Įkraunama...
Įkraunama...

Žiniukas

QUOTE(matijass @ 2018 08 28, 13:52)
<p>Sveiki,</p><p>netyčiom užklupau šį formumą ir pamačiau nuomones paskutinių mamyčių, kurios yra ne tik neatitinkančios sveikos nuovokos bet ir šmeižikiškos.</p><p>Šiais metais jau trečias mūsų vaikas pradės lankyti Žiniuką. Mes priėmėm mokyklos taisykles bei vertybes ir bandome jas įskiepyti savo vaikams. Labai svarbu suprasti, kad ši mokykla tikrai skirta vaikams, galintiems, norintiems ar siekiantiems daugiau. Tėvų vaidmuo šioje vietoje yra pagalbinikų, kurie dalyvauja visuose procesuose.</p><p>Dėja čia ne vieta supermamoms su jų neauklėjamais super vaikais, nes:</p><p>1. pavėlavę vaikai į mokyklą, trikdo kitų, PAREIGINGŲ vaikų pasiruošimą, emocijas bei suvokimą kodėl jie rytais turi būti punktualus, o kiti ne.</p><p>2. visada kažką pamirštantys vaikai, atima mokytojos dėmėsį, kuris galėtų būti skiriamas vaikų veiklai t.y. nesudėti kažkurio vaiko sąsiuviniai ar pamestas parkeris, užgožia mano vaiko laiką ir verčia jį abejoti, kad tai nėra jau taip svarbu susidėti kurpinę vakare, kaip kad sako mama.</p><p>3. vaikai, kurie maisto valandėlę paverčia sporto pertrauka, trukdo vaikams, kuriems yra suprantamos (ar bent jau aiškinamos) etiketo taisyklės prie stalo, kurie moka ramiai valgyti, eiti kartu, kai to prašoma, kuriems nesvetimas suvokimas kada ir kaip galima elgtis, kurie moka savarankiškai įvertinti padėtį, koks elgesys yra tinkamas.</p><p>4. bausmių mokykloje NĖRA, tai paskatinimas vaiko apsvarstyti dienos įvykius, suprasti jų pasekmes, priimti kas jiems yra svarbu ar ne. Voratinkliai leidžia man suvokti, kaip vaikui sekėsi, o vaikui papasakoti, kas nebuvo gerai tą dieną ar kuo ta diena buvo kitokia, kodėl jam norėjosi pastūmti kitą vaiką ir kaip galima buvo to išvengti.</p><p>5. vaikai kurie negerbia savo draugų, dažniausiai negerbia savęs, savo tėvų ar savo artimųjų. Tokiems vaikams įprastu elgesiu ar savo gabumais sunku užsitarnauti kitų pagarbą, todėl jie bando lyderiauti namie toleruojamu reikalaujančiu ar dažnai agresyviu elgesiu.</p><p>6. mokyklai patinka ne PATOGŪS vaikai, o vaikai kurie yra mylimi, girdimi, svarbūs savo šeimai. Tokie vaikai ankščiau ar vėliau suranda save, kokie jie iki tol buvo judrūs, nenuoramos ar išdykėliai. </p><p> Sąraša galėčiau tęsti be galo, bet jei iš pirmų sakinių netampa aiškiau kas kaip, vertės nebus.</p><p>Man prireikė nemažai laiko priimti, suprasti ir įsigilinti į šias vertybes. Ir deja karts nuo karto dar tyliai pabambu, kad mokyklos pozicija neteisi, bet taip aš neužmiegu ir neleidžiu vaikų gyvenimui mokykloje tekėti sava vaga. Mokykla vaikams leidžia daugiau, tuo pačiu iš tėvų reikalauja daugiau.</p><p>tai nervina juodai, ypač kai turi tris ne visai PATOGIUS vaikus, kaip įvertintų supermamos. </p>


Man totaliai kraupu skaityti tokias kategoriškas mintis. Nes dar geriau supratau - ši mokykla, tai neva „geriečių“ getas. Bet realiai tai tik žmonės nemokantys būti pakantūs kitokiems, susikūrę savo gerovės oazę.

