Įkraunama...
Įkraunama...

Paskatinimai, dovanos darbe švenčių proga

Pries pora metu dirbau UAB, tai svenciu proga visi gavom IKI ceki uz 100 lt ir dar imones saskaita kaledinis balius buvo smile.gifO dabar dirbu valstybinej imonej, tai patys sau kaledini organizuojames, tik maistas ir patalpos sefo (ar nzn kaip cia pavadint valstybinej istaigoj) saskaita... Zodziu, nieko gero...
Atsakyti
Pas mus niekada nieko neduoda ir neorganizuoja mad.gif skrudzu kontora doh.gif
Atsakyti
firmos balius uz darbuotoju lesas cool.gif ale neblogai uzdirbam, premijos reguliarios, tai nesiskundziam blush2.gif
Atsakyti
Gavau šiemet 50 Lt, skrudžas dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 12 26, 14:50)
Gavau šiemet 50 Lt, skrudžas dry.gif

o mes nieko negavom, irgi skrudžas, kad jam ....nudžiūtų lotuliukas.gif o praėjusiais metais gavom dovanų visos...po muilą hihihi.gif dar geriau... doh.gif ir kvapas, kad vos nesusivėmiau, kai pradariau blink.gif

vyro darbovietė- didelė didelė įmnonė su milijardine apyvarta, o dovana - vaikams čekis už 50 litų ir kalėdinis vaikų vakaras...o suaugusiems špyga...

mano tai maža kontora, tiek jau to, bet įmonė, kurios pelnas milijarda tiek tedavė gun_bandana.gif
Papildyta:
užmiršau dar pridurti, kad abiejų firmos užsienio kapitalo- mano- skandinavų, o vyro- rusų lotuliukas.gif vienu žodžiu, tiek tas, tiek anas Europos galas- skrudžai paskutiniai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankstikėlė: 26 gruodžio 2007 - 19:40
Kuo daugiau gauna, tuo mažiau dalinas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2006 12 22, 17:22)
Apie premiją atlyginimo dydžio tik galima pasvajoti verysad.gif  verysad.gif


o aš gavau tokią bigsmile.gif ne visai atlyginimo, bet labai netoli jo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2007 12 27, 10:21)
o aš gavau tokią bigsmile.gif  ne visai atlyginimo, bet labai netoli jo rolleyes.gif

tai gal tu mokytoja? bigsmile.gif mano mama mokytoja, tai pirmąkart gavo premiją beveik kaip algą lotuliukas.gif tai juokėsi, kad gal Žakaitienė streikų išsigando ir skyrė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 12 27, 11:41)
tai gal tu mokytoja? bigsmile.gif mano mama mokytoja, tai pirmąkart gavo premiją beveik kaip algą lotuliukas.gif tai juokėsi, kad gal Žakaitienė streikų išsigando ir skyrė lotuliukas.gif


nea ax.gif dirbu privačiam sektoriuje smile.gif
Atsakyti
Kadangi pirmi metai užsienyje ir dar visiškai viskas gyva kaip buvo Lietuvoje, tai visiškai esam nustebę labai gausiu skatinimu. Net nežinau ar reikia čia viską surašyti. Jei ir kitais metais bus panašiai, tai suprasiu, kad bent jau vyro darbovietėje, tai norma
Atsakyti
gelbekit blink.gif , ja nebezinau ka sugalvoti del dovanu darbuotojams kai imoneje virs 700 darbuotoju doh.gif , gal kokiu pasiulymu turit g.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2008 10 01, 12:18)
gelbekit  blink.gif , ja nebezinau ka sugalvoti del dovanu darbuotojams kai imoneje virs 700 darbuotoju  doh.gif , gal kokiu pasiulymu turit  g.gif


na ziurint kokia suma vienam asmeniui galite skirti g.gif

Atsakyti