Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotosesijos

QUOTE(tuatra @ 2011 02 23, 17:02)
Kažin, kaip dabar visas norimas vietas sutalpinti į tris valandas g.gif ką darote tos, kurios važiuosite fotografuotis tik dviese su vyrais ax.gif kur tuo metu paliksite liudininkus?

Mes irgi planavom i daug kur fotkintis.Bet su oru nepasisekė, oras tą dieną buvo nekoks , visą dieną lijo kaip is kibiro, ir lauke buvo labai tamsu. Aš jau galvojau kad nieko gero nebus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2011 02 23, 16:02)
Kažin, kaip dabar visas norimas vietas sutalpinti į tris valandas g.gif ką darote tos, kurios važiuosite fotografuotis tik dviese su vyrais ax.gif kur tuo metu paliksite liudininkus?


mes davem triju kabaku maps'sus - davem pinigu - ir paleidom juos su palinkejimu knyga pasismagint, isgert brendziuko su kava ir parasyt mum knygos. Dar pasamdem fotografa kad jie pasifotkintu patys, tai buvo visi labai patenkinti, laikas neprailgo ir plius fotosesija chebra apturejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 01 17, 21:44)
O gal kas dar papasakos kaip vyksta fotosesijos Taujėnų dvare? Pasidalinkit patirtim, buvusios ar būsimos nuotakos  4u.gif Ar ten reikėtų iš anksto pasiskabinti ir pranešti, kad atvažiuosime? Ar tiesiog atvažiuoji ir vaikštai?  blush2.gif Jei norėtume viduje fotografuotis, kiek reikėtų sumokėti?
Dėkoju už bet kokią info  ax.gif



Jų tinklalapyje yra info. Jei tik lauke 150LT, jei ir lauke ir viduje 250LT. Aš ten jau skambinausi dėl fotosesijos, nes daugiau neįsivaizduoju, kur Ukmergės rajone būtų galima pasifotkinti. Taigi pas juos su fotosesija keblu, nes aš noriu šeštadienį per savo vestuves, tai sakė, jei niekas nebus viso dvaro užsakęs tai leis atvažiuot, o jei dvaras bus vestuvėms užsakytas, tada jau niekuo padėt negalės. g.gif
Atsakyti
Aha, ir as jau zinau fotosesijos kainas - anksciau jos nebuvo surasytos ju internetiam psl. ax.gif As tai pasiskambinau ir rezervavausi dvi valandas savo vestuviu fotosesijai, sestadieni, tai man nieko neminejo, kad kazkas jei uzsakytu dvara, mano fotosesija nuplauktu... Kiek zinau, ta diena ten jau vyks kazkokios vestuves, bes mes manau spesim ''susisukt'' iki jauniesiems atvykstant, tai gal ir nekils keblumu smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2011 03 10, 00:37)
mes davem triju kabaku maps'sus - davem pinigu - ir paleidom juos su palinkejimu knyga pasismagint, isgert brendziuko su kava ir parasyt mum knygos. Dar pasamdem fotografa kad jie pasifotkintu patys, tai buvo visi labai patenkinti, laikas neprailgo ir plius fotosesija chebra apturejo smile.gif


Mes sventes dalyvius po ceremonijos baznycioje vesim i pokylio vieta, ten bus uzkandeliu, gerimuku, be to, svente vyks ant juros kranto, tai belaukdami musu sveteliai gales pasivaikscioti, pasisnekuciuoti, kazko paragauti, isgerti, uzpildyti palinkejimu knygute ax.gif tai manau pora valandeliu jiems neprailgs ir sulauks musu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 03 29, 10:14)
Aha, ir as jau zinau fotosesijos kainas - anksciau jos nebuvo surasytos ju internetiam psl.  ax.gif  As tai pasiskambinau ir rezervavausi dvi valandas savo vestuviu fotosesijai, sestadieni, tai man nieko neminejo, kad kazkas jei uzsakytu dvara, mano fotosesija nuplauktu... Kiek zinau, ta diena ten jau vyks kazkokios vestuves, bes mes manau spesim ''susisukt'' iki jauniesiems atvykstant, tai gal ir nekils keblumu smile.gif)


g.gif Kaip keista. Kodėl tada man liepė paskambinti po mėnesio, nes tada galės tiksliau pasakyti, ar leis atvažiuot pasifotkint, ar ne? Gal iš balso nepatikau biggrin.gif
Atsakyti
O gal kas nors ka idomesnio galetumet patarti kur fotkintis Palangoje blogo oro atveju? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingoo @ 2011 03 29, 12:06)
g.gif Kaip keista. Kodėl tada man liepė paskambinti po mėnesio, nes tada galės tiksliau pasakyti, ar leis atvažiuot pasifotkint, ar ne? Gal iš balso nepatikau biggrin.gif


Zinokit net neisivaizduoju... g.gif Nebent jie zino, kad jusu datai kazkas gali buti planuojama, bet dar tiksliai neaisku - todel ir tempia guma...
Atsakyti
Sveikos, gal kas zino kur yra nedidelis obelu sodas? Geriausiai, kad Vilniuje ar netoli jo butu, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Gal patarsit kur grazu butu pasifotkinti aplink panevezi, pakruoji?
Atsakyti
QUOTE(sviliuke @ 2011 06 02, 20:20)
Gal patarsit kur grazu butu pasifotkinti aplink panevezi, pakruoji?

Jei Pakruoji, tai Pakruojo dvaras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sviliuke @ 2011 06 09, 19:01)
Aciu, o dar aplink:)

Daugiau, kaip ir nelabai zinau.. g.gif Kur aplink butu galima nuvaziuot..
Atsakyti