oi negaliu patikėti - iš vakaro nesusidėjęs kuprinės vaikas ATIMS mokytojos dėmesį iš kitų vaikų? Come on! Tai mokytojos problema - jos nepasiruošimo įvairioms situacijoms, nelankstumo. NIEKAM nerūpi KODĖL tas vaikas nepasiruošė. Gal jo tėvai girtuokliavo? Gal šuo susirgo. Jis mat - atims dėmesį iš GERESNIO vaiko..... Šlykštu.
Atsakyti

o Dieve, kaip gerai kad mamos rašo ir netyli... ne mokykla, o vaikų tragedija. apgailėtini metodai, prieštvaninis mentalitetas. visa laimė, kad sveiką kailį išnešėm

beje, tėvelius galiu įspėti, kad su mokiniais dirbama, kaip čia mamos pasakoja, bizūno/meduolio metodu, o su tėvais -- teisinėmis priemonėmis. būkite pasiruošę, tėveliai, mokykla turi advokatą :-) !

 

Atsakyti

prisiminiau, kad net itin konservatyvių pažiūrų tėvai nusivylę mokyklos tvarka ir "vertybėmis", atsiėmė savo vaikus iš Žiniuko. Neapgaudinėkite savęs, mokyklos "vertybės" tėra mokyklos direktorės asmeninė paranoja, nieko bendro neturinti su pilnaverčiu mokinių ugdymu. papudruotas voratinkliais muštras ir emocinė priespauda, nepasakius stipriau, tik tuo ir liks, o vaikui -- antspaudas visam gyvenimui. dar už jūsų pinigus.

Atsakyti

"Teko ir man stebėti vieną bausmės atvejį: vaikai ten po valgymo kavinėje turi grįžti ilgu siauru koridoriumi. Visi eina tik tada kai sustoja gražiai vorele ir nustoja kalbėti. Tada eina. Mokytoja juos stebi. Eina vaikai tikrai tyliai. Bet juk nebūtų vaikai - pasižnabžda arba krebšteli vienas kitą. Parėjus iki mokyklos durų, „prasižengėliai“ sinčiami atgal vieni į kitą koridoriaus pradžią ir turi „procedūrą“ kartoti. Kas prasižengia vėl - siunčiami vėl atgal. Ir taip procedūra kartojama, kol prasižengėlių nelieka. Mokytoja visą tą laika stovi su „poker-face`u“ ir duoda nurodymus" .

nu bet jūs įsivaizduojate !!!??? negaliu susilaikyti. kas čia -- pirmokų kazarmai ? paskutinį kartą tai mačiau kine -- "Praskrendant virš gegutės lizdo"

Atsakyti
QUOTE(suvi @ 2018 08 29, 12:43)
Man totaliai kraupu skaityti tokias kategoriškas mintis. Nes dar geriau supratau - ši mokykla, tai neva „geriečių“ getas. Bet realiai tai tik žmonės nemokantys būti pakantūs kitokiems, susikūrę savo gerovės oazę.


Tiksliau nebūčiau pasakius 4u.gif
Ačiū, matijass, už gana nuoseklų išaiškinimą. Mums su tokia mokykla (ir jos bendruomene) būtų tikrai ne pakeliui smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
renkamės mokyklą būsimai pirmokei, Žiniukas viena iš dominančių hmm.gif Gal yra lankančių šiuo metu? Būtų labai įdomu bet kokios patirtys ax.gif
Atsakyti

Lankėm „žiniuką“. Galiu pasidalinti savo patirtimi.

