktis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Davina @ 2014 04 25, 14:43)
jau gavau, segtukai pakankamai maziukai, bet laiko tvirtai, uzsisakinejau 120gramu, bet ant mano galvos puse susisegt tesugebejau smile.gif kolkas neploviau ir artimu metu nezadu, bet kai isplausiu butinai parasysiu atsiliepima kaip jie atrodo po plovimo  4u.gif  drauge pirko 160gr blond spalva, bet jai neatitinka, dazyt nenori uzsisakines kitus, gal yra supermamose tema kur juos parduot galima butu? niekur nerandu tokios...  g.gif

Kaip Jūsų tresiukai po plovimo? Ar nenusivylėte? 4u.gif Žiūrinėju naujus atsisiųsti, tai labai rūpi iš kur, tiesiogiai ar per kažką užsisakinėjote ir kiek gavosi sumelė? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loriuka: 02 gruodžio 2014 - 13:46
Loriuka, visada perku 100% real human remy hair juodos #1 spalvos, iš 7dalių, jei neklystu - indų, būna įvairių svorių bei ilgių, siunčiuosi iš Kinijos, pirmuosius turi jau 5 metus, švelnučiai, gražučiai, labai panašūs į man pačios, plaukas ne per storas, buvo ir yra dažnai nešiojami, tiesinami, garbanojami ir niekas jiems neatsitikę iki dabar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 12 02, 17:41)
Loriuka, visada perku 100% real human remy hair juodos #1 spalvos, iš 7dalių, jei neklystu - indų, būna įvairių svorių bei ilgių, siunčiuosi iš Kinijos, pirmuosius turi jau 5 metus, švelnučiai, gražučiai, labai panašūs į man pačios, plaukas ne per storas, buvo ir yra  dažnai nešiojami, tiesinami, garbanojami ir niekas jiems neatsitikę iki dabar  thumbup.gif

O gal galėtumėte nuorodą įmesti? 4u.gif Niekad iš Kinijos nieko nepirkau, net neįsivaizduoju nei kur ieškoti, nei kaip ten viskas vyksta ax.gif
Atsakyti
Loriuka, neišeis nuorodų numest, nes kur aš pirkus, tai nėra galimybės pasirinkti kitokias spalvas ar ilgius, tiesiog tokie kaip kelių dienų ar val. seilai būna , paskui linkų man bent jau nerodo, o šiaip per paiešką ieškoti reikia, didžiosios kinų pardės tai ebay ir aliexpress, aliexpress labiau patinka wink.gif
Atsakyti
Neapsisprendziu kiek gramu pirkti. Mano plaukai labai labai ploni, tad galvoju, kad 12o gramu turetu uztekti? ar ten labai mazai ir reikia bent jau 160 gr pirkti?
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2015 04 23, 17:10)
Neapsisprendziu kiek gramu pirkti. Mano plaukai labai labai ploni, tad galvoju, kad 12o gramu turetu uztekti? ar ten labai mazai ir reikia bent jau 160 gr pirkti?

Is 160 g turesit prisegamus ir dar galit papildomai "arklio uodega" pasidaryt.
Atsakyti
Gal netyčia atsirastų norinti susikooperuoti ir užsisakyti iš Dirty Looks (buvusio HeadKandy)? ax.gif Gaila už siuntimą vienai 11 eur mokėti, tad pasidalintume blush2.gif Paskutiniu metu vis pirkau FoxyLocks, bet noriu kažką naujo pabandyt, o ir ilgį čia trumpesnį galima pasirinkti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 26 gegužės 2015 - 20:58
QUOTE(Twista @ 2015 05 26, 21:57)
Gal netyčia atsirastų norinti susikooperuoti ir užsisakyti iš Dirty Looks (buvusio HeadKandy)? ax.gif Gaila už siuntimą vienai 11 eur mokėti, tad pasidalintume blush2.gif Paskutiniu metu vis pirkau FoxyLocks, bet noriu kažką naujo pabandyt, o ir ilgį čia trumpesnį galima pasirinkti bigsmile.gif

