Įkraunama...
Įkraunama...

Baby Einstein

niekaip mums nesigauna atsisiusti doh.gif ,o mano mažius taip mėgsta tuos filmukus wub.gif ,gal kuri mamytė galėtų į skype persiūsti ? blush2.gif mūsų skype ;tajusr,busim lb dėkingi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jei kam nepavyksta parsisiusti, tai galima ziureti per you tube. Cia yra keletas filmuku.
http://www.youtube.c...h?v=uA0vF808oZo
Gal kas turit nuorodele is kur parsisiusti Baby Mozart ir Baby Beethoven?
Atsakyti
QUOTE(inga21 @ 2008 12 11, 14:21)
kazkaip man niekaip neiseina parsisiusti dar tos rusu kalbos nesuprantu oioioi gal  kuri galetu atsiusti per skype      ingosiukas1 arba  i pasta www.ingosiukas21@gmail.com  bent viena is siu filmuku  geriau butu ta kur maziausiem skirta buciau begalo dekinga

QUOTE(Indrė.R @ 2008 12 17, 20:30)
niekaip mums nesigauna atsisiusti doh.gif ,o mano mažius taip mėgsta tuos filmukus wub.gif ,gal kuri mamytė galėtų į skype persiūsti ? blush2.gif  mūsų skype ;tajusr,busim lb dėkingi drinks_cheers.gif

jei dar niekas neatsiunte rasykit i az-visu neturiu bet kiek turiu galeciau atsiusti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jureja @ 2008 12 22, 16:32)
Jei kam nepavyksta parsisiusti, tai galima ziureti per you tube. Cia yra keletas filmuku.
http://www.youtube.c...h?v=uA0vF808oZo
Gal kas turit nuorodele is kur parsisiusti Baby Mozart ir Baby Beethoven?


Jei dar neradote, Baby Beethoven galeciau persiust skyp'u.
Atsakyti
Labai aciu, bet jau Izide pasidalino savo turtu!! Dr karteli labai aciu Izide!!!
Atsakyti
susiradau ir as kelis Baby Einstein filmukus, kol kas ziuri, bet turiu sedet salia ir komentuoti, o ji vis klausia "a sia?" (o cia kas?) biggrin.gif bet ar ilgam bus idomu, net nezinau...
Atsakyti
Manikis tai krykscia kai mato pirteliu vaidinimus, bet susidomejimas islieka gal kokias 7 min, bet vistiek manau verta.

QUOTE(RasuteK @ 2009 01 21, 14:45)
susiradau ir as kelis Baby Einstein filmukus, kol kas ziuri, bet turiu sedet salia ir komentuoti, o ji vis klausia "a sia?" (o cia kas?)  biggrin.gif bet ar ilgam bus idomu, net nezinau...

Atsakyti
as per zMule parsisiunciau labai daug baby eintein filmuku,reiktu tik jums parsisiusti eMule pragrama ten irasyti ka nori siustis ir gausite tai ko norite thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jureja @ 2009 01 18, 23:03)
Labai aciu, bet jau Izide pasidalino savo turtu!! Dr karteli labai aciu Izide!!!


Nera uz ka smile.gif .
Atsakyti
Seniau mano pipiras ziuredavo situs filmukus, bet dabar jau nebe, pasidare neydomu. ax.gif Nors nera labai didelis, dar tik 1,4 men, bet jau nebepatinka.
Atsakyti
Turiu as viena baby einstein lietuviskai igarsinta(nelabai ispudingai blush2.gif , bet lietuviskai), jei kas norite parasykite i az savo skype pabandysiu atsiusti
Atsakyti
QUOTE(Astulka* @ 2009 02 02, 19:15)
Turiu as viena baby einstein lietuviskai igarsinta(nelabai ispudingai blush2.gif , bet lietuviskai), jei kas norite parasykite i az savo skype pabandysiu atsiusti


Kokį turite, Baby's Favorite PlacesFirst WordsAround Town?
Atsakyti