 1. Mokyklos ugdymo sistema paremta vaikų bausmėmis ir draudimais. Pvz.: tris savaites neisi į lauką, nes lauke elgeisi ne pagal taisykles, arba vaiką, kažkuriam laikui, perves i paruošiamukų klasė už netinkamą elgesį, suprask tu dar kūdikis. Arba, prabėgai koridorium, turi grįžti ir kelis kartus suvaikščioti pirmyn ir atgal. Nežinau kodėl, bet jie vaikam neaiškina, kad poelgis netinkamas, tiesiog bauda ir tiek. Ugdyme irgi yra ne skatinami vaikai, o gąsdinami, kad neteks voratinklio (kasdien atėjęs į mokyklą vaikas gauna 5 voratinklius), prakalbėjai ne savo laiku, atima voratinklį, pakalbėjai nepakeles rankos – atims voratinklį, dažnai per pamoką eini i wc – atims voratinklį, neatsinešei kažko - atims, tėvai neatnešė sveikatos pažymos – atims, neišmokai- atims, nepadarei namų darbų - atims, blogai padarei - atims, kalbėjai su draugu - atims.
 2. Taip pat yra sukurta nesveika konkurencine aplinka. Mokykla turi skaitovų lentą, į kurią papuola tik daugiausia skaitantys vaikai, top vaikų skaičius ribotas, kaip jaučiasi tie, kurie niekada nepapuola š lentą, mokykla nesigilina.
 3. Mokykla gali nutraukti sutartį jeigu jūsų vaikas arba jūs neatitiksite kažkokių (niekur jie neaprašyti) standartų. pvz silpniau mokosi ar yra akyvus labai. Jų argumentas, jūsų vaikas per silpnas. Daug klausiantys tėvai irgi nėra patogūs, tai taip pat gali būti priežastis nutraukti sutartį.
 4. Dar mums, protu nesuvokiami dalykai: tualetai be galimybes užsirakinti, berniukams uždrausta šlapintis atsistojus, vaikam liepimas gerti iš plastmasinių vienkartinio naudojimo buteliuko, savo gertuves draudžiamos, nes vyksta kažkokios varžytuvės, kas daugiau vandens išgers. Mažas kiemas padalintas pusiau (ribas žino kiekvienas mokinys), vaikams galima buti tik vienoje pusėje, kitoje draudžiama net koja įkelti. Vadovai sako pavasarį sėdėsim su pledukais, ne kart nebuvo atsisėdę. Vaikams yra draudžiama eiti i klasę jeigu joje nėra mokytojos, jeigu mokytoja jau išėjo namo, o ten liko tavo asmeninai daiktai neturi galimybes jų pasiimti. Jeigu pavėlavai i pamoka, visa pamoka stovėsi vienas prie durų ir nesvarbu, kad tėvai veždami į mokykla papuolė į avariją, jokia priežastis nėra pateisinama.
 5. Mokykla labai aktyviai propaguoja katalikybę, prieš ateinat vadovė apie tai minėjo, bet sakė, kad mokysis tik tiesas, kurias diktuoja katalikai. Realybė pasirodė kitokia. Kiekvienoje šventėje dalyvavo kunigas, vaikai mokosi dainelių tik apie dievą, per dailę piešia mergelę Marija, jau pirmokai turi išmokti visas maldas ir jas atsiskaityti. Kitaip vėl baudos
 6. Vadovai nekomunikuoja su tevais. Jeigu jusų nuomone išsiskirs, jus tiesiog ignoruos. Komunikacijos trukumas didžiulis.
 7. Mokykloje mokosi vadovų vaikai ir vadoves sesers vaikai. Jiems leidžiama daugiau nei kitiems daromi išskirtinimai ir skiriamas papildomas dėmesys, dėl to vaikai jaučia didžiules nuoskaudas.
 8. Kiek aš suprantu, mokyklos patalpos neatitinka higienos normų, vaikų lauko rūbai kabo klasese kur vaikai mokosi. Nėra rūbinių. Susitvarko tik kai atvykt visuomenės sveikatos centro inspektiriai patikrinimui. Pakalusus direktorės, dėl ko susitvarko laikinai, neatsako.
 9. Mokymosis sutartis sudaryta vienašališkai, nusprendus išeiti vėl gaunate baudas. Tik jau finansines, J Mokykla nenutraukia sutarties ir jus negalite eiti i kita nes vis dar priklausote jiems, kol nesumokate visų baudų
 10. Labai stipriai mokosi matematikos (tai vienintelis mokyklos pliusas), visai nesimoko socialinių įgūdžių, bendravimo tarpusavį, komandinio darbo ir kitų šiai dienai itin svarbių dalykų.