O kaip jums patiko FoxyLocks? skaičius lyg esu senesnes jūsų žinutes, tai lyg pusmetį jie atitarnauja jums? kažkaip labai jau trumpai atrodo.. unsure.gif aš pati užsimaniau prisegamų plaukų, nors pačios nėra trumpi (iki liemenėlės sagties maždaug), bet noriu ombre, kad paįvairinčiau savo plaukus (kažkaip galvoju, kad bus mažesnė blogybė nei pačios plaukų dažymas), o pagal foto vienas atspalvis tikrai man turėtų tikti. Bet jei čia tik pusmečiui tai gaila pinigų unsure.gif
Apskritai, ar neįgudusiai labai sunku juos įsisegti, paslėpti tuos segtukus ir prižiūrėti pačius plaukus? nes baimė dar ir ta, kad nemokėsiu su tais plaukais "naudotis" arba eisiu gatve ir švies segtukai doh.gif

Gal jūs turite nuotraukų, kaip atrodo jūsų prisegti plaukai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2015 05 27, 17:05)
O kaip jums patiko FoxyLocks? skaičius lyg esu senesnes jūsų žinutes, tai lyg pusmetį jie atitarnauja jums? kažkaip labai jau trumpai atrodo.. unsure.gif aš pati užsimaniau prisegamų plaukų, nors pačios nėra trumpi (iki liemenėlės sagties maždaug), bet noriu ombre, kad paįvairinčiau savo plaukus (kažkaip galvoju, kad bus mažesnė blogybė nei pačios plaukų dažymas), o pagal foto vienas atspalvis tikrai man turėtų tikti. Bet jei čia tik pusmečiui tai gaila pinigų unsure.gif
Apskritai, ar neįgudusiai labai sunku juos įsisegti, paslėpti tuos segtukus ir prižiūrėti pačius plaukus? nes baimė dar ir ta, kad nemokėsiu su tais plaukais "naudotis" arba eisiu gatve ir švies segtukai doh.gif

Gal jūs turite nuotraukų, kaip atrodo jūsų prisegti plaukai? 4u.gif


Pirkus Foxy esu kokius 3 kartus, ką žinau, patinka man jie biggrin.gif Prieš tai turėjau LuxyHair - tarnavo tiek pat, tad manau, jog už tokią kainą nieko geriau ir nerasiu smile.gif Bet man tik pusmetį jie gražūs gal dėl to, kad kasdien nešiojau. Va, dabartinius naudoju jau 10 mėn, nes ne kasdien seguosi, bet jau naujų norėtųsi, nes pradėjo veltis, nebešvelnūs ir pan. smile.gif
Man įsisegti nesunku, po kelių kartų bandymų ir video žiūrėjimo Youtube - išmokau biggrin.gif Segtukų tikrai nesimato, jei gerai susegi. Priežiūra paprasta - plauti kas kokius 20 naudojimų (bet reikia stengtis kuo rečiau, nes kuo dažniau plauni - tuo greičiau 'susidėvi' jie), matosi, kada jau prašosi šampūno biggrin.gif (Pasiriebalavę ties segtukais būna). Po to gerą drėkinamą kaukę kokiai valandai uždėt ir tiek smile.gif Ir žinoma, kuo rečiau visokius tiesintuvus ar kitus karštus prietaisus naudoti.
Deja, nuotraukėlių, kur aiškiai iš nugaros visi plaukai matytųsi - neturiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2012 10 24, 23:48)
Tokie segtukai luxy hair?

mamytės, įsigijau panašius iš baltichair, irgi su ta juostele, bet jie man taaaaaaaaaaaaaip siaubingai slenkant, kad krenta net šukuojant...
g.gif sakysit, kad nemoku segtis, bet tai yra ne pirmieji tresai, kuriuos mėginu ir ankstesni tikrai neslinkdavo, man tresų reikia jau antradieniui, KĄ DARYT? kur Vilniuj įsigyt normalius segtukus ar ką daryti su šiais? padėkit, esu visiškoj nevilty schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Twista @ 2015 07 27, 22:59)
Gal atsirastų norinti užsisakyti iš FoxyLocks? Pasidalintume siuntimą 13,32 eur per pusę 4u.gif

O kaip Jums tie Dirty Looks? Nepatiko? Ar visgi nepirkote jų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loriuka @ 2015 07 27, 23:19)
O kaip Jums tie Dirty Looks? Nepatiko? Ar visgi nepirkote jų? smile.gif


Nepirkau vis tik smile.gif
Atsakyti