Sėkmingo pasirinkimo!

PS visa surašyta, informacija paremta asmeniniais įspūdžiais ir vaikų pasakojimais.

Atsakyti

Lankėm „žiniuką“. Galiu pasidalinti savo patirtimi.

 1. Mokyklos ugdymo sistema paremta vaikų bausmėmis ir draudimais. Pvz.: tris savaites neisi į lauką, nes lauke elgeisi ne pagal taisykles, arba vaiką, kažkuriam laikui, perves i paruošiamukų klasė už netinkamą elgesį, suprask tu dar kūdikis. Arba, prabėgai koridorium, turi grįžti ir kelis kartus suvaikščioti pirmyn ir atgal. Nežinau kodėl, bet jie vaikam neaiškina, kad poelgis netinkamas, tiesiog bauda ir tiek. Ugdyme irgi yra ne skatinami vaikai, o gąsdinami, kad neteks voratinklio (kasdien atėjęs į mokyklą vaikas gauna 5 voratinklius), prakalbėjai ne savo laiku, atima voratinklį, pakalbėjai nepakeles rankos – atims voratinklį, dažnai per pamoką eini i wc – atims voratinklį, neatsinešei kažko - atims, tėvai neatnešė sveikatos pažymos – atims, neišmokai- atims, nepadarei namų darbų - atims, blogai padarei - atims, kalbėjai su draugu - atims.
 2. Taip pat yra sukurta nesveika konkurencine aplinka. Mokykla turi skaitovų lentą, į kurią papuola tik daugiausia skaitantys vaikai, top vaikų skaičius ribotas, kaip jaučiasi tie, kurie niekada nepapuola š lentą, mokykla nesigilina.
 3. Mokykla gali nutraukti sutartį jeigu jūsų vaikas arba jūs neatitiksite kažkokių (niekur jie neaprašyti) standartų. pvz silpniau mokosi ar yra akyvus labai. Jų argumentas, jūsų vaikas per silpnas. Daug klausiantys tėvai irgi nėra patogūs, tai taip pat gali būti priežastis nutraukti sutartį.
 4. Dar mums, protu nesuvokiami dalykai: tualetai be galimybes užsirakinti, berniukams uždrausta šlapintis atsistojus, vaikam liepimas gerti iš plastmasinių vienkartinio naudojimo buteliuko, savo gertuves draudžiamos, nes vyksta kažkokios varžytuvės, kas daugiau vandens išgers. Mažas kiemas padalintas pusiau (ribas žino kiekvienas mokinys), vaikams galima buti tik vienoje pusėje, kitoje draudžiama net koja įkelti. Vadovai sako pavasarį sėdėsim su pledukais, ne kart nebuvo atsisėdę. Vaikams yra draudžiama eiti i klasę jeigu joje nėra mokytojos, jeigu mokytoja jau išėjo namo, o ten liko tavo asmeninai daiktai neturi galimybes jų pasiimti. Jeigu pavėlavai i pamoka, visa pamoka stovėsi vienas prie durų ir nesvarbu, kad tėvai veždami į mokykla papuolė į avariją, jokia priežastis nėra pateisinama.
 5. Mokykla labai aktyviai propaguoja katalikybe, prieš ateinat vadovė apie tai minėjo, bet sakė, kad mokysis tik tiesas, kurias diktuoja katalikai. Realybė pasirodė kitokia. Kiekvienoje šventėje dalyvavo kunigas, vaikai mokosi dainelių tik apie dievą, per dailę piešia mergelę Marija, jau pirmokai turi išmokti visas maldas ir jas atsiskaityti. Kitaip vėl baudos
 6. Vadovai nekomunikuoja su tevais. Jeigu jusų nuomone išsiskirs, jus tiesiog ignoruos. Komunikacijos trukumas didžiulis.
 7. Mokykloje mokosi vadovų vaikai ir vadoves sesers vaikai. Jiems leidžiama daugiau nei kitiems daromi išskirtinimai ir skiriamas papildomas dėmesys, dėl to vaikai jaučia didžiules nuoskaudas.
 8. Kiek aš suprantu, mokyklos patalpos neatitinka higienos normų, vaikų lauko rūbai kabo klasese kur vaikai mokosi. Nėra rūbinių. Susitvarko tik kai atvykt visuomenės sveikatos centro inspektiriai patikrinimui. Pakalusus direktorės, dėl ko susitvarko laikinai, neatsako.
 9. Mokymosis sutartis sudaryta vienašališkai, nusprendus išeiti vėl gaunate baudas. Tik jau finansines, J Mokykla nenutraukia sutarties ir jus negalite eiti i kita nes vis dar priklausote jiems, kol nesumokate visų baudų
 10. Labai stipriai mokosi matematikos (tai vienintelis mokyklos pliusas), visai nesimoko socialinių įgūdžių, bendravimo tarpusavį, komandinio darbo ir kitų šiai dienai itin svarbių dalykų.

Sėkmingo pasirinkimo!

PS visa surašyta informacija paremta asmeniniais įspūdžiais ir vaikų pasakojimais.

Atsakyti

Lankėm „žiniuką“. Galiu pasidalinti savo patirtimi.

 1. Mokyklos ugdymo sistema paremta vaikų bausmėmis ir draudimais. Pvz.: tris savaites neisi į lauką, nes lauke elgeisi ne pagal taisykles, arba vaiką, kažkuriam laikui, perves i paruošiamukų klasė už netinkamą elgesį, suprask tu dar kūdikis. Arba, prabėgai koridorium, turi grįžti ir kelis kartus suvaikščioti pirmyn ir atgal. Nežinau kodėl, bet jie vaikam neaiškina, kad poelgis netinkamas, tiesiog bauda ir tiek. Ugdyme irgi yra ne skatinami vaikai, o gąsdinami, kad neteks voratinklio (kasdien atėjęs į mokyklą vaikas gauna 5 voratinklius), prakalbėjai ne savo laiku, atima voratinklį, pakalbėjai nepakeles rankos – atims voratinklį, dažnai per pamoką eini i wc – atims voratinklį, neatsinešei kažko - atims, tėvai neatnešė sveikatos pažymos – atims, neišmokai- atims, nepadarei namų darbų - atims, blogai padarei - atims, kalbėjai su draugu - atims.
 2. Taip pat yra sukurta nesveika konkurencine aplinka. Mokykla turi skaitovų lentą, į kurią papuola tik daugiausia skaitantys vaikai, top vaikų skaičius ribotas, kaip jaučiasi tie, kurie niekada nepapuola š lentą, mokykla nesigilina.
 3. Mokykla gali nutraukti sutartį jeigu jūsų vaikas arba jūs neatitiksite kažkokių (niekur jie neaprašyti) standartų. pvz silpniau mokosi ar yra akyvus labai. Jų argumentas, jūsų vaikas per silpnas. Daug klausiantys tėvai irgi nėra patogūs, tai taip pat gali būti priežastis nutraukti sutartį.
 4. Dar mums, protu nesuvokiami dalykai: tualetai be galimybes užsirakinti, berniukams uždrausta šlapintis atsistojus, vaikam liepimas gerti iš plastmasinių vienkartinio naudojimo buteliuko, savo gertuves draudžiamos, nes vyksta kažkokios varžytuvės, kas daugiau vandens išgers. Mažas kiemas padalintas pusiau (ribas žino kiekvienas mokinys), vaikams galima buti tik vienoje pusėje, kitoje draudžiama net koja įkelti. Vadovai sako pavasarį sėdėsim su pledukais, ne kart nebuvo atsisėdę. Vaikams yra draudžiama eiti i klasę jeigu joje nėra mokytojos, jeigu mokytoja jau išėjo namo, o ten liko tavo asmeninai daiktai neturi galimybes jų pasiimti. Jeigu pavėlavai i pamoka, visa pamoka stovėsi vienas prie durų ir nesvarbu, kad tėvai veždami į mokykla papuolė į avariją, jokia priežastis nėra pateisinama.
 5. Mokykla labai aktyviai propaguoja katalikybę, prieš ateinat vadovė apie tai minėjo, bet sakė, kad mokysis tik tiesas, kurias diktuoja katalikai. Realybė pasirodė kitokia. Kiekvienoje šventėje dalyvavo kunigas, vaikai mokosi dainelių tik apie dievą, per dailę piešia mergelę Marija, jau pirmokai turi išmokti visas maldas ir jas atsiskaityti. Kitaip vėl baudos
 6. Vadovai nekomunikuoja su tevais. Jeigu jusų nuomone išsiskirs, jus tiesiog ignoruos. Komunikacijos trukumas didžiulis.
 7. Mokykloje mokosi vadovų vaikai ir vadoves sesers vaikai. Jiems leidžiama daugiau nei kitiems daromi išskirtinimai ir skiriamas papildomas dėmesys, dėl to vaikai jaučia didžiules nuoskaudas.
 8. Kiek aš suprantu, mokyklos patalpos neatitinka higienos normų, vaikų lauko rūbai kabo klasese kur vaikai mokosi. Nėra rūbinių. Susitvarko tik kai atvykt visuomenės sveikatos centro inspektiriai patikrinimui. Pakalusus direktorės, dėl ko susitvarko laikinai, neatsako.
 9. Mokymosis sutartis sudaryta vienašališkai, nusprendus išeiti vėl gaunate baudas. Tik jau finansines, J Mokykla nenutraukia sutarties ir jus negalite eiti i kita nes vis dar priklausote jiems, kol nesumokate visų baudų
 10. Labai stipriai mokosi matematikos (tai vienintelis mokyklos pliusas), visai nesimoko socialinių įgūdžių, bendravimo tarpusavį, komandinio darbo ir kitų šiai dienai itin svarbių dalykų.

Sėkmingo pasirinkimo!

PS visa surašyta informacija paremta asmeniniais įspūdžiais ir vaikų pasakojimais.

Atsakyti

Lankėm „žiniuką“. Galiu pasidalinti savo patirtimi.

 1. Mokyklos ugdymo sistema paremta vaikų bausmėmis ir draudimais. Pvz.: tris savaites neisi į lauką, nes lauke elgeisi ne pagal taisykles, arba vaiką, kažkuriam laikui, perves i paruošiamukų klasė už netinkamą elgesį, suprask tu dar kūdikis. Arba, prabėgai koridorium, turi grįžti ir kelis kartus suvaikščioti pirmyn ir atgal. Nežinau kodėl, bet jie vaikam neaiškina, kad poelgis netinkamas, tiesiog bauda ir tiek. Ugdyme irgi yra ne skatinami vaikai, o gąsdinami, kad neteks voratinklio (kasdien atėjęs į mokyklą vaikas gauna 5 voratinklius), prakalbėjai ne savo laiku, atima voratinklį, pakalbėjai nepakeles rankos – atims voratinklį, dažnai per pamoką eini i wc – atims voratinklį, neatsinešei kažko - atims, tėvai neatnešė sveikatos pažymos – atims, neišmokai- atims, nepadarei namų darbų - atims, blogai padarei - atims, kalbėjai su draugu - atims.
 2. Taip pat yra sukurta nesveika konkurencine aplinka. Mokykla turi skaitovų lentą, į kurią papuola tik daugiausia skaitantys vaikai, top vaikų skaičius ribotas, kaip jaučiasi tie, kurie niekada nepapuola š lentą, mokykla nesigilina.
 3. Mokykla gali nutraukti sutartį jeigu jūsų vaikas arba jūs neatitiksite kažkokių (niekur jie neaprašyti) standartų. pvz silpniau mokosi ar yra akyvus labai. Jų argumentas, jūsų vaikas per silpnas. Daug klausiantys tėvai irgi nėra patogūs, tai taip pat gali būti priežastis nutraukti sutartį.
 4. Dar mums, protu nesuvokiami dalykai: tualetai be galimybes užsirakinti, berniukams uždrausta šlapintis atsistojus, vaikam liepimas gerti iš plastmasinių vienkartinio naudojimo buteliuko, savo gertuves draudžiamos, nes vyksta kažkokios varžytuvės, kas daugiau vandens išgers. Mažas kiemas padalintas pusiau (ribas žino kiekvienas mokinys), vaikams galima buti tik vienoje pusėje, kitoje draudžiama net koja įkelti. Vadovai sako pavasarį sėdėsim su pledukais, ne kart nebuvo atsisėdę. Vaikams yra draudžiama eiti i klasę jeigu joje nėra mokytojos, jeigu mokytoja jau išėjo namo, o ten liko tavo asmeninai daiktai neturi galimybes jų pasiimti. Jeigu pavėlavai i pamoka, visa pamoka stovėsi vienas prie durų ir nesvarbu, kad tėvai veždami į mokykla papuolė į avariją, jokia priežastis nėra pateisinama.
 5. Mokykla labai aktyviai propaguoja katalikybę, prieš ateinat vadovė apie tai minėjo, bet sakė, kad mokysis tik tiesas, kurias diktuoja katalikai. Realybė pasirodė kitokia. Kiekvienoje šventėje dalyvavo kunigas, vaikai mokosi dainelių tik apie dievą, per dailę piešia mergelę Marija, jau pirmokai turi išmokti visas maldas ir jas atsiskaityti. Kitaip vėl baudos
 6. Vadovai nekomunikuoja su tevais. Jeigu jusų nuomone išsiskirs, jus tiesiog ignoruos. Komunikacijos trukumas didžiulis.
 7. Mokykloje mokosi vadovų vaikai ir vadoves sesers vaikai. Jiems leidžiama daugiau nei kitiems daromi išskirtinimai ir skiriamas papildomas dėmesys, dėl to vaikai jaučia didžiules nuoskaudas.
 8. Kiek aš suprantu, mokyklos patalpos neatitinka higienos normų, vaikų lauko rūbai kabo klasese kur vaikai mokosi. Nėra rūbinių. Susitvarko tik kai atvykt visuomenės sveikatos centro inspektiriai patikrinimui. Paklausus direktorės, dėl ko susitvarko laikinai, neatsako.
 9. Mokymosis sutartis sudaryta vienašališkai, nusprendus išeiti vėl gaunate baudas. Tik jau finansines, J Mokykla nenutraukia sutarties ir jus negalite eiti i kita nes vis dar priklausote jiems, kol nesumokate visų baudų
 10. Labai stipriai mokosi matematikos (tai vienintelis mokyklos pliusas), visai nesimoko socialinių įgūdžių, bendravimo tarpusavį, komandinio darbo ir kitų šiai dienai itin svarbių dalykų.

Sėkmingo pasirinkimo!

PS visa surašyta informacija paremta asmeniniais įspūdžiais ir vaikų pasakojimais.

Atsakyti

Lankėm „žiniuką“. Galiu pasidalinti savo patirtimi.

 1. Mokyklos ugdymo sistema paremta vaikų bausmėmis ir draudimais. Pvz.: tris savaites neisi į lauką, nes lauke elgeisi ne pagal taisykles, arba vaiką, kažkuriam laikui, perves i paruošiamukų klasė už netinkamą elgesį, suprask tu dar kūdikis. Arba, prabėgai koridorium, turi grįžti ir kelis kartus suvaikščioti pirmyn ir atgal. Nežinau kodėl, bet jie vaikam neaiškina, kad poelgis netinkamas, tiesiog bauda ir tiek. Ugdyme irgi yra ne skatinami vaikai, o gąsdinami, kad neteks voratinklio (kasdien atėjęs į mokyklą vaikas gauna 5 voratinklius), prakalbėjai ne savo laiku, atima voratinklį, pakalbėjai nepakeles rankos – atims voratinklį, dažnai per pamoką eini i wc – atims voratinklį, neatsinešei kažko - atims, tėvai neatnešė sveikatos pažymos – atims, neišmokai- atims, nepadarei namų darbų - atims, blogai padarei - atims, kalbėjai su draugu - atims.
 2. Taip pat yra sukurta nesveika konkurencine aplinka. Mokykla turi skaitovų lentą, į kurią papuola tik daugiausia skaitantys vaikai, top vaikų skaičius ribotas, kaip jaučiasi tie, kurie niekada nepapuola š lentą, mokykla nesigilina.
 3. Mokykla gali nutraukti sutartį jeigu jūsų vaikas arba jūs neatitiksite kažkokių (niekur jie neaprašyti) standartų. pvz silpniau mokosi ar yra akyvus labai. Jų argumentas, jūsų vaikas per silpnas. Daug klausiantys tėvai irgi nėra patogūs, tai taip pat gali būti priežastis nutraukti sutartį.
 4. Dar mums, protu nesuvokiami dalykai: tualetai be galimybes užsirakinti, berniukams uždrausta šlapintis atsistojus, vaikam liepimas gerti iš plastmasinių vienkartinio naudojimo buteliuko, savo gertuves draudžiamos, nes vyksta kažkokios varžytuvės, kas daugiau vandens išgers. Mažas kiemas padalintas pusiau (ribas žino kiekvienas mokinys), vaikams galima buti tik vienoje pusėje, kitoje draudžiama net koja įkelti. Vadovai sako pavasarį sėdėsim su pledukais, ne kart nebuvo atsisėdę. Vaikams yra draudžiama eiti i klasę jeigu joje nėra mokytojos, jeigu mokytoja jau išėjo namo, o ten liko tavo asmeninai daiktai neturi galimybes jų pasiimti. Jeigu pavėlavai i pamoka, visa pamoka stovėsi vienas prie durų ir nesvarbu, kad tėvai veždami į mokykla papuolė į avariją, jokia priežastis nėra pateisinama.
 5. Mokykla labai aktyviai propaguoja katalikybę, prieš ateinat vadovė apie tai minėjo, bet sakė, kad mokysis tik tiesas, kurias diktuoja katalikai. Realybė pasirodė kitokia. Kiekvienoje šventėje dalyvavo kunigas, vaikai mokosi dainelių tik apie dievą, per dailę piešia mergelę Marija, jau pirmokai turi išmokti visas maldas ir jas atsiskaityti. Kitaip vėl baudos
 6. Vadovai nekomunikuoja su tevais. Jeigu jusų nuomone išsiskirs, jus tiesiog ignoruos. Komunikacijos trukumas didžiulis.
 7. Mokykloje mokosi vadovų vaikai ir vadoves sesers vaikai. Jiems leidžiama daugiau nei kitiems daromi išskirtinimai ir skiriamas papildomas dėmesys, dėl to vaikai jaučia didžiules nuoskaudas.
 8. Kiek aš suprantu, mokyklos patalpos neatitinka higienos normų, vaikų lauko rūbai kabo klasese kur vaikai mokosi. Nėra rūbinių. Susitvarko tik kai atvykt visuomenės sveikatos centro inspektiriai patikrinimui. Pakalusus direktorės, dėl ko susitvarko laikinai, neatsako.
 9. Mokymosis sutartis sudaryta vienašališkai, nusprendus išeiti vėl gaunate baudas. Tik jau finansines, J Mokykla nenutraukia sutarties ir jus negalite eiti i kita nes vis dar priklausote jiems, kol nesumokate visų baudų
 10. Labai stipriai mokosi matematikos (tai vienintelis mokyklos pliusas), visai nesimoko socialinių įgūdžių, bendravimo tarpusavį, komandinio darbo ir kitų šiai dienai itin svarbių dalykų.

Sėkmingo pasirinkimo!

PS visa surašyta informacija paremta asmeniniais įspūdžiais ir vaikų pasakojimais.

Atsakyti

Teko susidurti su mokykla. Tikrai nerekomenduoju. Vaikai yra kaip kaliniai. Valgykloje negali šnekėtis. Lauke negali patriukšmauti. Visą laiką turi būti tyla. Vaikams darbai užkraunami...Jokios kūrybos. Direktorė apsilanko pamokose, žemina mokytoją šalia vaikų. Aplamai, vaikai patiria stresą, kai direktorę pamato. Tikrai neverta veltui leisti pinigų į balą. Suprantu, pliusas mažesnės klasės, bet tai neatperka ugdymo.

Atsakyti